نقد و بررسی Night Lights

نقد و بررسی Night Lights

برخی از تفاوت های کلیدی در بازی هایی که Night Lights ادای احترام می کند وجود دارد. در حالی که حملات از جانب طرف یا عقب بیشتر آسیب می رساند، شخصیت ها با مهاجم خود ارتباط برقرار نمی کنند. در حالی که این بدان معنی است که شما نمیتوانید دشمنان را به راحتی در معرض دید قرار دهید، این بدان معنی است که آنها نمیتوانند به شما این کار را انجام دهند. من هنوز در مورد حصار در مورد اینکه آیا من این انتخاب را دوست دارم، اما بازی به اندازه کافی دشوار است بدون آن.همین امر فقط در مورد حملات منظم انجام می شود که قادر به ایجاد بازخورد انتقادی هستند، هرچند برخی از توانایی ها این را تغییر می دهند (و من قسم می خورم که بدون این معیار). حتی توضیح توسعه دهنده در مورد اینکه چرا شما نمی توانید دزد را دزدی کنید، حساس به نظر می رسد. با توجه به اینکه دنده خوب به زودی از نبرد خارج شد، من می توانم درک کنم. اگر چه در بازی های دیگر این به خاطر ماهیت تصادفی بود که می توانست موارد خاصی را قفل کند، اما من از بین می رفتم.

سرقت اکنون برای به دست آوردن اقلام و اجزای موقت استفاده می شود (اما هنوز هم می تواند به طور معمول از بین رفته). در نبرد، اقلام مصرف نمی شوند، اما در هر جنگی استفاده محدودی دارند. اجزاء را می توان در ساخت و ساز به کار برد تا توانایی و استفاده از آن موارد را می توان مورد استفاده قرار داد، همراه با ایجاد ابزار جدید و حتی باز کردن کلاس های خاص.بدون نیاز به اضافه کردن معجون به لیست خرید من عالی است، و آن را جلوگیری از بازیکنان پنیر مبارزه با استفاده از کیف پول خود را به جای تاکتیک های خود. سیستم دستکاری نیز به خوبی کار می کند، هرچند برخی از لیست هایی از آنچه دشمنان قطعات (هنگامی که شما یک بار یک بار رها می کنید) رها می کنند، خوب می شوند ولی از یک ضرورت لذت می برند.شخصیت های جدید نیز در شهرها استخدام می شوند و می توانند هر طبقه ای را که قفل شده اند، حتی اگر در کلاس های دیگر مورد نیاز باشد. شما همچنین می توانید برای استخدام یک شخصیت در سطح بالاتری پرداخت کنید – آمار آنها همانطور که قبلا به طور کامل در آن کلاس قرار گرفته بودند پرداخت می شود.

در حالی که کاملا غیرممکن است که بازی را به سختی به طور منظم اجرا کنید، حتی می توانید یک شخصیت را به سطح ۱ بازگردانید و مهارت های آموخته شده خود را حفظ کنید. این عالی است اگر شما می خواهید ساخت و آمار خاصی داشته باشید و گنجاندن آن مطمئنا برای کسانی که برای سخت ترین مشکل تلاش می کنند کمک خواهد کرد. این ترکیب با نحوه کارکرد استخدام شده امکان کنترل کل حزب را فراهم می کند.برخی از شخصیت های اصلی کلاس های تخصصی دارند و می توانند یک قهرمان جدید را جذب کنند که شخصیت های مشابهی را که در حال توسعه است به شدت فراتر می گذارد. بعضی از شخصیت های اصلی حتی کلاس های جدیدی به دست می آورند که ممکن است با نحوه ایجاد آنها مواجه شوند. من هرگز این خودم را پیدا نکردم، زیرا شخصیت های اصلی خودم را غوغا میکردم و به همین ترتیب. با این حال، چرخ دنده ها و یادگیری یک کلاس جدید نسبتا سریع است.

همچنین از نظر موسیقی و صداگذاری بازی در وضعیت خوبی قرار دارد، موسیقی های بازی بعد از مدتی شاید اذیت کننده باشند اما صداگذاری بازی واقعا خوب کار شده است و حس خوبی با شنیدن صدا های پویا از سوی این بازی خواهید داشت که این خودش فوق العاده است و واقعا به شما کمک می کند تا بیشتر از این بازی لذت ببرید ولی همانطور که گفتیم موسیقی های بازی واقعا جای کار بیشتری داشتند و ای کاش که بهتر از این عمل کرده بودند ولی با اینحال باید به شما بگوییم که موسیقی های بازی از نظر کیفیتی بسیار هم خوب هستند و فقط ای کاش که تعداد آنها کمی بیشتر بود تا اینقدر خسته کننده نمیشدند همچنین از نظر سبک موسیقی، موسیقی های این بازی کمی تند هستند و اگر ریتم و سبک کند تر و آرام تری داشتند شاید بهتر بود.

