نقد و بررسی Spell Casting: Purrfectly

نقد و بررسی Spell Casting: Purrfectly

با نقد و بررسی یک بازی تازه منتشر شده  در خدمت شما هستیم که قرار است این بازی را برای شما نقد و بررسی کنیم تا ببینیم که آیا این بازی تازه منتشر شده که Spell Casting: Purrfectly نام دارد و از یک استدیو تازه کار هم میباشد، ارزش خرید و بازی کردن را دارد یا خیر، این بازی تم تاریک و غمناک و گاها ترسناکی دارد که میتواند علاقه مندان به این موارد ذکر شده را به خوبی سرگرم کند، ولی باید نکات اصلی بازی را بررسی کنیم تا ببینیم که واقعا این بازی چطور عمل کرده است و آیا ارزش خرید و پرداخت مبلغ نه چندان کمش را دارد یا خیر پس با نقد و بررسی بازی تازه منتشر شده ی Spell Casting: Purrfectly از تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه ما باشید.

احتمالا بهتر است فقط این را از راه بیرون بیاوریم: طرح جلد یک ظلم است. نوشتن شخصیت از هم جدا نیست و تمام تجربه احساس می کند که نویسنده دارای یک میلیون ایده برای نوع داستانی بود که او می خواست، اما کاملا مطمئن نبود که چگونه همه ی آن را متعادل سازد. جهان ما به پایان رسیده است تلاش می کند تا یک روایت تقریبا جدی “پایان جهان” را در مورد یک ایجاد کند که باعث می شود پوشش های آن به دنیای واقعی نشت کنند، اما هر زمان که بازی شروع به جدی شدن در مورد اتفاقات شخصیت ها – بدون شکست – شوخی های جنسی در بدترین زمان ممکن ساخته خواهد شد تا به طور کامل هر گونه تنش هایی را ایجاد کند.

در حالی که می توان برای حل اختلافات (و یا ناتوانی) فن سرویس به طور کلی دچار مشکل شد، می توانم هدف از آن را در بازی هایی که برای این نوع محتوا طراحی شده اند و یا حداقل زمانی که آن را در لحظات لحن تونل نشان می دهد. خدمات فن در سری هایی مانند در زمینه سری که آن را نمایندگی می کند، منطقی است. در حالی که من نمی توانم به نام “دخمه پر سر و صدا”، یک قایقرانی سیاه چال که سال گذشته من را بررسی کرد، به طور کلی خوب خدمات فن خدمات را انجام دادم (برخی از لباس های بازی قطعا بیشتر از یک طرح کوچک است)، من می گویم که این یکی از بازی های اخیر که من می توانم به آن فکر می کنم که محتوای چنین محتوا را خوب می کند، به طوری که آن را به تجربه اضافه کرد تا آن را از بین برد. این احتمالا به این دلیل است که محتوا برای اکثر موارد دلیلی برای وجود دارد و هر ۵ یا ۱۰ دقیقه آن را به طور مداوم تغییر نمی دهد و دخمه پرپیچ و خم از لحاظ لحظه های جدی لحظات جدی و تند و تلخ است. در عوض، این لحظات تالیف کننده و ناخوشایند را در طول زمان اجرا بدون توجه به شخصیت هایی که به نظر می رسد نسبت به روایت و یا روایت هایی که باید مورد توجه قرار گیرد، به صورت ناخودآگاه از بین می برد.

من امیدوار بودم که تغییرات تونال ثابت در نهایت منجر به سقوط شود، اما هرگز به نتیجه نرسیده است. در عوض من به تبادل هایی مانند حزب به دنبال “موز، کرم، و یک قطب طولانی ضخامت و تاریک” به منظور ساخت  به منظور شکست یک هیولا شاخک، با توجه به یک بسیار پوشیده شده بانو به معنای واقعی کلمه برنامه ریزی شده تا به عنوان وابسته به عشق شهوانی که ممکن است. همه در حالی که حزب قرار است از ذهن خود را در مورد چگونگی بقیه شهرستان خود را ناپدید شد به هوا ناز می ترسند. جایی برای بازی هایی است که به معنای تحریک هستند، اما من احتمالا پورنوگرافی واقعی را دیده ام که کمتر شبیه می باشد.

