نقد و برسی Fission Superstar X

نقد و برسی Fission Superstar X

دکتر Leopold از سیاره x, یک بمب ساخت. ظاهرا اونو سلین نام گذاری کرده,و میخواد بره به یک تور از منظومه شمسی. و کاره شما این که اینکارو برای اون ممکن کنید. ساکنان منظومه شخصی ازین موضوع خیلی خوشحال نیستند و هرچه توان داشته باشن بهتون شلیک میکنن, اما من مطمعنم شما از پسش برمیاین!

بازی Fission Superstar X مخلوطی است از سبک شوتر فضایی side-scrolling به همراه عناصر roguelike. شما بمب انترپومورفیزیک را از یک سیاره به سیاره دیگر منتقل میکنید, منابع جمع میکنید, سفبنتون رو ارتقا میدید و دشمنان دشوار و سر سخت رو شکست میدید.هدف نابودی کره زمین اما شما روی هر سیاره فرود میاید (حتی پلوتو بیچاره).اگر مایل باشید میتونید بمب هارو منفجر کنید , نمایش رو به پایان برسونید و قفل یک سفینه جدید رو باز کنید.

داستان بازی مفتخره به اینکه بی معنیه اما من مشکلی باهاش ندارم.هیچجا بهش اشاره نشده که چرا فروشگاهای مختلف ارتقا دادن بازی اینقدر خوشبختانه بدرد بخوره! و یا اینکه درمورد اینها چه فکری میکنن.اگر هنگام فرود آمدن در یه سیاره تصمیم بگیرید اون رو منفجر نکنید, میتونید در یک جایگاه بشینید در حالی که ساکنان اون سفینه دارن داد میزنن و خوشحالی میکنن.دیوانه واره اما به نوعی من ازش خوشم میاد.

این حس وجود داره که بی حرمتیه بزرگی رو  Fission Superstar X بخاطر طراحی گرافیکیش تحمل میکنه. طراح یا طراحان بازی مطمعنا خیلی با این بازی حال کردن, xvطراحی موجودات فضایی با چشم هایی شبیه به پیاز که بعد از منفجر شدن تبدیل به تک هایی چندش آور از روده میشن که رو به مرگ داره!! سفینه های فضایی, اسلحه ها و بکگروند بازی هرکدوم استایل خودش رو داراست که همه باهم به صورت یکپارچه ترکیل شدن و صحنه ای خیلی زیباتر از یک اسکرین شات ساده رو بیان میکنه. تصویر در حال حرکت بازی Fission Superstar X  خیلی فوق العاده است.

از لحاظ ساختار, FSX تا حدودی از FTL شباهت میگیرد. هر بخش دارای پایان بندی با تصمیم های جذاب زیادی است. آیا خدمه سفینه باید آموزش ببینند؟ یا تعمیر کنند؟ و یا شفا بدهند؟ آیا شما پولتون رو هزینه ارتقا میکنید یا اسلحه ها؟

شاید وقتش باشه که شما یک پزشک رو با کسی جایگزین کنید که حتی نمیتونه به یک آبنبات شلیک کنه! شما نمیتونید همه این ها رو داشته باشید, , یاد بگیرید بین نیاز های بمب افکنون تعادل بگذارین چون این راهه موفقیته!!

درگیری ها به طور قابل توجهی فیزیکی انجام میشه. مکان سلاح های شما روی سفینتون نقطهای کوری رو ایجاد میکنه به این معنیه که شما باید دور دشمنانتون مانور بدید تا اسلحه ها به خرس برسه.برای شروع, دوتا از چهار اسلات خدمه خالی هستند به این معنی که شما دوتا از چهار جهت سفینتون خالیه که این شمارو خیلی شکست پذیر میکنه.سلاح ها با طول برد ها مختلف از انفجار های انرژی ساده و خمپاره اندازها به میله های الکتریکی و اره های غول پیکر ستاره شناسی, همه ی این نقاط ضعف و قدرت باید در نظر گرفته بشن وقتی که خودتون رو وارد یک درگیری میکنید.

همچنین سفینه شما دارای یک محفظ است که از حمله های مبتنی بر پرتاب جلوگیری میکند و موجب از بین رفتن فضا پیماهای دیگر میشود. همچنین به عنوان یک پرتو تراکتور عمل میکند و پول های دشمنان شکست خورده را به داخل میکشد.

