نقد و بررسی Rally Rock ‘N Racing

نقد و بررسی Rally Rock ‘N Racing

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Rally Rock ‘N Racing رفتیم. این بازی توسط شرکت EnjoyUp Games توسعه و طراحی شده است و در ژانر بازی های مسابقه ای قرار دارد. این بازی برای پلتفرم Switch منتشر شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی مهیج Rally Rock ‘N Racing می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

این بازی (Rally Rock ‘N Racing) در سبک مسابقه ای اصل و دارای ویژگی های زیادی در طراحی بصری از جمله عوامل محیطی طبیعی مانند بیابان ها کوه ها جنگل ها و منظره های شهری است. شما می توانید در مسابقات ماشین سواری و همچنین دریفت کشیدن به سمت اطراف گوشه و گرفتن امتیازات ورق زدن تایمر بازی و همچنین با برنده شدن در سریع ترین زمان ممکن به جام جهانی رالی شرکت کنید. اگر شما می توانید در برابر دیگران خود را به چالش بکشید و سوالات قهرمانی را کسب کنید که شامل برنز نقره و طلا است. شما نمی توانید در این بازی در حالت تک نفره و یا چند نفره به صورت آنلاین به بازی بپردازید.

در مسابقات جام جهانی رالی شما می توانید مسافت طولانی از جاده ای که در کناره های کوه های پوشیده از برف قرار دارد و یا در خیابانهای مشغول شهر و دشت های پوشیده شده با گرد و غبار مسابقه دهید. شما باید از نقطه ای به وی حرکت کنید و تمام نقاطی که در بازی Rally Rock ‘N Racing قرار دارند را رد کنید و با توجه به تایمری که در اختیار دارید زمان خود را گسترش دهید. تنها چالشی که در این مسابقه قرار دارد این است که نقاط خواسته شده را وارد کنید و چرخش های درستی را انجام دهید.

بازی Rally Rock ‘N Racing همچنین دارای سوالات مبتدی و آماتور و حرفه‌ای است که هر کدام از آنها دارای درجه سختی مختص به خود است و تفاوت هر یک از آنها با یکدیگر در زمان رسیدن به هر نقطه درخواست شده است. جا می توانید تمام زمان های ثبت شده خود را در در رتبه بندی ها ثبت کنید و اگر آنها را با موفقیت انجام دهید می‌توانید یک ماشین را هدیه بگیرید و آنرا باز کنید. اما متاسفانه حالت مسابقات جام جهانی رالی فقط به صورت تک نفره انجام میشود.

به طور کلی برای مسابقات هفت ماشین مختلف وجود دارد که می توانید هر یک از آنها را برای حالتهای مختلف و بازی استفاده کنید. در ابتدای بازی Rally Rock ‘N Racing سه ماشین در اختیار شما قرار دارد و چهار ماشین دیگر از طریق حالت قهرمانی و مسابقات رالی باز می شوند. ماشین ها نسبت به یکدیگر متفاوت متفاوت هستند و تفاوت آنها در سرعت و شتاب و وزن آنهاست.

در حالات قهرمانی نیز ۳ کاپ مختلف در نظر گرفته شده است که برنز نقره و طلا هستند هر کدام از این کاپ ها سه مرحله مختلف و هرکدام سه دور هستند. در این حالت بازی Rally Rock ‘N Racing چند مکانی که جدید به گیم پلی مسابقات اضافه شده است در این حالت یک آینه دید عقب ماشین و همچنین سازه های مختلفی در مسیر مسابقه قرار گرفته شده است. در حالات قهرمانی نیز نه مسیر طرف در نظر گرفته شده است که هر کدام از آنها دارای زمینه های مختلف چرخش های تنگ و ویژگی های مختلفی از نظیر مرکز شهر، کارخانه صنعتی و پارک های طبیعی است. هنگامی که شما یک کاپ را دریافت کنید برای شما مسیر های جدید یک کاپ جدید و ماشین جدیدی باز می شود. این حالت بسیار رقابتی تر و چالش برانگیز تر نسبت به سایر حالت های دیگر بازی است.

در حالت چند نفره بازیکنان می توانند به صورت ۴ تایی به انجام این بازی بپردازند که صفحه نمایش برای آنها تقسیم می شود که بسیار جذاب و چالش برانگیز است. تمام مسیرها و ماشین هایی که تا به حال آنها را باز کردید در این حالت قابل بازی هستند. و همچنین شما می‌توانید دور های بازی Rally Rock ‘N Racing را از یک تا پنج بار تنظیم کنید.

بازی Rally Rock ‘N Racing از لحاظ موسیقی دارای آهنگ های راک و متال است و همه این آهنگ ها با مکانی که بازی ترکیب می شوند و بسیار جذاب و هیجان انگیز اند. طور کلی موسیقی و صداگذاری آیتم های بازی فوق العاده طراحی شده است. گرافیک بازی نیز از طراحی‌ جلوه های بصری بسیار زیبایی طراحی و تشکیل می شود.

در گیم‌پلی این بازی (Rally Rock ‘N Racing) بازیکنان باید به فن ها و تکنیک های مورد استفاده در این بازی یاد بگیرید داشته باشند و آن در آنها بهبود پیدا کنند. و یادگیری نحوه کنترل ماشین ها در این بازی مدتی طول می کشد. بازی همچنین دارای قسمت آموزشی نیز است که بازیکنان می توانند در این قسمت به یادگیری و تمرین بپردازند.

حرف آخر

به طور کلی بازی Rally Rock ‘N Racing از طراحی های منحصر به فردی برخوردار است و دارای بخش های مختلفی همچون مسابقات قهرمانی، رکورد های زمانی، مسابقات چند نفره آفلاین و همچنین ۹ مسیر مختلف است و متاسفانه به طور کلی در این بازی فقط ۷ وسیله نقلیه وجود دارد. ادرس گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده ای را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. امکان اجرای این بازی (Rally Rock ‘N Racing) در حالت آفلاین و چهار نفره بسیار فوق العاده است. ماضی متاسفانه دارای برخی از مشکلات مانند کنترل حساس وسایل نقلیه، عدم وجود حالت آنلاین و عدم نبود حالت چند نفره در بخش قهرمانی است.

Verdict

In general, the Rally Rock ‘N Racing game has unique designs, with a variety of sections, such as championship, time records, offline multiplayer races, as well as 9 different paths, and in general only 7 in this game. There is a vehicle. The game delivers a very entertaining and entertaining game to the players. The ability to run this game (Rally Rock N Racing) in an offline mode and four is superb. Unfortunately, the poor have some problems, such as sensitive vehicles control, lack of online mode and lack of multiplayer mode in the championship

7

نقاط قوت

  • گیم پلی جذاب
  • گرافیک خوب
  • موسیقی عالی

نقاط ضعف

  • عدم روایت داستانی
  • کمبود نقشه ها و وسایل نقلیه بازی
7.5 گرافیک
7.5 گیم پلی
6 داستان
7 موسیقی

ارسال دیدگاه