نقد و بررسی Legal Dungeon

نقد و بررسی Legal Dungeon

با سلام خدمت اعضای محترم سایت Gamingles

امروز با نقد و بررسی بازی Legal Dungeon در خدمت شما عزیزان هستیم ، اگر علاقه مند به بازی های معمایی و پلیسی هستید پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و تمام اطلاعاتی که درباره این بازی نیاز دارید را بدست آورید .

بازی Legal Dungeon یک بازی در سبک ماجراجویی و شبیه سازی است که توسط شرکت SOMI که یک شرکت سازنده در پلتفرم STEAM است در تاریخ ۹ می ۲۰۱۹ منتشر شد و روی نینتندو سویچ ، ویندوز و مک قابل نصب و بازی است . البته اگر تصورتان از این بازی یک بازی با گرافیک بالا و امروزی و صداگذاری بسیار پیشرفته است باید بگوییم اشتباه کردید . بازی Legal Dungeon دارای گرافیک و همچنین صداگذاری ساده و گیمپلی بسیار روان و البته چالش برانگیز است که میتواند ساعت ها شما را سرگرم کند البته باید گفت که ممکن است پس از مدتی از گرافیک ساده و گیمپلی تکراری بازی خسته شوید و بدنبال بازی دیگری بگردید .

در این بازی شما در نقش یک پلیس بازجو هستید که باید از مجرمان مختلف بازجویی کنید و آن ها را در بازجویی با سوالات خود و پیدا کردن جواب های مناسب از بین پرونده های مختلف شکست دهید . در هر پرونده کلمات کلیدی بسیاری وجود دارند که باید از آن ها برای شکست رقیب خود که مجرم است استفاده کنید .

حواستان را جمع کنید ! ممکن است با انتخاب های اشتباه خودتان شکست بخورید و بازی را ببازید پس در انتخاب هایتان دقت کنید چون کوچکترین تصمیم شما اهمیت دارد و سرنوشت بازی را تعیین میکند .

برای انجام این بازی باید از دانش زبان انگلیسی بالایی برخوردار باشید تا بتوانید کلمات کلیدی مختلف را پیدا کرده و سوال های درست را انتخاب کنید. پس زبان انگلیسی و دانش انتخابی بالا کلید موفقیت شما برای برنده شدن در این بازی است .

در این بازی ابتدا بایذ پرونده را با سوالات مختلف و کلیدی تکمیل کنید سپس به بخش بعدی که بازجویی از مجرم است می روید . در اینجاست که اهمیت انتخاب های شما مشخص شده و مهارت زبان انگلیسی در اینجا به کار شما می آید . همچنین برد و باخت شما بستگی به سطح تجربه مجرم نیز دارد ، هرچه مجرم با تجربه تر باشد احتمال شکست شما هم بیشتر است .

در این بازی باید انتظار خواندن متون بسیار زیاد و کلیک کردن های زیادی را داشته باشید ، عکس های زیادی را ببینید ، حدس های بسیاری بزنید و بتوانید درست و غلط را تنشخیص داده و با سرنخ هایی که بدست می آورید پیروز شوید و مجرمان را مجازات کنید .

بازی Legal Dungeon قدرت تخیل و فکر شما را به چالش می کشد و باعث تقویت ذهن شما می شود ، در بعضی از پرونده ها ممکن است شما ساعت ها مشغول فکر کردن شوید و نتوانید پرونده را حل کنید پس از این نظر با یک بازی کاملا چالشی روبرو هستید . همچنین زبان انگلیسی استفاده شده در بازی نیاز به سطح ربان بالایی دارد به این صورت که ممکن است حتی با مترجم های مختلف نیز نتوانید مفهوم اصلی را درک کرده و پاسخ درست را پیدا کنید .

برخی پرونده های بازی Legal Dungeon از میان پرونده های واقعی پلیس انتخاب شده اند و از این نظر باید گفت شما با یک بازی ساده روبرو نیستید بلکه در این بازی شما قدرت خود را در حل پرونده های واقعی پلیس به چالش می کشید .

بازی دارای گرافیک پیکسلی است که شمارا به یاد بازی های نسل های گذشته می اندازد ولی با توجه به گرافیک خارق العاده بازی های امروزی این بازی میتواند برای بسیاری از افراد از این نظر خسته کننده باشد یا پس از مدتی خسته کننده شود ، باید گفت تمرکز بازی بیشتر روی گیمپلی بازی بوده نه گرافیک آن و این یکی از نقاط ضعف بازی می باشد اما بازی توانسته در بخش گیمپلی تا حدودی قوی ظاهر شود و بر بسیاری از مشکلات سرپوش بگذارد .

داستان بازی به گونه ای است که دارای پایان های مختلف است و این به شما بستگی دارد که چگونه بازی را تمام کنید ، این گونه بازی ها در بین گیمر ها طرفداران زیادی دارند و اکثر گیمر ها به دنبال این هستند که هر تصمیم آن ها هرچقدر هم کوچک در روند و گیمپلی بازی تاثیر بگذارد . اگر به دنبال اینگونه بازی ها هستید پیشنهاد میکنیم سری به بازی The Witcher 3 :Wild Hunt بزنید مطمئن باشید پشیمان نمیشوید .

این بازی بر اساس سیستم پلیس کره طراحی شده و از این نظر برای بسیاری از گیمر ها در سطح جهان گیج کننده و در قسمت هایی تعجب برانگیز است ، سیستم بازی به کونه ایست که شما را مجبور می کند متهمان را دستگیر کنید و آن اتهام را به آن ها نسبت دهید حتی اگر آن ها آن کار را انجام نداده باشند و این قسمت از بازی یک ضعف در گیمپلی محسوب می شود .

 

حرف آخر

خب تا اینجا با نقاط قوت و ضعف بازی Legal Dungeon آشنا شدیم و وقت آن است به یک جمع بندی کلی برسیم .

گیمپلی قوی ، چالش برانگیزی ، استفاده از پرونده های واقعی در برخی موارد نقاط قوت و گرافیک و صداگذاری ضعیف و خسته کننده ، ارزش خرید پایین نسبت به قیمت ، سیستم نامفهوم در برخی موارد و استفاده از زبان انگلیسی سطح بالا نقاط ضعف بازی هستند .

این بازی هم اکنون با قیمت ۶٫۹۹$ در STEAM به فروش میرسد و امتیاز خوب ۷/۱۰ را دارا است .

 

verdict

so by now, we know the good and bad points of the game now its time to get a summary

Strong, challenging gameplay, use of real files in some other cases and poor and neutral graphics and sound, lower quality than price, incomprehensible system in some other cases and use of high-level English language weakness of the game

The game is currently priced at $ 6.99 on STEAM and has a good rating of 7/10

7.3

نقاط قوت

  • گیمپلی قوی
  • چالش برانگیزی
  • استفاده از پرونده های واقعی

نقاط ضعف

  • گرافیک ضعیف
  • صداگذاری ساده
  • ارزش خرید پایین نسبت به قیمت
6 گرافیک
8.5 گیمپلی
8 داستان
6.5 موسیقی