نقد و بررسی Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling

نقد و بررسی Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling

امروز سراغ نقد و بررسی بازی جذاب و مهیج Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling رفتیم. این بازی توسط The pocket company طراحی و منتشر شده است. همانطور که از عنوانش پیداست این بازی در ژانر بازی های ورزشی و مبارزاتی است و برای پلتفرم Switch طراحی شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

این بازی (Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling) دارای گرافیک سریع تر و بهتری نسبت به بازی های ۸ بیتی است. در بازی هیچ روایت داستانی و یا هیچ صحنه های سینمایی و حتی آهنگ مقدمه ای برای مسابقات دیده نمی شود. و فقط در آن بازیکن به کلیک کردن دکمه ها و مبارزه با دشمنان و حریفان می پردازد.

بازی Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling فاقد هیچ گونه روایت داستانی است و دارای یک بخش تک نفره است که بازیکن باید به امتیازات Grand Slam دستیابی پیدا کند. مسابقات ورزشی شامل بیست و هشت رویداد در قالب هفت مسابقه تقسیم شده است. از جمله مسابقات تک نفره در بازی  Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling مسابقات مبارزات tag-team و مبارزات سلطنتی نیز وجود دارد که محبوبیت بیشتری در بین بازیکنان دارد.

یکی از جذاب ترین نکات مهم در مورد مسابقات این است که آنها در بعضی از مکان های خطرناک برگزار می شوند که چالش برانگیز بودن بازی Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling را دو چندان می کند. بازیکنان به جای اینکه در یک ورزشکار قدیمی عرضه بپردازند در یک فضای باز مثلاً در میان یک آتشفشان و یا یک سرزمین یخ زده سرد و یا در بین حیوانات در وسط جنگل مبارزه می کنند. این مراحل همچنین دارای برخی موانع محیطی منحصر به فرد است به صورتی که آنها روی زمین مسابقه و زمین بازی تاثیر می گذارند برای مثال با وقوع آتشفشان مواد مذاب به داخل رینگ ریخته و فضای محدودتری را برای مبارزه بازیکنان ایجاد می‌کند. متاسفانه در طراحی این عوامل محیطی بازی Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling از گوناگونی و طراحی های مختلف استفاده نشده به طوری که شما در مراحل جلوتر شاهد تفاوت خاصی در روند تغییر محل‌های مسابقات نخواهید شد و می تواند یک مورد خسته کننده و تکراری در بازی باشد.

بازی Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling دارای گیم پلی ساده‌ای است به طوری که هر کس می تواند با هر سنی به انجام این بازی می پردازد و با آن مشکلی نداشته باشد. این بازی می تواند انتخاب خوبی برای کسانی باشد که میخواهند هر از چند دقیقه ای به انجام یک بازی بپردازند. متاسفانه مبارزان بازی دارای حرکت های مختلفی نیستند تا جایی که تمام حرکت های مختلف کاراکترهای بازی به فشردن چند دکمه مختلف سرانجام می شوند. در حالت کلی کارتر بازی می تواند بپرد، گلاویز شود و حمله خاصی را طی پر شدن نوار موجود در بازی انجام دهد که این نوار با چند صربه به حریف به پر می شود و متاسفانه کارکتر های بازی دارای تکنیک های بسیاری نیستند و خیلی ساده طراحی شده اند.

همچنین حریف های کامپیوتری در حالت تک نفره بازی Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling بسیار ساده هستند مهم نیست که واسه بابات بازی چقدر سخت هستند که آورد بتوانید هر مرحله را در اولین فرصت انجام دهید و برنده شوید و نه فقط برنده شدن مهم است بلکه باید حریف خود را به بهترین شکل شکست دهید. حریف های کامپیوتری در کمتر از یک دقیقه شکست میخورد و می توانید با استفاده مجدد است یک حمله اصلی به شکست آنها بی انجامید. اما وقتی که در مقابل حریف های انسانی قرار بگیرید بازی Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling بسیار چالش برانگیز تر و جذاب تر می شود.

متاسفانه در این بازی (Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling) به اندازه کافی در مبارزات شخصیت های بازی کم هستند قابلیت ها و تکنیک های آن ها محدود و یک شکل است و هم چنین حالت های کمی برای مبارزه قرار دارد. متاسفانه طراحی شخصیت های بازی بسیار ضعیف عمل کرده است به طوری که کاراکتر های بازی دارای ماسک های احمقانه ، لباس ها و لوازم جانبی ضعیفی و مسخره ای هستند.

حرف آخر

متاسفانه بازی Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling دارای عدم یک روایت داستانی است و در طراحی شخصیت ها نیز بسیار ضعیف عملکرده است. از لحاظ گرافیک دارای جلوه های بصری زیبا و پیکسی است و از طرح های دو بعدی زیبایی در طراحی آن استفاده شده است. در زمینه موسیقی نیز بازی به خوبی عملکرده است و دارای موسیقی متناسب با تم و اتمسفر خود است و هیچگاه خسته کننده و یا آزار دهنده بنظر نمیرسد. این بازی (Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling) می تواند گیم پلی در حین حال ساده و جذابی را برای بازیکن فراهم کند و تا ساعت ها بازیکن را سرگرم گیم پلی جذاب خود کند.

Verdict

Unfortunately, Chiki-Chiki’s Boxy Pro Wrestling has a lack of narrative narrative and has been very poorly designed in character design. In terms of graphics, it has beautiful, pixel visuals and beautifully designed two-dimensional designs. In the field of music, the game is well-executed, with music tailored to the theme and atmosphere, and it’s never boring or annoying. The Chiki-Chiki Boxy Pro Wrestling can provide a simple and appealing gameplay for players, and allow players to entertain their gameplay for hours

 

7

نقاط قوت

  • جلوه های بصری زیبا و جذاب
  • گیم پلی سرگرم کننده و زیبا

نقاط ضعف

  • عدم روایت داستانی
  • عملکرد فنی ضعیف
  • باگ های ریز در فریم ریت بازی
7.5 گرافیک
7 گیم پلی
6.5 داستان
7 موسیقی

ارسال دیدگاه