نقد و بررسی Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa

نقد و بررسی Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa

خب امروز سراغ نقد و بررسی بازی هیجان انگیز Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa رفتیم. این بازی در سبک بازی های پازلی طراحی شده است . همچنین درجه سنی مناسب برای این بازی بزرگسالان است. شما می توانید در نقد و بررسی بازی Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

در بازی Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa شما به عنوان یک پسر و یا دختر قرار دارید که رابطه تان با یک موجود شیطانی شکل گرفته است. شخصیت اصلی بازی تنها کسی است که قادر به دیدن آن هیولا است. و آن قابلیت این را دارد که حقیقت را از دل مردم بیرون بکشاند برای انجام آن کار قهرمان وارد ذهن ناخودآگاه قربانیانش بشود و به آهستگی لباسهای آنها را به کنار بزند و داخل زن شخصیت اصلی داستان ظاهر کند که می تواند فریب و دروغ هایی که این افراد در دنیای واقعی در گفتگوهای خود استفاده میکند افشا کند. در چشم اون فریب و دروغ ها به شکل لباس آدمها درمیاد که اون رو بین دیگران متفاوت نشون می دهد.

برهنه کردن اونها به طور کلی به تم بازی Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa مربوط میشه و همراه با داستان قرار داره و  یکی از جلب کننده ترین نکات بازی است. وقتی اونها موفق میشن یک نفر رو برهنه کنن شخصیت اصلی بازی میتونه به دنیای واقعی برگرده. به طوری که قربانی های شخصیت بازی هنگام برگشت اون به حالت طبیعی خودش. طوری رفتار می کنند که انگار به آن ها داروی جادویی یا مواد مخدر تزریق کرده است!!

تنها دلیلی که شخصیت اصلی بازی Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa از یک ذهن به ذهن دیگر انتقال پیدا می کند در حقیقت فقط برای برهنه کردن اون ها و افشای دروغ است که برای حل بعضی از چیزهای مرموز دنیای واقعی اینکار رو انجام می‌دهد. ‌Fujisawa Academy یک مدرسه است که بخاطر داشتن ۷ افسانه urban اون رو معروف کرده است که انگار آن افسانه ها واقعا در حال رخ دادن هستند. شخصیت اصلی بازی به تازگی به این مدرسه آمده است. او خودش رو به عضویت یک باشگاه کوچیک درآورده که در این باشگاه افرادی به تحقیق و برسی این اسرار مبهم می پردازند.
افسانه های شهر urban بازی بسیار زیبا و شگفت انگیز هستند و شما میتوانید برای بررسی و فهمیدن آنها درخواست کنید. در آن شهر یک گرگ بزرگ، یک پرنسس شبح مانند و یک کتابخانه جادویی است که در آن افراد با رفت و آمد در آن،به نابغه های علمی تبدیل می شوند. بازی Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa یک توضیح از ایده ای است که بیان می کند افسانه های شهر urban ریشه ها و یادگاری هایی در رویداد ها و مردم در دنیا واقعی دارند.هریک از افسانه های ‌urban به نوعی دارای پیشینه ای در حوادثی دارند که به طور غم انگیزی برای هریک از این کاراکترها این بازی اتفاق افتاده است. این اتفاق ها منجربه این شدن که آنها تبدیل به افسانه های شهر urban شوند. در ادامه بازی Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa دارای هفت داستان مختلف و مجزا است که به طور منحصر به فرد و سرگرم کننده ای طراحی شده است.

در بازی Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa یک گروه تجسس وجود دارد که در جستجوی یک گرگ هستند. آنها در یک جنگل کوچک که اطراف مدرسه Fujisawa قرار دارد آن را تعقیب می کنند. آنها در جنگل با دختری ملاقات می کنند که عاشق حیوانات است. متاسفانه برخلاف چهره مهربانش به صورت فیزیکی از حیوانات سوءاستفاده می کند. در ادامه سگ سفید بزرگی برای خروج از راه تقلا می کند درحالی که آن دختر اطراف او است و مانع آن حرکت آن سگ میشود. در همین حین گرگ داستان مثل دیگر آدم ها این سگ بیچاره را می بینید و بهترین راه برای به ته رسیدن این اتفاق، نفوز به مغز این دختر و گرفتن اعتراف از کارهایی که در واقعیت انجام داده است.

