نقد و بررسی Steel Division 2

نقد و بررسی Steel Division 2

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Steel Division 2 رفتیم. این بازی توسط شرکت Eugen Systems طراحی و منتشر شده است و برای پلتفرم Microsoft Windows منتشر شده است. این بازی به سبک استراتژی طراحی شده است و از گیم پلی فوق العاده ای بهره می برد. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Steel Division 2 می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

این بازی در ژانر استراتژی و RTS طراحی شده است. مانند نسخه گذشته در این بازی شما در نقش یک فرمانده جنگی قرار دارید با این تفاوت که فرمانده جنگ جهانی دوم هستید. و می توانید به صورت دلخواه یکی از جبهه های جنگی را انتخاب کنید. اما همه رشته های جنگی رایگان نیستند و پرداخت درون برنامه ای دارند و قفل هستند. در بازی Steel Division 2 بازکن دارای گزینه هایی برای انتخاب نیروهای خود است که می تواند  هرکدام از آنها را برای مبارزات خود آماده کند. از جمله سربازها تانک ها و یا هواپیما ها و…  اما متاسفانه هیچ یک از آنها در دسترس نیستند و شما برای کسب آنها باید به انجام مبارزات و پیشرفت در سطح بازی داشته باشید.

بازی Steel Division 2 از بخش های متفاوتی تشکیل می شود که بخش عمده ای از بازی را تشکیل می دهند که می توانید هر یک از آنها را به صورت آنلاین و تک نفره انجام دهید. در حالت استاندارد Skirmish روش قرار گیری ارتش ها در جهت مخالف هم با فاصله مشخصی انجام می شود. و در حالت Close Quarters خط های عملیاتی معمولا نزدیک به هم هستند. بخش Breakout حالتی است که بیشتر روی دفاع تمرکز دارد. یک طرف جنگ کل نقشه را در اختیار دارد که دارای پناهگاه ها، سنگرها و خمپاره انداز ها تقویت می شود. طرف دیگر جنگ باید هر آنچه که می توانند قبل از به پایان رسیدن جنگ افراد دشمن را اسیر کنند. و با این واقعیت که تنها داشته های آن ها در جنگ نیروهای تقویت کننده آن ها است.

شما پس از انتخاب های هریک از حالت های مختلف بازی Steel Division 2 می توانید به تنظیم و ترکیب چینش ارتش خود بپردازید و با توجه به موارد از پیش تعیین شده آنها را به شکل دلخواه بچینید متاسفانه یکی از ایرادات مهم بازی در گیم پلی آن این است که نیروهای شما در مقایسه با وسعت نقشه بازی Steel Division 2 بسیار کم است و اصلا به چشم نمی آید وجود جنگ های چند هزار نفره و یا چند صد نفره شما با یک گروه کوچک مبارزات می پردازید که می تواند برای یک بازی با این عنوان و سبک کمی مسخره و خنده بنظر دار برسد.

هر کدام از شخصیت ها با توجه به عملکرد آن ها دارای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی است در بازی Steel Division 2 نیرو های مختلف وسایل نقلیه جنگی منحصر به فردی وجود دارد که می توان از جمله تانک ها هواپیما ها نفربر ها موتورسیکلت ها و… اشاره کرد. بازیکنان می توانند استراتژی‌ها و تاکتیک‌های مختلفی را برای مبارزه با حریفان خود استفاده کند. متاسفانه در بازی Steel Division 2 از سیستم یادگیری برای بازیکنان جدید فراهم نیست و می توان آن را یکی از نقاط ضعف این عنوان اشاره کرد. بازیکن می تواند در دو حالت تک نفره و یا چند نفره به بازی بپردازد و همچنین بازی از حالات آنلاین نیز پشتیبانی می کند که می توانید با بازیکنان از سراسر نقاط دنیا رو به رو شوید.

مبارزات در بازی Steel Division 2 به طبیعی ترین شکل طراحی شده اند به طوری که نیروها می‌توانند به دشمنانی که در راه خود می بینند به صورت هوشمندانه حمله کنند. اما مطمئن برای اینکه بتوانید در جنگ پیروز شوید باید مطمئن شوید که تمام نیروهای شما در بهترین جایگاه خود قرار دارند و یا از بهترین و مناسب ترین مهمات استفاده می کنند و حتی در ایده آل ترین حالت نیز می توانید یک کامیون مهمات به صورت مخفیانه برای آن ها ارسال کنید. استتار یکی از مهمترین ویژگی‌های استراتژی بازی Steel Division 2 است. در بازی ساختمان های زیادی وجود دارد که پوشش های خطی از دید را دارا هستند و همچنین نیروهای سواره‌نظامی در بازی وجود دارند که می توانند در جنگل ها استتار کنند و دشمن را غافلگیر کنند.

بازی Steel Division 2 از لحاظ فنی دارای مشکلات آزار دهنده ای است برای مثال بازی خود به خود قفل می کند که مطمئناً باید توسعه دهندگان بازی به آن توجه کنند و طی آپدیت هایی این باگ ها را رفع کنند. متاسفانه بازی Steel Division 2 در زمینه گرافیکی هیچ تغییر خاصی نسبت به نسخه های گذشته ندارد و نسبت به بازی های نسل جدید در مقایسه با آنها کاملا معمولی طراحی شده است. موسیقی متن بازی نیز بسیار جذاب طلایی شده است و به آن توجه ویژه ای شده است و در شرایط خوبی قرار دارد همچنین وجود آن لذت بازی و گیم پلی را افزایش می‌دهد به طوری که انگار با تم بازی کاملا تطابق دارد.

حرف آخر

بازی Steel Division 2 از طراحی جلوه های بصری زیبا و دقیقی است همچنین عوامل محیطی بازی و همچنین شخصیت های بازی و وسایل نقلیه و جنگی بازی پر جزییات طراحی شده اند و به طور کلی یکی از بهترین بازی های استرتژی به شمار می آید. موسیقی و صداگذاری هر یک از عوامل بازی از طراحی خوبی برخوردار هستند. این بازی را می توانید به صورت آنلاین و چند نفره نیز به بازی بپردازید.

Verdict

The Steel Division 2 is designed to be beautiful and accurate visuals, as well as the game’s environmental factors, as well as game, vehicle, and war games. The game is detailed, and is generally one of the best games in the game. The music and sound of each of the game’s factors are well designed. You can play the game online and multiplayer

7.6

نقاط قوت

  • گیم پلی جذاب
  • طراحی جلوه های بصری دقیق و پر جزییات

نقاط ضعف

  • عدم روایت داستانی
  • پرداخت های درون برنامه ای آزار دهنده
  • گرافیک ضعیف نسبت به بازی های نسل جدید
7.5 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
7.5 موسیقی

ارسال دیدگاه