من مرده ی قانون های یک سیستم خوب هستم.و چیزی که موجب جالب شدن درگیری ها میشه اینکه همه ی سفینه های دشمن مجبورن همچون شما قوانین رو اجرا کنند. انبار مهمات مشابه, سپر های مشابه, ضعف مشابه عوامل محیطی مانند سیارک ها, طوفان های یونی و یا سفینه پلیس های بدخلق. اینها موجب میشن درگیری ها به طور قابل توجه ای تاکتیکال بنظر بیان. همچنین شما نیاز دارید که دائما تغییر بدید استراتژی های خودتون رو در مقابل دشمنان جدیدی که وارد میشوند از قوی ترین نقطه ممکن با توجه به فضای فعلی هوا.

کنترل AI هر سفینه همچنین بنظر میاد اونقدر هوشمند باشه که نقاط قوت خودشو بشناسه, یا تلاش برای جلوگیری از بیشترین خسارت با استفاده از زاویه گیری خودش از انجام بده. همه این ها در درگیری های  FSX طوری طراحی شده که حوصلتون سر نره.

داخل بازی چهار نوع فروشنده وجود دارن :مستخدم, فروشگاه اسلحه, کارخانه سفینه و دکوراسیون بمب هرچند که آخری فقط در درگیری با مینی باس نمایش داده میشه. ارتقاها به طور درجه ای به این بستگی دارند که شما در کدام سطح بازی هستید. به این معنا که قوی ترین سلاح ها در سیاره های کمی در دسترس قرار نمی گیرند.هیچ راهی برای نجات دادن آیتم های گم شده درون سفینه های دشمن نیست, به این معنی که پول مالک واقعیش کسیه که قویترین انبار مهمات رو داشته باشه. به هرحال هیچ راهی برای فروش یا مبادله چیزی که دارید نیست که معمولا من رو در شرایط بدی میگذاره مخصوصا وقتی که نیاز به یک ارتقا است.

بعضی اوقات FSX بهترین کار رو انجام نمیده که خودش رو توضیح بده. من از فروشگاه های دکوراسیون بمب برای چند ساعت اجتناب کردم به طوری که فقط میشد یکبار بهش سر زد اونم بعد انجام مینی باس!! من معتقدم بیشتر محصولاتشون فقط جنبه زیبایی دارن. یا لباس هایی که برای سلین فراهم هستند رو به جوایز یا پول تغییر بدن. امتیاز های DNA بهتون کمک میکنن کلون خلبانتون رو قبل از شروع بازی بالا ببرید اما من مطمعن نیستم اونها (DNA) از کجا میان. همچنین جمجهای قرمز رنگی نیز گاه و بی گاه از دشمنان میریزند اون ها مطمعن خیلی سر و صدا میکنن اما راستش رو بخواید من هنوز نفهمیذم چه استفاده ای دارن.

این اشتباه منم بود که نباید درمورد سختی بازی مطرح میکردم. به محض اینکه سیاره دوم رو رد میکنید چیزهایی به طور چشمگیری افزایش پیدا میکنند و صعود پیدا میکنند.

شما قراره که ساعات زیادی از وقتتون رو صرف بازی FSX کنید که دو سیاره مشابه بهم داره و از سلاح های مشابهی برای دشمنان مشابهی استفاده کنید.و اینها بدون اینکه به صورت اختیاری سختی حالت بازی هر دشمنی رو رها میکنه و از تمام مهمات اسلحه ها به یک دفه استفاده میکنه.این بازی سخته یا آسونه نمیدونم اما FSX خیلی باحاله. من حس میکنم این ازون دسته از بازی ها است که میتونید برگردید هفته به هفته بازی کنید. پیچیدگی ها رو یاد بگیرید و بهترین فرموا های استراتژی رو برای موفقیت بسازید. من دوست دارم تغییرات بهتری و همچنین جزییات زندگی رو ببینم اما سخت میشه پیشنهاد کرد که همچین بازی خوب و باحالی رو دوباره بسازند.

حرف آخر

Fission Superstar X یک بازی بسیار جالب و سرگرم کننده است که در آن از نظر فنی همه چیز را کامل میبینیم و مشکل و یا همان باگی در بازی دیده نمی شود که واقعا خیلی جای شکر دارد همچنین موسیقی ها و گرافیک بازی خوب هتسند و راضی کننده هستند، ما به شما این بازی را پیشتهاد میکنیم

Verdict

Fission Superstar X is a really fun game and it can entertain you for hours and hours easily, we can see good performances in this game and also we haven’t seen any bug in this game and also there’s good graphics and musics in the game which’s really good, at the end we recommend you to play this game

8

نقاط قوت

  • گرافیک خوب و بالا
  • تم جالب
  • اتمسفر قوی

نقاط ضعف

  • مشکلات فنی ریز
  • موسیقی ها جای کار دارند
8 گرافیک
8.5 گیم پلی
7.5 داستان
8 موسیقی

ارسال دیدگاه