نقد و بررسی Guilty Gear XX Accent Core Plus R

نقد و بررسی Guilty Gear XX Accent Core Plus R

بازی Guilty Gear XX Accent Core Plus R که امروز به سراغش رفتیم از سری بازی های مبارزه ای هست این بازی دارای ۲۵ شخصیت قابل بازی و ۱۳ حالت برای بازی می باشد که شما می توانید با هر کدام از شخصیت های این بازی داستان مجزایی رو تجربه کتید که شما با دنبال کردن داستان هر شخصیت خط داستان آن را کامل کنید و به یادگیری ویژگی های آن بپردازید و خط داستان مربوط به آن را دنبال کنید.

یا شما میتونید قسمت سینگل پلیر بازی رو انجام بدید حتی چالشها و مراحلی هم در این بازی برای انجام دادن وجود دارد تنها مشکلی که این بازی نسبت به بازی های دیگر سری مبارزه داره اینه که قسمت آموزش های کاراکترها در این بازی وجود ندارد هر چند که شما با انجام  قسمت تمرینات و میتونین به تمرین بپردازید و خودتان را قوی کنید.

در این ورژن از بازی Guilty Gear XX Accent Core Plus R یک موسیقی خیلی خاص و شگفت انگیزی در بکگراند بازی در حال پلی هست در حالی که این قابلیت در نسخه استاندارد این بازی وجود نداره و برای فعال کردن این قابلیت شما باید در منوی بازی این قابلیت را فعال کنید همچنین قابلیت مشاهده بازی آنلاین دیگر پلیر ها از جمله دوستان شما در بازی به هر دو این نسخه ها آمده است.

یکی از مواردی که میشه توی بازی Guilty Gear XX Accent Core Plus R بهش خورده گرفت اینه که هیچ گزینه ای برای تغییرات صفحه نمایش وجود ندارد من مطمئنم چرخش صفحه هنگارم اجرای بازی در سایز ۴:۳ برای بعضی از افراد عذاب آور باشه. مشکل دیگری که تو این بازی دیده میشه باس فایت آخر بازی فوق العاده آسان و هیچ سوپرایز بزرگی به نمایش نمی کشه و خیلی کسل کننده است. یه سری مشکلات خیلی ریز توی بازی وجود داره که نادیده گرفتن آنها خالی از لطف نیست.  با این مشکلات ریز و درشت همچنین بازی گیم پلی کامل مهیج و سرگرم کننده و در اختیار کاربرانش قرار می دهد این بازی از لحاظ گیم پلی نسبت به بازی های دیگر هم رده خودش توی سبک مبارزه ای  ضعیف تر به نظر می آید اما از لحاظ جلوه های بصری و گرافیک حرف اول رو بین آن ها می زنه.  تمام کاراکتر این بازی به طور خیلی دقیق طراحی شدند و مرحله به مرحله از جلوه‌های اونها پر از جزئیات است.

گیم پلی بازی Guilty Gear XX Accent Core Plus R با وجود دو بعدی بودن مکانیک گیم پلی فوق العاده قوی داره و کارکتر هایی که در این بازی حضور دارند جذابیت مبارزه تن به تن آن را با ویژگی های منحصر به فرد خود چند برابر می کنند. با وجود کاراکتر ها و گیم پلی فوق العاده بازی گرافیک و صدای بازی به طور قابل‌توجهی قوی نیست.

مبارزات درون این بازی که به طور کلاسیک طراحی شده در نوع خودش بهترین است. بین هر کدام از این کاراکتر های بازی تعادلی وجود داره همه ی کاراکترها در یک سطح هستند و  هیچ کدوم از یکی قوی تر و از دیگری ضعیف تر نیست.  هر کدام از این کاراکتر ها دارای نیروی ویژه هستند و هر کدوم اونها یه روش برای مبارزه برای خودشان دارند که همین ویژگی که اونها رو منحصر به فرد میکنه گیم پلی بازی Guilty Gear XX Accent Core Plus R به طور کاملاً حرفه ای طراحی شده و از مکانیک گیم پلی سطح پیشرفته ای برخورداره به طوری که حتی حرفه ای ترین بازیکنان این بازی هم حتی ممکنه با یک اشتباه کوچیک نتیجه بازی را به باخت خودشون ببینند.

حرف آخر

برای طرفداران سبک بازی های مبارزه ای بازی Guilty Gear XX Accent Core Plus R یه گزینه خیلی فوق العاده است با وجود این که با کمبود مهمی در قسمت آموزش این بازی قرار داره اما هم چنان این بازی حرفی برای گفتن داره و  و میتونه برای طرفداران ساعت ها گیم پلی جذاب و و مهیج سرگرم کننده باشه.

Verdict

For fans of fighting games, Guilty Gear XX Accent Core Plus R is a fantastic option, although there is a lack of training in the game, but it .still has something to say and can be enjoyable for fans for the clock  and It has fun and entertaining gameplay

8

نقاط قوت

  • گیم پلی مهیج
  • جلو های بصری خوب

نقاط ضعف

  • موسیقی ضعیف
8 گرافیک
8.5 گیم پلی
7.5 داستان
8 موسیقی

ارسال دیدگاه