نقد و بررسی Human Rocket Person

نقد و بررسی Human Rocket Person

می خواهیم به سراغ نقد و بررسی بازی برویم که شاید برای شما یک بازی کوچک به حساب می‌آید و نتواند جایگزین بازی‌های بزرگ تمام بشود اما آن را به عنوان یک بازی کوچک در اوقات فراغت خود بازی کنید و لذت کوتاه و کوچکی از آن نیز ببرید در کل شما می توانید از تمام بازی های کوچک به این نحو خوبی ببرید و از آنها نیز استفاده کنید اما اگر علاقه مند به بازی های کوچک هستید و یا به گفته ما عمل می‌کند و این بازی های کوچک را در کنار بازی‌های بزرگ تا نیز انجام می دهید و بگذارید با ما همراه باشید و با این نقد و بررسی بازی جدیدی که تازه منتشر شده که نام آن Human Rocket Person میباشد به همراه تیم نقد و بررسی Gamingles به سراغ نقد و بررسی بازی برویم.

داستان کمی وجود دارد، اما هیچ کدام از آنها واقعا به Human Rocket Person کمک زیادی نمی کند. بخش های (و چند و چند) بیننده ای که در این بخش منتشر شده اند کاملا خنده دار هستند، اما بقیه گفتگو ها به عنوان گیم پلی الهام بخش است. این را همه می گویند.با وجود داشتن دنیای باز در اختیار شما، به اندازه آب ناهار خسته کننده است. مطمئنا، در ابتدا کاملا دعوت شده است: کفهای پچکور، ساختمانهای رنگارنگ پاستل و تصاویری که الهام گرفته از هنر هستند، یک پس زمینه خوب را ایجاد میکنند. اما همانطور که در اطراف حرکت می کنید متوجه خواهید شد که این دقیقا یکسان است. Human Rocket Person چیزی در راه نشانه های قابل تشخیص، نقاط مورد علاقه، و یا حتی هر چیزی از راه دور منحصر به فرد است. اگر یک متر مربع از آن دیده اید، همه چیز را دیده اید.

که به زودی مشکل می شود زمانی که شما متوجه کل بازی گشت و گذار شامل کاوش در این محیط نرم، جستجو برای اشیاء است. اولین مأموریت خوب است: شما مسئولیت جمع آوری چندین مورد را داده اید، که همه آنها توسط یک سکه بزرگ، پنهان در محیط نشان داده شده است. شما می توانید از “بالون نکته” استفاده کنید تا اگر بخواهید یک نقطه راه به آن اشیا بدهید. این خوب است، درخواست کرایه تاکید استاندارد. یک یا دو نفر از آنها در یک بازی کاملا استاندارد هستند.

به غیر از Human Rocket Person: یک ماجراجویی ناموفق، این همه شما می توانید. اولین تلاش تسلیم می شود راه دیگری، و دیگری، و دیگری … و در عرض ۲۰ دقیقه از بازی شما به سرعت متوجه خواهید شد که همه شما در حال رفتن به گرفتن.  است و حتی برای بازیکنان جوان که در آن هدف قرار گرفته است، این بسیار ناخوشایند است.این بازی تلاش می کند با معرفی طیف وسیعی از آیتم های قابل دستیابی که شما برای دسترسی به برخی از اشیاء جمع آوری شده نیاز دارید، چیزها را تغییر دهید. به عنوان مثال، کفش های در حال اجرا وجود دارد، به شما اجازه می دهد که سریعتر به مدت کوتاهی حرکت کنید و یک چوب پگو به شما اجازه می دهد تا بالا به هوا پرش کنید. اما به منظور ساخت هر یک از این اشیاء – اکثر آنها کاملا غیر ضروری است، اما تعداد کمی برای تکمیل بازی مورد نیاز است – شما باید از طریق سینی های بی پایان غارت کنید. آنها در سراسر نقشه نقطه خراشیده شده اند و هر بار بار بار نقشه بازسازی می شوند. هیچ چالشی در یافتن آنها وجود ندارد؛ این یک کار سخت است.

این بازی از آن بازی های قدیمی است و خب بازی های قدیمی هم به سخت بودن معروف هستند و همه این را میدانند، این بازی هم مانند دیگر بازی های قدیمی سختی های زیادی دارد و میتواند شما را حسابی عصبی کنید، در این بازی شما با یک حرکت ساده اشتباه میبازید و باید همه چیز را از اول شروع کنید که این خودش بسیار میتواند در تصمیم شما برای خرید بازی تاثیر بگذارد، در این بازی با یک افتادن از یک بلندی که به صورت اشتباهی انجام شده است میتوانید تمام بازی را از دست بدهید و مجبور شوید که از ابتدا همه چیز را شروع کنید.

اما بگذارید به یک سری از مشکلات بازی اشاره کنیم، در این بازی مشکلات زیادی وجود دارد اما یکی از بدترین آنها کوتاه بودن به شدت بد بازی است که میتواند در تصمیم شما برای پرداخت مبلغ نه چندان کم بازی تاثیر بگذارد اما مشکلات دیگری که در بازی هستند، این بازی. یک بازی قدیمی بوده و زمانی که نسخه اول این بازی منتشر شده، بازی ها اکثرا گرافیک پایینی داشتند و همچنین انیمیشن های ضعیفی داشتند، این بازی از Remaster شدن فقط گرافیک را بهبود داده است و در زمینه های دیگر میبینیم که پیشرفت های زیادی نداشته است، مانند انیمیشن های درون بازی، انیمیشن های حرکت کاراکتر و … بسیار ضعیف هستند و اصلا در حد و اندازه این نسل از بازی های رایانه ای نیستند که این بسیار بد است و میتواند نجربه بازی را برای گیمر های جدید خراب کند.

حرف آخر

این بازی یک بازی بسیار خوب در زمینه هایی که در بالا به آنها اشاره کردیم می باشید که میتواند به عنوان یک بازی فرعی برای شما سرگرم کننده باشد و شما را سرگرم کند اما به عنوان یک بازی کامل نمیتواند واقع شود و هنوز جای کار زیادی در زمینه های زیادی مانند گرافیک یا گیم پلی و یا حتی موسیقی و صداگذاری دارد که میتواند این بازی را بهبود دهد و قابل بازی تر کند و باید صبر کنیم و ببینیم که این بازی چطور در آپدیت های آینده عمل خواهد کرد و آیا بهبود پیدا میکند یا خیر، پس با توجه به نقد و بررسی میتوانید تصمیم بگیرید که میتوانید از این بازی لذت ببرید یا خیر، در نهایت امیدواریم از این بازی لذت ببرید

Verdict

This game is a very good game in which the above-mentioned, you can play as a subsidiary of fun for you and entertain you but as a full game can be and still a lot of work in many fields such as graphics or gameplay or even music and sound that can improve this game and to play more, and we have to wait and see the game how to update future will work and whether it improves or No, so, considering the review, you can decide if you can enjoy this game. Finally, hopefully Enjoy this game

6.5

نقاط قوت

  • گرافیک فانتزی و جالب
  • ایده خوب و قوی
  • صداگذاری دقیق و خوب

نقاط ضعف

  • نبود بخش داستانی
  • نبود بخش های متنوع در بازی
  • پتانسیل بالاتر گیم پلی برای المان های دیگر
7.5 گرافیک
7 گیم پلی
5.5 داستان
6 موسیقی

ارسال دیدگاه