نقد و بررسی Red Siren: Space Defense

نقد و بررسی Red Siren: Space Defense

بازی Red Siren: Space Defense از نوع سبک دفاع است و برای پلتفرم IOS و Switch به بازار آمده است. داستان این بازی به سبک آخرالزمان ای طراحی شده است به طوری که وقایع بازی در سال ۲۰۳۸ در جایی از کره زمین اتفاق می افتد که تمام منابع زمین تخلیه شده و به اتمام رسیده است شرکت های خصوصی تمام سیاره های اطراف شان را زیر سلطه خود برده اند و از منافع  و منابع آنها به نفع خود استفاده می کنند هدف شما در این بازی دفاع از پایگاه هایی است که مهاجمان به آنها حمله می کنند. شما به عنوان یک خلبان با تجربه و حرفه ای در بازی قرار دارید. اگر مایل هستید تا ببینید که این بازی در وجه های دیگر چطور عمل کرده است با ادامه نقد و بررسی بازی Red Siren: Space Defense با ما همراه باشید.

شما باید در بازی Red Siren: Space Defense به طور استراتژکی و بی رحمانه باید دشمنان خود را از بین ببرید و از سیارات و منابع آن ها دفاع کنید. دشمنان و مهاجمان در سایز ها و شکل های مختلف قرار دارند شما در این بازی با انواع ربات ها تانک ها و سفینه های فضایی مواجه خواهید شد مهمترین هدف در این بازی جلوگیری از رسیدن دشمنان و مهاجمان به پایگاه هست.

اسلحه اصلی شما در بازی Red Siren: Space Defense یک سلاح اتوماتیک است که تنها نگرانی شما باید نزدیک شدن دشمنان و ضربه زدن آنها به شما باشد همچنین در این بازی شما می توانید با کسب کردن پول و  ارتقا دادن مهارت ها و سلاح های خود راه را برای خودتون هموار کنید. گیم پلی بازی کاملا ساده و بی نقص طراحی شده است و شامل هیچ پیچیدگی ای نیست که شمارو در طول گیم پلی اذیت کنه.

یکی از مشکلات بازی Red Siren: Space Defense سخت دراوردن و کسب کردن پول است که گاهی اوقات مجبور می شوید برای به دست آوردن پول بیشتر از مراحل بازی را دوباره از نو بروید هر چند که این یک مشکل بزرگ نیست و بازی شما را  در تنگنا قرار نمی‌دهد و و ساعت ها شما را همچنان با  گیم پلی مهیج خود سرگرم میکند.

جلوه های بصری به طور دقیق و پر جزئیات طراحی شده اند و بازی دارای گرافیک مطلوبی است .گیم پلی بازی هم چنان روان و بدون مشکل اجرا می شود تعداد خیلی زیاد اسلحه، مهمات و ارتقا و همچین تعدادی سفینه فضایی در طول مراحل وجود دارد .که با توجه به پیشرفت شما در طول بازی آنها برای شما باز خواهد شد در طول تمام بازی شما دارای یک جت که در حال پرواز است هستید. در طراحی گرافیک این بازی سعی شده از عناصر واقع گرایانه استقاده شود و تا حد خوبی این بازی موفق است.

حرف آخر

بازی Red Siren: Space Defense از آخرین نوع سبک دفاع به حساب می آید اما به طور قابل توجهی گیم پلی بازی مهیج است. جلوه های بصری بازی و گرافیک آن طراحی خوبی دارد. از نظر موسیقی بازی دارای صدایی کسل کننده و یکنواخت است. این بازی بیشتر بازی ای خواهد بود که در اوقات فراغتتان سراغ آن خواهید رفت. اگر طرفداران سبک دفاع و یا بازی های اکشن هستید، این بازی قطعا ارزش چک کردن دارد.

Verdict

Red Siren: Space Defense game is considered the latest in the style of defense, but the game’s exciting gameplay is remarkable. The game’s visual effects and graphics are well designed. In terms of music, the game has a bitter and monotonous sound. This game will be the most played game in your spare time. If you’re a fan of defense or action games, this game is definitely worth checking out

 

7.5

نقاط قوت

  • گیم پلی جذاب
  • گرافیک خوب

نقاط ضعف

  • موسیقی ضعیف
  • شخصیت پردازی ضعیف
8 گرافیک
7.5 گیم پلی
6.5 داستان
8 موسیقی

ارسال دیدگاه