نقد و بررسی Shattered – Tale of the Forgotten King

نقد و بررسی Shattered – Tale of the Forgotten King

Shattered – Tale of the Forgotten King یک بازی ویدئویی است که شما احتمالا هرگز از طریق حق رای دادن شنیده اید که احتمالا ناشناخته است حتی یک چیز است.این نیز بسیار خوب نیست، بنابراین شما نباید خیلی بد احساس کنید که از آن شنیده اید. پس با نقد و بررسی Shattered – Tale of the Forgotten King از تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه ما باشید.

من حتی نمی دانم که از اینجا شروع شود یا حتی کجا پایان یابد. لحظه ای که روایت شروع به بحث در مورد او کرد، به اندازه کافی زنگ زده بود، اما وقتی که بزرگ در مورد “چرا” او این کار را انجام داد، من نمی توانستم باور کنم که من خواندن بود. این VN در اصل در ژاپن در سال ۲۰۱۷ منتشر شد – نه خیلی زودتر. چیزهای زیادی در مورد این می توانم بگویم، اما بیشتر در مورد این صحبت می کنم، بیشتر احساس می کنم. بد است، واقعا بد است در حالی که روایت منجر به همدردی با شخصیت پدوفیلد آن، افراد واقعی بزرگی جوک در جای دیگر اسکریپت هستند. به نظر می رسد روایت سعی دارد چیزی را با آن بیان کند، و نمی توانم بگویم احساس می کنم در مورد آنچه که ممکن است احساس کنم.

در بالای این، شما می توانید تا چهار توانایی های منفعل – دو از کلاس شما در حال حاضر و دو نفر دیگر از هر کلاس و یک توانایی متقابل از هر کلاس داشته باشد. این به شما این امکان را می دهد تا شخصیت ها را در شیوه های مختلفی توسعه دهید، از مزایای استفاده از توانایی ها و توانایی ها در کنار یکدیگر استفاده کنید. شما حتی نباید توانایی استفاده از اقلام را در صورتی که کلاس دوگانه دارید قربانی کنید.طبقات خودشان الگوهای معمول جنگجو، طلسم کاستور، دزد و غیره را اجرا می کنند. سطح بالا در یک کلاس (یادگیری توانایی های خود) کلاس های دیگر را باز می کند. آنها معمولا پیش نیازهای خود را هماهنگ می کنند، هرچند یک یا دو مورد از کلاس ها کمی خسته کننده هستند. تقریبا همه کلاسها عالی کار می کنند و حتی کسانی که تخصص ندارند معمولا توانایی عالی برای باز کردن دارند.

اما بگذارید از این مساله هم عبور کنیم و به مسایل دیگر بازی مانند موسیقی های آن بگذریم، در این بازی موسیقی ها آنچنان که باید باشند نیستند و در کنار این گیم پلی فوق العاده که سازندگان واقعا برای آن زحمت کشیده اند، شاهد موسیقی های خاص و قوی نیستیم که این خودش در وهله اول باعث آزار و اذیت شما میشود اما بعد از چند دقیقه به موسیقی های بازی عادت میکنید و میگید که خب موسیقی های بازی آنچنان هم بد نیست که البته این میتواند به خاطر گیم پلی بی نظیر بازی باشد که باعث شود که شما بدی های موسیقی بازی را از خاطرتان ببرید اما به هر حال موسیقی های بازی طوری هستند که بهشان عادت خواهید کرد و دیگر شما را اذیت نخواهند کرد پس موسیقی های بازی آنچنان هم بد نیستند و واقعا خوب عمل کرده اند، اما حالا که حرف از صداست، بگذارید به شما بگویم که صداگذاری بی نظیر این بازی یاعث می شود که شما بهتر از گیم پلی بازی لذت ببرید و بتوانید یک لذت واقعی و خوب را از گیم پلی این بازی ببرید که این واقعا یکی از نکات بسیار خوب در این بازی به حساب می آید.

اما از محیط های بازی که بگذریم، بگذارید راجع به چیز دیگری صحبت کنیم، بگذارید راجع به جنگ ها و درگیری ها در بازی صحبت کنیم، در این بازی ما شاهد جنگ ها و درگیری های زیادی خواهیم بود که از همان اول بازی هم شما در یک جنگ و درگیری قرار میگیرید اما نکته جالب و مهم در درگیری های این بازی این است که آنها به شدت ساده و آسان هستند که این از نظر اینکه گیم پلی ساده تر میشود یک نکته مثبت به حساب می آید.

این بازی از نظر گرافیکی در وضعیت قابل قبولی قرار دارد، از نظر اینکه یک بازی پلتفرمر است، واقعا گرافیک خوبی دارد چرا که ما انتظار گرافیک بالایی از بازی های این سبکی نداریم البته که بازی های زیادی هستند که در این سبک قرار دارند و گرافیک هنری و فنی بسیار بالا و قوی ای دارند اما لزومی ندارد که حتما ما گرافیک بسیار بالا و قوی را در این سبک از بازی های رایانه ای شاهد باشیم که خب این قضیه این بهانه را به سازنده می دهد تا با ساخت بازی های سبک پلتفرمر بتوانند خود را از شر گرافیک خلاص کنند و از گرافیک های پایین در بازی خودشان استفاده کنند البته این قضیه به این معنا نیست که این بازی از نظر گرافیکی ضعیف است، سبک گرافیک این بازی پیکسلی است که شما را به یاد بازی های چندین سال پیش می اندارد که خب خیلی ها خوششان می آید و خیلی ها نه که این به سلیقه خودتان باز میگردد.

حرف آخر

در نهایت باید به شما بگویم که این بازی یکی از بازی های خوب می باشد که می تواند برای مدت شما را سرگرم کند اما اگر نظر دقیق و فنی ما را می‌خواهد باید این نقد و بررسی را از بالا مطالعه کنید تا ببینید که آیا این بازی مناسب شما می باشد یا خیر و در نهایت تصمیم به خرید آن بگیرید اما با توجه به قیمت مناسب و محتوای خوب است ما به شما پیشنهاد می کنیم که این بازی را تجربه کنید و امیدواریم که از آن لذت ببرید.

 

Verdict

Finally, I have to tell you that this game is one of the good games that can entertain you for a while, but if you want a detailed technical comment, you should review this review from above to see if this game It’s up to you and you decide to buy it, but with good price and good content, we suggest you experience this game and hope you enjoy it

7.9

نقاط قوت

  • گرافیک قابل قبول
  • وجود نداشتن مشکلات فنی زیاد
  • موسیقی قابل قبول

نقاط ضعف

  • شخصیت پردازی میتوانست قوی تر باشد
  • گیم پلی میتوانست جزییات بیشتری داشته باشد
8.5 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
7.5 موسیقی

ارسال دیدگاه