نقد و بررسی PICO PARK

نقد و بررسی PICO PARK

امروز با نقد و بررسی بازی ای در خدمت شما عزیزان هستیم که یکی از آن دسته از بازی هایی است که شما فقط در اوقات فراغت خود به سراغ بازی کردن این نوع از بازی ها خواهید رفت و اگر واقعا قصد بازی کردن بازی های جدی را داشته باشید محال است که به سراغ این چنین بازی هایی بروید اما در هر صورت باید نقد و بررسی کینم تا ببینیم که این بازی چطور عمل کرده است و آیا میتواند برای ساعات کوتاهی ما را از حال و هوای بیرون دور کند و ما را سرگرم کند یا خیر، پس با نقد و بررسی بازی تازه منتشر شده ی PICO PARK از تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه ما باشید.

همانطور که در مورد این بازی ها مشخص است، شخصیت هایی که خودت را می سازید، هیچ گفتگو ندارند. اگرچه شما می توانید آنها را در زمینه هایی از صحنه های خنده دار مشاهده کنید که یک لمس خوب است تا حداقل آنها را مانند افراد واقعی احساس کنید. تلاش های جدی با داستان و شخصیت ها انجام شده است و این به عنوان یک کل به انجام می رسد. گیم پلی به صورت آشنا به نظر می رسد. حزب شما در حال مبارزه با نوبه خود با استفاده از توانایی های مختلف حرکت می کند. توانایی هایی که یاد می گیرید براساس کلاس خود است و شما می توانید از توانایی های دیگر کلاس که در کنار کلاس فعلی شما آموخته اید، استفاده کنید. بنابراین، شما می توانید یک مزدور / جادوگر با دسترسی به حملات ویژه و جادو باشد.

در بالای این، شما می توانید تا چهار توانایی های منفعل – دو از کلاس شما در حال حاضر و دو نفر دیگر از هر کلاس و یک توانایی متقابل از هر کلاس داشته باشد. این به شما این امکان را می دهد تا شخصیت ها را در شیوه های مختلفی توسعه دهید، از مزایای استفاده از توانایی ها و توانایی ها در کنار یکدیگر استفاده کنید. شما حتی نباید توانایی استفاده از اقلام را در صورتی که کلاس دوگانه دارید قربانی کنید.طبقات خودشان الگوهای معمول جنگجو، طلسم کاستور، دزد و غیره را اجرا می کنند. سطح بالا در یک کلاس (یادگیری توانایی های خود) کلاس های دیگر را باز می کند. آنها معمولا پیش نیازهای خود را هماهنگ می کنند، هرچند یک یا دو مورد از کلاس ها کمی خسته کننده هستند. تقریبا همه کلاسها عالی کار می کنند و حتی کسانی که تخصص ندارند معمولا توانایی عالی برای باز کردن دارند.

برخی از تفاوت های کلیدی در بازی هایی که PICO PARK ادای احترام می کند وجود دارد. در حالی که حملات از جانب طرف یا عقب بیشتر آسیب می رساند، شخصیت ها با مهاجم خود ارتباط برقرار نمی کنند. در حالی که این بدان معنی است که شما نمیتوانید دشمنان را به راحتی در معرض دید قرار دهید، این بدان معنی است که آنها نمیتوانند به شما این کار را انجام دهند. من هنوز در مورد حصار در مورد اینکه آیا من این انتخاب را دوست دارم، اما بازی به اندازه کافی دشوار است بدون آن.همین امر فقط در مورد حملات منظم انجام می شود که قادر به ایجاد بازخورد انتقادی هستند، هرچند برخی از توانایی ها این را تغییر می دهند (و من قسم می خورم که بدون این معیار). حتی توضیح توسعه دهنده در مورد اینکه چرا شما نمی توانید دزد را دزدی کنید، حساس به نظر می رسد. با توجه به اینکه دنده خوب به زودی از نبرد خارج شد، من می توانم درک کنم. اگر چه در بازی های دیگر این به خاطر ماهیت تصادفی بود که می توانست موارد خاصی را قفل کند، اما من از بین می رفتم.