… که همه ی روش های متفاوتی برای گفتن است که من از متنفر نیستم چون از طرفداران سرویس هایم استفاده می کنم، بلکه این که چگونه  احساس ناخوشایند و حتی حوادث ناامن می کند. به نظر می رسد که آن را به طور مطلق باید به نوبه خود در پخش به منظور حفظ علاقه خود را. حتی بدتر، زمانی که عنوان به نظر می رسد مانند آن را در واقع چیزی برای گفتن است، معمولا آن را بدون اشاره به هر چیزی. یکی از شخصیت های اصلی – زن – به طور مداوم در سراسر داستان “ناامید کننده در همه چیز” است. او در نهایت نشان داده است که ناامنی ناشی از داشتن یک شخصیت فقیر پدر در زندگی او، و این تلاش در ساخت شخصیت منجر به … احساس خود را بسیار جذاب به پسران زیر سن قانونی.

همچنین بازی واقعا در زمینه های گرافیکی حرف هایی برای گفتن دارد، در این بازی شاهد گرافیک هنری بسیار خوبی هستیم که در یک تم فانتزی و واقعا جذاب و خوب طراحی شده است که باعث میشود که شما هرچه بیشتر از آن لذت ببرید همچنین جدای بحث گرافیک باید بگوییم که بازی در بحث موسیقی هم حرف هایی برای گفتن دارد، نمیتوان گفت موسیقی های شاهکاری در بازی وجود دارند اما موسیقی های بازی واقعا خوب هستند و به جو بازی می آیند و همچنین راضی کننده هستند و به لذت شما می افزایند.

اما از محیط های بازی که بگذریم، بگذارید راجع به چیز دیگری صحبت کنیم، بگذارید راجع به جنگ ها و درگیری ها در بازی صحبت کنیم، در این بازی ما شاهد جنگ ها و درگیری های زیادی خواهیم بود که از همان اول بازی هم شما در یک جنگ و درگیری قرار میگیرید اما نکته جالب و مهم در درگیری های این بازی این است که آنها به شدت ساده و آسان هستند که این از نظر اینکه گیم پلی ساده تر میشود یک نکته مثبت به حساب می آید.

این بازی از نظر گرافیکی در وضعیت قابل قبولی قرار دارد، از نظر اینکه یک بازی پلتفرمر است، واقعا گرافیک خوبی دارد چرا که ما انتظار گرافیک بالایی از بازی های این سبکی نداریم البته که بازی های زیادی هستند که در این سبک قرار دارند و گرافیک هنری و فنی بسیار بالا و قوی ای دارند اما لزومی ندارد که حتما ما گرافیک بسیار بالا و قوی را در این سبک از بازی های رایانه ای شاهد باشیم که خب این قضیه این بهانه را به سازنده می دهد تا با ساخت بازی های سبک پلتفرمر بتوانند خود را از شر گرافیک خلاص کنند و از گرافیک های پایین در بازی خودشان استفاده کنند البته این قضیه به این معنا نیست که این بازی از نظر گرافیکی ضعیف است، سبک گرافیک این بازی پیکسلی است که شما را به یاد بازی های چندین سال پیش می اندارد که خب خیلی ها خوششان می آید و خیلی ها نه که این به سلیقه خودتان باز میگردد.

حرف آخر

در نهایت باید به شما بگویم که این بازی یکی از بازی های خوب می باشد که می تواند برای مدت شما را سرگرم کند اما اگر نظر دقیق و فنی ما را می‌خواهد باید این نقد و بررسی را از بالا مطالعه کنید تا ببینید که آیا این بازی مناسب شما می باشد یا خیر و در نهایت تصمیم به خرید آن بگیرید اما با توجه به قیمت مناسب و محتوای خوب است ما به شما پیشنهاد می کنیم که این بازی را تجربه کنید و امیدواریم که از آن لذت ببرید.

Verdict

Finally, I have to tell you that this game is one of the good games that can entertain you for a while, but if you want a detailed technical comment, you should review this review from above to see if this game It’s up to you and you decide to buy it, but with good price and good content, we suggest you experience this game and hope you enjoy it

6.5

نقاط قوت

  • وجود ایده های جدید در این بازی
  • نبود مشکلات گرافیک فنی در بازی

نقاط ضعف

  • کمبود تنوع
  • نبود اتمسفر قوی
  • نبود رنگ بندی خوب
  • نبود گرافیک هنری جالب
7 گرافیک
6.5 گیم پلی
6 داستان
6.5 موسیقی

ارسال دیدگاه