نقد و بررسی Gato Roboto

نقد و بررسی Gato Roboto

خب امروز را به نقد و بررسی بازی Gota Roboto می پردازیم این بازی توسط ناشر دهنده Devolver Digital منتشر شده است. با اولین ورود به بازی
شما متوجه آن خواهید شد که با چه نوع از بازی ها طرف هستید گرافیک این بازی به طور سیاه و سفید و کلاسیک طراحی شده است همچنین تمام عناصر بازی از جمله جلوه‌های بصری دشمنان نقشه بازی و همچنین موسیقی بازی همه و همه به طور کلاسیک طراحی شده اند. در ادامه شما می توانید در نقد و بررسی این بازی مهیج با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingless همراه باشید.

شما در بازی Gato Roboto در نقش یک گربه قرار دارید داستان بازی از آنجا شروع می شود که سفینه فضایی این گربه و صاحب آن با دریافت یک سیگنال ناامن از یک سیاره بیگانه به آن سیاره برخورد می کند پس از برخورد آنها با این سیاره و جراحات وارده به آنها صاحب این گربه قادر به حرکت کردن نیست و آسیب زیادی دیده است و شما در نقش گربه آن مرد باید به نجات اون بپردازید برای نجات دادن او شما باید به گشت و گذار در این سیاره بیگانه بپردازید و قابلیت‌های خود را ارتقا دهید و سلاح های جدید را برای مقابله با ساکنان مهاجم این سیاره پیدا کنید شما در نقش این گربه می توانید از دیوار ها بالا بروید و مثل یک گربه بپرید. اما لباسی که بر تن دارید که مانند یک ربات عمل می کند قابلیت جنگیدن با موج ها و دشمنان را برای شما فراهم می کند و مثل یک سلاح عمل می کند داستان بازی به قدری جذاب است که قاب دان و صاحبش ما به شما دستور اتی می‌دهد در حالی که نمیداند گربه جادویی او از دستورات او را می فهمد و او را درک می کند شما در این سیاره بیگانه با کشف و گشت و گذار های فراوان می توانید در مورد آنچه که اتفاق افتاده برای شما از این موضوع اطلاع پیدا کنید که منجر به یک ماجراجویی و نتیجه گیری لذت بخش می شود گیم پلی بازی Gato Roboto را مهیج و دنبال کننده می کند.

مهم ترین قابلیت های این گربه از جمله پریدن و تیراندازی خیلی خوب است چرا که می تواند در باس فایت های بازی دست شما را باز کند و خیلی خوب می توانید از این توانایی ها استفاده کنید. باس فایت های بازی خیلی چالش برانگیز نیستند درعوض جستجو در منطقه های این سیاره بیگانه و کامل کردن قابلیت ها و پیشرفت‌های این گربه با وجود کمبودها در نقشه بازی لذت بخش است. دیدن نقشه در حال تکامل یک آپشن تلقی نمیشود. نقشه بازی فقط مکانی که در آن حضور دارید را نمایش می دهد و همچنین بعضی از رازهای بازی Gato Roboto را از شما مخفی میکند. حتی با وجود کامل کردن نقشه و پیدا کردن بعضی از راز های بازی پنهان می‌مانند و نقشه بازی هم هیچ راهنمایی برای پیدا کردن آنها به شما نمی دهد.

با وجود کمبود خلاقیت در گرافیک بازی جهان بازی Gato Roboto به خوبی طراحی شده است. به طوری که شما ناامید نخواهید شد و ارتقای بازی در گیم‌پلی مخصوصاً خیلی ارزشمند است و خود را مهم می کند. ارتقا ها یکی از اصلی ترین ارکان بازی است. از جمله پرتاب موشک ها پرش دوگانه و ارتقا اسلحه های هسته ای در روند بازی خیلی بهتون کمک می‌کند و سرعت شما رو بالا می برند. یکی از مهم ترین ارتقاء های بازی قابلیت شکست ناپذیری است که در باس فایت های بازی کمک شایانی به شما می کند و سرعت حرکت شما را افزایش می دهد.

باس فایت های بازی Gato Roboto کاملا مهیج و چالش برانگیز هستند به طوری که گیم پلی و مهارت تیراندازی شما را به چالش می کشند آن ها طوری طراحی شده اند که بین باخت و برد شما بالانس را رعایت می کند برای مثال هنوام باخت شما از بازی خسته و ناامید نشوید.یکی از نکاتی که در مورد این بازی می شود به اون خورده گرفت گیم پلی کوتاه بازی است به طوری که سفر و اکتشافات شما در بازی خیلی کوتاه است . در کمتر از ۴ ساعت با نهایت اکتشافات در بازی شما می توانید بازی را به پایان برسانید که خیلی ناامید کننده است. هر چند با وجود این گیم پلی کوتاه می تواند در همین ساعات کم شما را سرگرم و شیفته خود کند.

حرف آخر

نقص اصلی بازی Gato Roboto در گیم پلی و طراحی آن نیست بلکه طوری طراحی شده است که انگار شما با این بازی آشنایی دارید. بازی همچنین از گرافیک خوبی در این نسل پشتیبانی نمی کند اما در نوع خود از جلوه های بصری کلاسیک خوبی برخورد دار است. همچنین موسیقی بازی که در نوع کلاسیک طراحی شده است دارای پس زمینه همگام با بازی است و در خط داستانی پیش می رود. گیم پلی بازی نیز از روند چالش برانگیز و مهیجی برخوردار است. با وجود ساعات گیم پلی کوتاه خود مخاطب را سرگرم می کند.

Verdict

The main drawback of the Gato Roboto game is not in the gameplay and its design, but it is designed as if you are familiar with the game. The game also does not support good graphics in this generation, but it’s kind of classical visual effects in its own way. Also, the classic game-based music has a background in sync with the game and goes on line in the storyline. The gameplay is also a challenging and exciting process. Despite the short hours of gameplay, he will entertain the audience

 

6.6

نقاط قوت

  • داستان خوب
  • گیم پلی مهیج

نقاط ضعف

  • گرافیک ضعیف
  • گیم پلی کوتاه
6 گرافیک
7 گیم پلی
7 داستان
6.5 موسیقی

ارسال دیدگاه