نقد و بررسی Attack On Titan 2: Final Battle

نقد و بررسی Attack On Titan 2: Final Battle

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Attack on Titan 2 رفتیم. این بازی توسط Omega Force طراحی شده است و شرکت Koei Tecmo انتشار آن را برعهده داشته است. این بازی در سبک بازی های اکشن قرار می گیرد و دارای بخش تک نفره و چند نفره است. این عنوان برای پلتفرم های Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation Vita, Microsoft Windows انتشار یافته است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی جذاب Attack on Titan 2 می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

داستان بازی Attack on Titan 2 از آنجا شروع می‌شود که کاراکتر جذاب و دوست داشتنی داستان Eren Yager بعد از نابودی و قتل خانواده شان توسط هیولا ها به همراه دوستان خود به ارتش و نیروهای گشت زنی می پیوندند و در پی پیدا کردن و از بین بردن آن ها هستند و می خواهند دیوار ماریا را پس بگیرند و در بعضی انجام آن مهمترین هدف است.

این بازی (Attack on Titan 2) نسبت به نسخه اول دارای تفاوت های بسیاری است و دستخوش تغییرات جذابی شده است و در زمینه طراحی داستان نویسی و شخصیت پردازی بازی شاهد تغییراتی هستیم. داستان این قسمت از بازی ادامه نسخه اول است. و نسبت به نسخه اول خود دارای شخصیت های متفاوتی است. گیم پلی بازی بازیکنان می توانند کاراکتر های انتخابی خود را شخصی سازی کنند. سیستم شخصی سازی بازی تنظیم و تغییر مدل مو رنگ پوست فرم صورت و یا رنگ لباس محدود می شود. این بازی تشابه زیادی به انیمه هم نام با سری بازی Attack on Titan 2 دارد به طوری که حتی در صداگذاری شخصیت های داستان این بازی جذاب از دوبلورهای این انیمیشن جذاب استفاده شده است. اما متاسفانه داستان بازی به طور کلی دارای روایت خوبی نیست و در بعضی از موارد برای یک سری از بازیکنان می تواند خسته کننده باشد.

با این که داستان بازی Attack on Titan 2 در طراحی آن از شخصیت‌های جدیدی استفاده شده است اما همچنان شخصیت های طراحی شده به عالی بودن کاراکتر های این انیمیشن نمی‌رسند. یکی از چیزهایی که در طراحی NPC های این عنوان دهد می شود به کارگیری ویژگی تعامل با کاراکترهای دیگر است و به صورت هوشمند و جذاب طراحی شده است. شما می توانید با کاراکترهای دیگر گفت‌وگو داشته باشید و درخواست‌های آنها را انجام دهید و یا برعکس از آنها درخواست کمک کنید. بازی از لحاظ گیم پلی و تجهیزات طراحی شده برای کاراکتر بازی Attack on Titan 2 بسیار زیبا و منحصر به فرد است همچنین در طراحی جلوه های بصری همچنین عوامل محیطی بسیار فوق‌العاده عمل کرده است و از طراحی های سه بعدی بهره مند است. در حالت کلی این ویژگی‌های گیم پلی چالش برانگیز و سرگرم کننده ای را در اختیار کاربر قرار می دهند.

متاسفانه این بازی (Attack on Titan 2) شامل اشکالات و باگ هایی نیز است که نمی توان آن را یک عنوان بدون نقص و عالی دانست. انیمیشن ها و فیلم های بازی به طور ضعیفی طراحی شده اند و در گیم پلی بازی شاهزاده عملکرد فنی ضعیف آن در بعضی اوقات خواهید بود. متأسفانه شخصیت های منفی بازی و دشمنان کاراکتر های اصلی داستان دارای نقاط ضعف بیش از حد بزرگ هستند و در مراحل ابتدایی شما می توانید آنها را به راحتی شکست دهید بعد تا در گیم‌پلی دشمنان بازی Attack on Titan 2 نیز از تفاوت هایی در روند مبارزات آنها ایجاد نشده و حرکات آنها می‌تواند تا حدودی قابل پیش بینی باشد.

یکی از عمده ترین ضعف سیستم مبارزات گیم پلی بازی Attack on Titan 2 را می توان عدم استفاده از هوش و شخصیت پردازی نادرست کاراکترهای منفی دانست.  متاسفانه در بازی شاهد باگ های گرافیکی و همچنین اشکلاتی در نرخ فریم ریت بازی هستیم که امیدواریم توسعه دهندگان بازی طی آپدیت هایی آنها را رفع کند.

بازی Attack on Titan 2 خوشبختانه از یک بخش آموزشی نیز برخوردار است که می توانید با سایر افراد مختلف به صورت آنلاین و چند نفره تمرین کنید و قابلیت های مختص کاراکترهای بازی را افزایش دهید. یکی از مهم ترین کارها برای افزایش سطح پیشرفت بازی Attack on Titan 2 این است که با کاراکترهای بازی تعامل داشته باشید و ماموریت‌های جانبی را انجام دهید که می تواند حتی رابطه ای صمیمی میان کاراکترهای بازی را عمیق تر کند. همچنین با ازبین بردن دشمنان را بازی می توانید با آیتم های کسب شده از جنازه های آنها به کسب امتیاز و ارتقاء تجهیزات خود بپردازید خوشبختانه بازی دارای طیف وسیعی از سلاح ها و آیتم های مختلف است.

حرف آخر

بازی Attack on Titan 2 به طور کلی دارای حالت های مختلفی در گیم پلی خود است. بخش چند نفره و آنلاین بازی دارای سی و هفت شخصیت متفاوت و منحصر به فرد است که هر کدام از آنها دارای ویژگی های جذابی است. بخش اصلی بازی که در آن می توانید در قالب تیم چهار نفر مقابل یک تیم با همین تعداد قرار بگیرید و در زمان معینی به نابودی هیولاها بپردازید. گرافیک بازی Attack on Titan 2 در حالت کلی بسیار معمولی است و در حد کنسول های نسل جدید نمی‌توان آن را حساب کرد هرچند که طراحی جلوه های بصری و گرافیک بازی متناسب با انیمیشن این عنوان ها طراحی شده است و به طراحی آنها نزدیکی میکند.

Verdict

The Attack on Titan 2 game has a lot of different modes in the game. The multiplayer and online multiplayer game has thirty-seven unique and unique characters, each of which is attractive. The main part of the game in which you can place in the form of a team of four against a team with the same number and at a given time to eliminate the monsters. The Titan 2 Attack game graphics are generally very common and can not be counted as new generation console, although visual design and game graphics are designed to match the animation of these themes and are close to their design

8.1

نقاط قوت

  • گیم پلی جذاب
  • داستان خوب
  • شخصیت پردازی عالی

نقاط ضعف

  • باگ های گرافیکی
  • موسیقی متوسط
8 گرافیک
8.5 گیم پلی
8 داستان
8 موسیقی

ارسال دیدگاه