نقد و بررسی A Hero and a Garden

نقد و بررسی A Hero and a Garden

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز و دوست داشتنی و سایت Gamingles امروز با نقد و بررسی بازس بسیار جالب و دوست داشتنی A Hero and a Garden در خدمت شما عزیزان هستیم پس در ادامه ی این مطلب و این نقد و بررسی با ما همراه باشید تا ببینیم این بازی چگونه است.

این بازی به تازگی در تاریخ ۳۰ آگوست ۲۰۲۰ توسط شرکت npckc ساخته و منتشر شده است که در این مدت کم می توان گفت فروش خوبی داشته است ، این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Playstation4 ، Xbox ome ، Nintendo Switch و PC و هم چنین سیستم عامل Android در دسترس و قابل خریداری است . خب باید در ابتدا بگوییم که داستان بازی کمی کلیشه ای شروع می شود و از روی یک داستان کلیشه ای ساخته شده است ، همان کلیشه ای که روزی یک شاهزاده خانم زیبا و جوان در یک برج بلند توسط یک جادوگر زندانی شده است و یک قهرمان او را پیدا می کند و می خواهد او را نجات دهد ، اما خیلی زود جادوگر بدجنس متوجه می شود و قهرمان را به داخل ک باغ اسرار آمیز با موجودات جادویی و ترسناک می اندازد. خیلی خب حالا خودتان می توانید ببنید که داستان تا چه حد کلیشه ای و تکراری بود!

A Hero and a Garden یک عنوان رمان بصری با پیچ و تاب است. این بازی قهرمان جوان ما را با گروهی از شخصیت های دمدمی مزاج و منحصر به فرد تعامل می کند. در حالی که برخی از رمان های تصویری بازیکنان را به منظور پیشرفت داستان  مجبور به  تصمیم گیری می کنند ، باید بگویم این بازی این گونه نیست ، A Hero and a Garden یک امر کاملاً رو به جلو است و همه چیز در آن برنامه ریزی شده است و شما تصمیمات زیادی ندارید . متاسفانه هیچ یک از شخصیت های بازی  دوست داشتنی نیستند. دو شخصیت اصلی هر دو به عنوان جوجه های آزار دهنده و مغرور ظاهر می شوند که این بسیار من را آزار داد. این اولین رمان تصویری است که خوشحالم هیچ صدایی در آن وجود ندارد.

با توجه به اینکه این بازی نام باغ را در عنوان خود دارد ، می توانید فرض کنید که پیچ و تاب از کجا می آید. شخصیت جادوگر به قهرمان اصلی ما دانه های مختلفی می دهد تا حداکثر ۵ عدد رشد و برداشت کنند. بنابراین در بین مکالمات ، برای برداشت آنها باید دکمه های مربوطه را به هر توت فشار دهید. به اندازه گذراندن یک رمان تصویری بدون تصمیم ، خسته کننده و ذهن آور است زیرا شما می توانید تا زمانی که گاوها به خانه بروند ، توت ها را انتخاب کنید. خوشبختانه ، شما می توانید یک دستیار برای کمک به شما در برداشت توت استخدام کنید ، هرچند با سرعت بسیار کمتری نسبت به شخصیت اصلی کار می کند.

حرف اخر

برداشت توت باید به منظور تحقق اهداف انجام شود. در سمت راست ، یک نماد مانند دفترچه یادداشت وجود دارد که اهداف را برای تکمیل نشان می دهد. هنگامی که مقدار مشخصی از یک توت خاص را انتخاب کردید ، نماد به رنگ آبی در خواهد آمد که نشان می دهد یک هدف می تواند کامل شود. وقتی وارد نماد دفترچه یادداشت شدید و درخواست را تحویل دادید ، زنگ خانه به صدا در می آید یعنی شما باید ببینید چه خبر است. مشکل اصلی در اینجا این است که اگر چندین هدف آماده تحقق داشته باشید ، می توانید هر بار یک هدف را انجام دهید زیرا بازی به شما اجازه نمی دهد دوباره به دفترچه یادداشت برگردید و هدف دیگری را برای تکمیل انتخاب کنید مگر اینکه درب خانه را پاسخ دهید این بازی مانند کارتون بچه ها به نظر می رسد. یادآور عجیب و غریب کایلو است. روشن و رنگارنگ است روشی برای جلب توجه بازیکنان روی صفحه هنگام بزرگنمایی داستان و انتخاب انواع توت ها. موسیقی متن فیلم بیشترین انگیزه خواب است که امسال شنیده ام. فاصله گرفتن و توجه به آنچه اتفاق می افتد بسیار آسان است. و همانطور که در بالا ذکر شد ، این بازی یکی دیگر از رمان های بصری فاقد صداگذاری است.

Verdict

Berries must be harvested in order to achieve the goals. On the right, there is a notebook-like symbol that indicates the goals to complete. When you select a certain amount of a particular berry, the symbol will turn blue, indicating that a target can be completed. When you enter the notebook icon and submit the request, the doorbell rings, which means you need to see what’s going on. The main problem here is that if you have several goals ready to be achieved, you can do one goal at a time because the game does not allow you to go back to the notebook and choose another goal to complete unless you answer the door. This game looks like a kids cartoon. Strange reminiscent of Kylo. Bright and colorful is a way to get the players’ attention on the screen when zooming in on the story and picking berries. The soundtrack is the biggest sleep motivation I’ve heard this year. It is very easy to distance yourself and pay attention to what is happening. And as mentioned above, this game is another visual novel without sound.

6

نقاط قوت

  • دست آورد های آسان
  • گیم پلی جالب
  • گرافیک کارتونی و جالب

نقاط ضعف

  • داستان کلیشه ای
  • شخصیت ها گاهی آزار دهنده می شوند
7 گرافیک
7 گیم پلی
5 داستان
5 موسیقی