نقد و بررسی Unearthing Mars 2: The Ancient War

نقد و بررسی Unearthing Mars 2: The Ancient War

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Unearthing Mars 2: The Ancient War رفتیم. این بازی توسط شرکت Skywalker HK منتشر شده است و طراحی آن را شرکت Winking Entertainment بر عهده دارد. این بازی جذاب در ژانر اکشن ساخته شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی مهیج Unearthing Mars 2: The Ancient War می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

بازی دارای ظاهر بسیار فوق العاده و منحصر به فرد است اما از دارای کمبود از لحاظ عمق داستانی است.  داستان این بازی یک حماسه علمی تخیلی است. ظاهر بازی فوق العاده به نظر می رسد و به طور منحصر به فردی به شدت فریم ریت و انیمیشن های خوبی دارد. و بازی دارای جهان گسترده ای است که فقط منتظر کشف شدن توسط بازیکن است.

پس از رویارویی با تصاویر چشمی و بسیار عالی بازی تازه خواهی فهمید که بازی کمی محدودیت دارد. بازی دنیای بزرگ و گسترده خود را در اختیار بازیکن قرار می دهد و به همجا دسترسی دارید. خوشبختانه بازی یک عناصر مثبت فوق العاده جذابی را که در نسخه اول وجود داشت در این نسخه استفاده کرده است که تیراندازی به صورت اول شخص است. گیم پلی بازی در قسمت اکشن و مبارزات تیراندازی به صورت اول شخص انجام می‌شود که با هدست واقعیت مجازی فوق العاده است.

وقتی که شما با یک مبارزه ناگهانی مواجه می شوید گیم پلی مبارزات طوری ظاهرش انجام می‌شود که شما در یک مکان ثابت قرار می‌گیرید و دشمن نیز در فضاهای مختلف ظاهر می شوند و باید با آن ها شلیک کنید. برای رویارویی با باس فایت های بازی شما باید نقطه ضعف کاراکتر منفی را پیدا کنید و او را از بین ببرید. تجربه بازی در ابزار بسیار لذت بخش است اما بعد از مدتی خسته کننده به نظر می رسد که این خسته کننده بودن بیشتر در مکانی که بازی وجود دارد زیرا تغییرات خاصی در آن اعمال نشده است.

همانند نسخه اول حرکات جنبشی کاراکتر بازی با حرکت کردن توسط بازیکن انجام می‌شود اما نمی‌تواند به نرم و آراامی در بازی حرکت کند. بعد از انجام این حرکات برای بعضی مبارزات بازی که با آنها روبرو می شوید نیز دارای محدودیت است به طوری که شما نمی توانید همیشه در نقاط مختلف برای از بین بردن و تیراندازی به سمت دشمنان استفاده کنید و فقط در بعضی اوقات این امکان وجود دارد.

در حالت کلی در گیم پلی بازی Unearthing Mars 2: The Ancient War شما در حال پیاده روی هستید و باید تلاش کنید تا آنچه که اتفاق افتاده را به یاد بیاورید. در بازی سلاح های مختلفی در اختیارتان قرار می گیرد که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. تیراندازی با سلاح اتوماتیک نسبت به یک سلاح که نیاز به پر شدن دوباره برای تیراندازی دارد این سوال را در ذهن بازیکن دیگر ایجاد می‌کند که باید از چه نوع سلاحی در گیم پلی های مختلف استفاده کند.

یکی از چیز هایی که در گیم پلی بازی Unearthing Mars 2: The Ancient War بسیار عجیب بنظر می رسد این است که شخصیت و کاراکتر بازی از شما سوالاتی می پرسد که آیا او باید بپرد و یا با باس فایت مبارزه کند و یا به انجام کارها بپردازد. بازیکن باید از هوش و اختیار خود در بازی استفاده می کند نه اینکه از او برای انجام کارها و اختیاراتش سوال شود و بنظر یک طراحی بیهوه می آید. وقتی شما در قسمت هایی از بازی Unearthing Mars 2: The Ancient War با باس فایت های متعدد و گوناگون آن رو به رو می شوید که کدام از آنها دارای برخی از نقاط ضعف های مختلف هستند. مهمترین چیز برای شکست دادن آنها یادگیری در مورد باس فایت ها است و همچنین نوع حرکات شما زمانی که برای هدف گیری این دشمن استفاده می‌کنید مهم است.

بازی Unearthing Mars 2: The Ancient War از لحاظ داستان نویسی و شخصیت پردازی بسیار خجالت آور و ضعیف عمل کرده است. دیالوگ های بازی بی هدف و ضعیف طراحی شده اند و همچنین کیفیت صداگذاری شخصیت ها بسیار ضعیف است. بعد از طی کردن حدود نصف گیم‌پلی بازی متوجه خواهید شد که اکثر مکالمات بازی خسته کننده هستند. این بازی (Unearthing Mars 2: The Ancient War) جنگ پیشرفته ای را به نمایش می گذارد و از شامل تغییرات بسیار خوبی نسبت به نسخه های گذشته خود است اما تصاویری که در بازی دیده می شوند به طور کلی با گیم پلی و داستان آن تفاوتی ندارند و دارای اشکالات زیادی هستند

حرف آخر

بازی Unearthing Mars 2: The Ancient War یک عنوان سرگرم کننده تیراندازی اول شخص است که دارای برخی مکانیکهای گیم پلی غیر معمول در روند داستانش است. بازیکن باید به بازیابی خاطراتش به عنوان یک کهنه سرباز در مقابل Martinan که ساکنان اهل مریخ هستند بپردازد. با وجود قابلیت هایی مثل آهسته کردن زمان پریدن و قابلیت های مختلف شما می توانید به مقابله با دشمنان بپردازید. از لحاظ گرافیکی بازیعملکرد خوبی داشته است و همچنین صداگذاری بازی فوق العاده طراحی شده است .گیم پلی بازی نیز از موارد می تواند تکراری باشد هرچند که از لحاظ محیطی بسیار متفاوت است.

Verdict

Unearthing Mars 2: The Ancient War is a fun first-person shooter game that has some unusual gameplay mechanics in its story. The player must retrieve his memoirs as an outsider against Martinan who is a resident of Mars. With features like slowing down jumping time and various capabilities, you can tackle enemies. It has a nice graphical performance, and also superbly designed game sound. The gameplay can also be repetitive, although it’s very different from the environment

7.9

نقاط قوت

  • گیم پلی جذاب
  • گرافیک خوب

نقاط ضعف

  • داستان مبهم
  • صداگذاری ضعیف
  • باگ در طراحی های بصری
8.5 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
7.5 موسیقی

ارسال دیدگاه