اما مساله دیگر که در بازی های پلتفرمر وجود دارد که باید رعایت شوند، طراحی مراحل خوب می باشد، در این بازی ها باید طراحی مراحل به خوبی انجام شود چرا که در این بازی های پلتفرمر شما فقط با محیط بازی سر و کار دارد و اگر طراحی محیط بازی خوب و قوی نباشد میتواند برای شما به شدت خسته کننده باشد که این مساله اصلا جالب نیست و میتواند به شدت برای شما آزار دهنده باشد، اما در این بازی طراحی مپ ها و محیط ها واقعا خوب هستند و قوی کار شده اند و با تنوع بالایی طرف هستیم که واقعا خوب میباشد و میتواند شما را راضی نگاه دارد که خب از این نظر بازی واقعا در سطح خوبی قرار دارد.

آیا شخصی هستید که به داستان در بازی‌های رایانه‌ای خیلی اهمیت می دهید پس باید به شما بگویم که این بازی می تواند گزینه بدی برای شما باشد چرا که این بازی دارای بخش داستانی بسیار کوچکی می باشد که اصلا بهتر است بگوییم در این بازی داستان وجود ندارد و شما فقط باید وارد بازی شوید و کارهایی که موجب شادی شما می شود و موجب سرگرمی شما می‌شود که سازندگان در این بازی قرار داده‌اند را انجام دهید تا بتوانید از این بازی استفاده کنید و لذت ببرید هیچ چیزی به نام داستان در این باره وجود ندارد اما بگذارید به سراغ خود بازی برای و ببینیم که سازندگان چه چیزهایی را در این بازی برای ما قرار داده‌اند تا بتوانیم از آنها استفاده کنیم و سرگرم شویم.

وقتی که وارد بازی می شوید که وارد منوی اصلی بازی خواهید شد که سه عدد گزینه در آن وجود دارد که میتوانید از آن سه عدد گزینه استفاده کنید تا بتوانید از این بازی استفاده کنید اولین گزینه که در این بازی وجود دارد حالات مبارزه می باشد که در آن وارد حالت مبارزه خواهید شد که می توانید با دوستان خود به مبارزه بپردازید و یکدیگر را به چالش بکشید اما حالت دوم که در منوی این بازی وجود دارد و می‌توانید آن را انتخاب کنید حالت چالش ها می باشد که می توانید با استفاده از آن به چالش کشیدن یکدیگر و بروید و به سراغ چالش کشیدن خودتان بروید تا بتوانید یک سری از حرکات چالشی را انجام دهید و رکورد قبلی خود را بشکنید و اما گزینه سوم که زیاد کاری با گیم پلی ندارد جوایز خود را از اینجا دریافت کنید و کارهایی از این قبیل را انجام دهید اما بگذارید سراغ گیم‌پلی این بازی به رویم پس با ما همراه باشید.

حرف آخر

اجزای جذاب ترین یافته شده در جهان ما پایان یافته است که درون شخصیت های خود قرار دارند و در حالی که اغلب بیش از حد اغراق آمیز هستند، هنوز هم کار می کند و بسیاری از لحظات داستان را لذت بخش می کند. رفتن به پایین سوراخ خرگوش این رمز و راز جالب بود و حتی با وجود اینکه این نتیجه می تواند کمی کمیاب شود، من می توانم به راحتی این بازی را برای هر کسی که به دنبال یک ماجراجویی رمان بصری احمقانه و بیش از حد بالا است توصیه کند.

Verdict

The most fascinating components found in our world have ended up being inside their characters, and while often overly exaggerating, it still works and delivers many of the moments of the story. Going Down to the Rabbit Hole This mystery was interesting and even though this result could be a bit scarce, I can easily recommend this game for anyone who is looking for a stupid and insanely visually astute novel adventure. Slowly

7.1

نقاط قوت

  • گرافیک هنری بسیار جالب
  • وجود المان های جالب در بازی
  • نبود باگ های فنی

نقاط ضعف

  • نبود داستان قوی
  • نبود شخصیت پردازی خوب
  • سادگی بیش از حد بازی
8.5 گرافیک
7 گیم پلی
6.5 داستان
6.5 موسیقی

ارسال دیدگاه