برای این نوع بازی پر زرق و برق و ساده‌ای این داستان تکان دهنده است. بازی Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa دارای لحظه هایی است که شامل پس زمینه های بسیار زیبایی و روشنی است و موسیقی متن بازی که در حین بازی در حرکت است و نواخته می شود که کاملا با لحظه های بازی در جریان و همگام است. در عین حال این بازی از لحاظ داستانی اصلا روایتگر خوبی نیست.

بازی Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa بسیار سرگرم کننده و شاد کننده است. از نظر رنگ آمیزی و جلوه های بصری بازی خیره کننده عمل کرده است. در هر یک از محیط های بازی یک احساس راحت کننده و آرامش دهنده به آدم دست می‌دهد. این احساس از طراحی کاراکتر های بازی سررشته می گیرد که کاملا جلب کننده توجه است. کاراکتر های دسته دوم بازی به سادگی هر چه تمام تر طراحی شده اند اما برعکس کاراکترهای اصلی بازی بسیار زیبا و هنرمندانه طراحی شده اند. شخصیت های هر کاراکتر با طراحی و تعامل دارد و این تعامل خیلی لذت بخش است.

پازل های بازی Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa  نیز از کیفیت خوب طراحی و انیمیشن های بسیار زیبایی برخودار شده است. برای مثال در ثسمت گیم پلی بازی وقتی شما یکی از آیکون های این پازل را کلیک می کنید آن به بالای صفحه بازی می رود و همه ی آیکون های زیرین برای پر کردن جای خالی پایین می روند.

خوشبختانه در پازل های بازی Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد. اما در پاک کردن آیکون های پازل دارای محدودیت است به شما اجازه می دهد که تک تک لباس های کاراکتر ها را در بیاورید. که فقط در دفعات اول هیجان انگیز بنظر میرسد. در بازی یک کمبود هایی وجود دارد و بودن آن ها خالی از لطف نیست. از جمله این کمبودها نبود نوعی سیستم امتیاز که مشخص کننده امتیاز شما در بازی است. و حتی نبود حالت بی پایان بازی است.

یکی از دلایلی که دیگران عنوان مهیج Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa را بازی می‌کنند دیدن لباس زیر کاراکتر مورد علاقه شان است. هر کاراکتر دارای سه نوع لباس زیر مختلف است که شما در طول بازی میتوانید آن ها را بدست بیاورید. متاسفانه بازی در هر دو حالت آسان و سخت خیلی سریع پازل های آن کامل و حل می شوند. وجود داوری در این بازی این بازی را تبدیل به یک بازی چالش برانگیز می کرد و شانس این رو به بازیکنان میداد که سرعت خودشون رو به چالش میزاشتند.

متاسفانه در بازی Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa عناصری وجود دارد که به صورت خودجوش و بیهوده طراحی شده اند. برای مثال شنیدن تلفظ کلمات در گفتگوها قدرت شما در آیکون های بازی رو افزایش می دهد. با وجود این عنصر که به راحتی میتوان به آن دسترسی داشت دیالوگ های بازی خیلی کوتاه هستند. همچنین پازل های بازی به سادگی بدون توجه به سطح شما در بازی قابل حل هستند که نشون میده این عناصر بیهوده طراحی شده اند.

حرف آخر

به طور کلی بازی Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa به خوبی طراحی شده است و بسیار سرگرم کننده و زیبا است. جلوه های بصری بازی به زیبایی طراحی شده است که در نوع خودش در سبک بازی های پازلی از نقطه عطف ویژه ای برخوردار است. موسیقی بازی نیز با قدرت در کنار گیم پلی ساده بازی در جریان است که تکراری و کسل کننده نیست. داستان بازی دارای شخصیت پردازی منحصر به فردی است و نویسنده آن از قدرت تخیل خوبی در داستان بازی استفاده کرده است. این بازی می تواند با پازل های زیبا خود ساعت ها شمارو سرگرم گیم پلی ساده و میهج خود کند.

Verdict

Generally Kotodama: 7 Fujisawa secrets are well designed and very fun and beautiful. The beautifully designed visual effects, which in their own style are passionate about the special turning point. The game music is also streamlined with the power of the game, which is repetitive and bitter. The story of the game has a unique processor character, and its author has enjoyed great recreational power in the game story. This game can be played with its beautiful puzzles for hours and hours

 

 

7.9

نقاط قوت

  • داستان علمی تخیلی جذاب
  • گیم پلی راضی کننده

نقاط ضعف

  • موسیقی ضعیف
  • گرافیک ضعیف
7.5 گرافیک
9 گیم پلی
8 داستان
7 موسیقی

ارسال دیدگاه