نقد و بررسی بازی A Pretty Odd Bunny

نقد و بررسی بازی A Pretty Odd Bunny

بازی ای که امروز در وب سایت Gamingles قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی A Pretty Odd Bunny یک بازی پلت فرمری در ژانر Stealth می باشد که البته قطعا ایرادات زیادی هم دارد. به نظر ما بازی A Pretty Odd Bunny به طور کلی فقط موسیقی خوبی دارد البته این بازی خیلی هم شناخته شده نیست و نقد و بررسی های زیادی در مورد آن موجود نیستند و به همین دلیل هم در این نقد و بررسی وب سایت Gamingles بازی A Pretty Odd Bunny را برای نقد و بررسی انتخاب کرده ایم. اگر دوست دارید با این بازی بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با تیم نقد و بررسی وب سایت ما همراه بمانید.

داستان بازی

بازی A Pretty Odd Bunny داستان ساده ای دارد. در این بازی شما یک خرگوش هستید و باید از دید بقیه خرگوش ها دور شوید چون آن ها از این که شما خوک می خورید خوششان نمی آید! که البته داستان هیچ توضیح و اطلاعاتی در مورد علت این موضوع به ما نمی دهد. داستان بازی واقعا ضعیف است و از ما نمره خوبی نمی گیرد.

گرافیک و موسیقی بازی

بازی A Pretty Odd Bunny گرافیک خوبی دارد اما بعضی از بخش های آن انگار بی دلیل کات شده اند یا با بقیه فضای بازی هم خوانی ندارند. به همین دلیل گرافیک بازی A Pretty Odd Bunny از ما نمره خوبی نمی گیرد. موسیقی بازی A Pretty Odd Bunny جالب است و اگر خواستید بازی A Pretty Odd Bunny را انجام دهید، هدفون هایتان را فراموش نکنید. موسیقی بازی A Pretty Odd Bunny از ما نمره خوبی می گیرد.

گیم پلی بازی

گیم پلی بازی A Pretty Odd Bunny خیلی بیش از حد ساده است و هیچ چالشی ندارد. هم چنین مکانیک آن هم خوب نیست و کنترل ها هم بعضی وقت ها آزار دهنده می شوند و باگ های گیم پلی هم در کل زیاد است. همه این دلایل باعث می شوند که ما نتوانیم نمره خوبی به گیم پلی بازی A Pretty Odd Bunny بدهیم.

حرف آخر

خب خوشحالیم که تا این جا با ما همراه بودید و به پایان نقد و بررسی ما درباره بازی A Pretty Odd Bunny رسیده اید. در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت ما، بازی A Pretty Odd Bunny با توجه به مواردی که در نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم یک بازی ضعیف است که بخش های جالبی ندارد و ما فکر می کنیم این بازی قطعا ارزش خرید نخواهد داشت. بازی A Pretty Odd Bunny همان طور که گفتیم هم از لحاظ داستان و هم از لحاظ گیم پلی خیلی جالب نیست و بیشتر به درد کسانی که سن خیلی کمی دارند یا تازه وارد دنیای ویدئو گیم شده اند می خورد. با این حال اگر خیلی برای خریدن بازی A Pretty Odd Bunny اصرار دارید، شما می توانید بازی A Pretty Odd Bunny را با قیمت حدود پنج دلار آمریکا از وب سایت استیم خریداری کنید و ما به طور کلی بازی A Pretty Odd Bunny را به شما توصیه نمی کنیم و در هر حال از شما برای خواندن این نقد و بررسی متشکریم و امیدواریم از این نقد و بررسی لذت برده باشید.

Verdict

Well, we’m glad you’ve been with us so far, and you’ve reached the end of our review of A Pretty Odd Bunny. In the end, according to our website review team, A Pretty Odd Bunny is a weak game that has no interesting parts, considering the things we mentioned in our review, and we think this game is definitely worth it. Will not buy. A Pretty Odd Bunny, as we said, is not very interesting both in terms of story and gameplay, and it is more useful for those who are very young or have just entered the world of video games. However, if you have a strong urge to buy A Pretty Odd Bunny, you can buy A Pretty Odd Bunny for about $ 5 from the Steam website, and we generally recommend A Pretty Odd Bunny. We do not and in any case thank you for reading this review and we hope you enjoy this review.

3

نقاط قوت

  • موسیقی جذاب و خوب

نقاط ضعف

  • ایرادات بد در گرافیک
  • گیم پلی بسیار آسان و غیرحرفه ای
  • داستان عمقی و سطحی
2.5 گرافیک
0.5 گیم پلی
1 داستان
8 موسیقی