سرقت اکنون برای به دست آوردن اقلام و اجزای موقت استفاده می شود (اما هنوز هم می تواند به طور معمول از بین رفته). در نبرد، اقلام مصرف نمی شوند، اما در هر جنگی استفاده محدودی دارند. اجزاء را می توان در ساخت و ساز به کار برد تا توانایی و استفاده از آن موارد را می توان مورد استفاده قرار داد، همراه با ایجاد ابزار جدید و حتی باز کردن کلاس های خاص.بدون نیاز به اضافه کردن معجون به لیست خرید من عالی است، و آن را جلوگیری از بازیکنان پنیر مبارزه با استفاده از کیف پول خود را به جای تاکتیک های خود. سیستم دستکاری نیز به خوبی کار می کند، هرچند برخی از لیست هایی از آنچه دشمنان قطعات (هنگامی که شما یک بار یک بار رها می کنید) رها می کنند، خوب می شوند ولی از یک ضرورت لذت می برند.شخصیت های جدید نیز در شهرها استخدام می شوند و می توانند هر طبقه ای را که قفل شده اند، حتی اگر در کلاس های دیگر مورد نیاز باشد. شما همچنین می توانید برای استخدام یک شخصیت در سطح بالاتری پرداخت کنید – آمار آنها همانطور که قبلا به طور کامل در آن کلاس قرار گرفته بودند پرداخت می شود.

در حالی که کاملا غیرممکن است که بازی را به سختی به طور منظم اجرا کنید، حتی می توانید یک شخصیت را به سطح ۱ بازگردانید و مهارت های آموخته شده خود را حفظ کنید. این عالی است اگر شما می خواهید ساخت و آمار خاصی داشته باشید و گنجاندن آن مطمئنا برای کسانی که برای سخت ترین مشکل تلاش می کنند کمک خواهد کرد. این ترکیب با نحوه کارکرد استخدام شده امکان کنترل کل حزب را فراهم می کند.برخی از شخصیت های اصلی کلاس های تخصصی دارند و می توانند یک قهرمان جدید را جذب کنند که شخصیت های مشابهی را که در حال توسعه است به شدت فراتر می گذارد. بعضی از شخصیت های اصلی حتی کلاس های جدیدی به دست می آورند که ممکن است با نحوه ایجاد آنها مواجه شوند. من هرگز این خودم را پیدا نکردم، زیرا شخصیت های اصلی خودم را غوغا میکردم و به همین ترتیب. با این حال، چرخ دنده ها و یادگیری یک کلاس جدید نسبتا سریع است.

حرف آخر

در حرف آخر می خواهم به شما بگویم که اگر شخصی هستید که همیشه به صورت تنهایی بازی های رایانه ای را انجام می‌دهد و دوست ندارید تا کسی پیشت آن باشد اصلاً این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم چرا که خیلی از بخش‌های این بازی را میتوانید به صورت تنهایی انجام دهید اما اگر فردی است که با خانواده و یا دوستانتان به پای بازی‌های رایانه‌ای می‌نشینید این بازی یکی از بهترین گزینه برای شما می باشد که می تواند برای ساعات زیادی شما را سرگرم کند و بخنداند و امیدواریم که اگر این بازی را انجام می دهید از آن نهایت لذت را ببرید.

Verdict

In the final word, I would like to tell you that if you are a person who always performs computer games alone and do not want someone to follow it, we would suggest this game at all because it is possible for many parts of this game to be played. Do it alone, but if it’s someone you sit on with computer games with your family or friends, this game is one of the best options for you to be entertained and laughable for many hours and hope that if you play this game You give it the ultimate pleasure

6.8

نقاط قوت

  • تم جالب بازی
  • خاص بودن هسته ی اصلی بازی
  • سادگی زیبای بازی

نقاط ضعف

  • نبود مشکلات فنی در بخش های داخلی
  • نبود بخش های متنوع تر
  • نبود داستانی بهتر و قوی تر
7.5 گرافیک
7 گیم پلی
6.5 داستان
6 موسیقی

ارسال دیدگاه