نقد و بررسی Perchang

نقد و بررسی Perchang

امروز به مرور و بررسی یک بازی خیلی فوق العاده به اسم Perchang میپردازیم. این بازی در سبک پازلی خودش عالی کار کرده و یکی از گزینه‌های پیش رو است که میشه خیلی بهش توجه کرد. گیم پلی بازی Perchang خیلی مهیج و سرگرم کننده است و خیلی جذب بنظر میاد. مهمترین حرکت شما در این بازی حرکت دادن توپ در جهت  در جهت یک لوله است پس بگذارید به ادامه این بازی بپردازم تا ببینیم که این بازی چطور عمل کرده است، با نقد و بررسی بازی Perchang از تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه ما باشید.

شما می توانید برای ارتقای سطح خود تغییرات و ارتقاء هایی را در تجهیزات خاص تون مثل فن ها و آهن رباها اعمال کنید. پشت همه این پازل های فیزیکی شما کنترل و عملکرد این دستگاه ها را برای کنترل بازی در اختیار دارید.
درمقابل شما ۶۰ مرحله‌  پرفرازونشیب قرار داره که هرکدام با دیگری تفاوت داره و شما را به چالش های شگفت انگیزی دعوت میکنه بازی Perchang در سبک بازی های پازلی گرافیک فوق العاده خیره کننده و  جزئیاتی را در اختیار کاربر قرار می دهد که این ویژگی منحصر به فرد آن را یکی از بهترین بازی ها در این سبک نشان می دهد.

با وجود این ویژگی های منحصر به فرد همچنان بازی‌هایی وجود دارند که می توانند با این بازی به رقابت بپردازند. یکی از چیزهای که در مورد این بازی به گوش میرسه. اینکه بازی هیچ داستان واضحی از خودش نداره و هیچ مقاله ای هم به اون اشاره نکرده که از لحاظ فروش و معرفی کردن به کاربران کمی عجیب بنظر میاد.

چالش های گمراه کننده بازی Perchang در این پازل ها این بازی را برای شروع آسان می کند اما برای ادامه دادن اینکار را سخت میکند. هر یک از ۶۰ مراحل گیم پلی بازی نیازمند هدایت این توپ های کوچک به یک هدف مستقیم یا لوله ها دارد که شما می توانید در این مسیر از فن ها آهنربا ها و دیگر وسیله ها استفاده کنید.

برای شروع هر مرحله شما باید یک ساعت مسابقه خواهید داد به این منظور که هنگام شروع شدن کار ساعت بازی شما باید قبل از تمام شدن وقت
این توپ ها را به محل داده شد هدایت کنید در گیم پلی بازی Perchang ابزارهایی که برای هدایت توپ از آنها استفاده می کنید.
توسط یک نقطه قرمز و یک نقطه آبی کنترل می شود که هر رنگ این نقطه ها به ابزار هایی که استفاده می کنید بستگی دارد همچنین لمس هر آیتم در بازی Perchang رنگ کنترلر را تغییر خواهد داد.

حرف آخر

جلوه های بصری بازی Perchang خیلی فوق العاده طراحی شده اند تمام آیتم های بازی به صورت خیلی زیبا و سه بعدی طراحی شده اند گاهی بعضی از مراحل بازی به دلیل وجود کسری از متغیرها در مراحل سخت بازی شما را به چالش می کشد که مجبور به تست استراتژی‌های مختلف برای تکمیل این پازل هستید.

Verdict

Perchang’s visual effects are super-designed. All games are designed in a very elegant and three-dimensional fashion, and sometimes some game stages challenge because of the lack of variables in the hard stages of the game that you have to test Different strategies to complete this puzzle

7.3

نقاط قوت

  • گرافیک خوب
  • پازل جذاب

نقاط ضعف

  • موسیقی ضعیف
  • عدم معرفی خوب بازی به کاربران جهت فروش
8.5 گرافیک
8 گیم پلی
6.5 داستان
6 موسیقی

ارسال دیدگاه