نقد و بررسی Aeolis Tournament

نقد و بررسی Aeolis Tournament

امروز نیز نقد و بررسی بازی را آماده کردیم که نمی توان از کیفیت ساخت بالای آن گذشت و آن را به حال خود رها کرد زیرا سازنده این بازی که شرکت Beyond Fun Studio است ریسک بزرگی را به جان خریده و این بازی را طراحی و منتشر کرده است . چرا می گویم ریسک ؟ زیرا این بازی سبک خاصی را دنبال می کند که شاید همه شما آن سبک را تجربه کرده باشید . این سبک یا ژانر همان ژانر پارتی و هیجان انگیز است که بیشتر حالت آنلاین محور دارد و شما باید با دوستان خود این بازی را تجربه کنید . یکی از بزرگترین هم سبکان این بازی که ایده این ژانر با آن بوده است بازی کراش کندی می باشد که بسیار جذاب و با کیفیت ساخته شده و نسخه های جدید آن هنوز در دست ساخت است . اما در ادامه کامل تر به این مقوله و جزئیات خواهیم پرداخت پس تا پایان ما را همراهی کنید در ضمن این بازی در پلتفرم های لینوکس، نینتندو سوئیچ، مایکروسافت ویندوز، مک‌اواس، سیستم‌عامل‌های مکینتاش نیز قرار دارد .

حال شاید همه شما در حال حاضر منتظر این قسمت باشید که بگویم چرا این بازی ریسک بزرگی را متحمل شده و شبیه کرش کندی است ؟ دقیقا مانند بازی کرش کندی این بازی نیز شخصیت هایی را طراحی کرده است که شما می توانید در هر چالش آن شخصیتی که به آن علاقه دارید را انتخواب کنید تا در بازی لذت بیشتری را تجربه کنید . حال در این بازی چالش های مختلف و متفاوتی وجود دارد که شما هر کدام از آن ها را هر زمانی که اراده کنید می توانید انتخاب کنید و لذت ببرید زیرا این بازی یک بازی کاملا باز است و هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد تا شما بتوانید لحظات مفرحی را کنار دوستانتان بگذرانید . حال وقتی یک چالش یا مرحله را انتخاب می کنید بعد از آن شخصیت خود را که یک نوع کارکتر حیوان انسان نما است را انتخاب می کنید و بعد از آن بازی به صورت رندوم حریف های شما را وارد بازی می کند البته اگر شما گزینه ی حریف های رندوم را انتخاب کرده باشید که در ادامه راجب این مسایل توضیح خواهم داد .

در ادامه هم باید بگویم مراحل این بازی خیلی متفاوت است یعنی هر قسمت از این بازی یک الگوریتم خاصی دارد و به هیچ وجه یک مرحله این بازی با مرحله دیگر آن برابری نمی کند و شما در هر قسمت تجربه خاصی را به دست می آورید حال می تواند این تجربه با دوستانتان باشد و یا قریبه های و یا حتی می تواند با هوش مصنوعی این بازی باشد که معمولا از جذابیت کمتری برخوردار است . برای مثال یکی از این مراحل جذاب به این صورت است که شما در تیم فوتبالی قرار دارید و باید به تیم حریف گل بزنید تا هر تیمی گل بیشتر بزند برنده مسابقه باشد و در این میان به دلیل کوچک بودن زمین فوتبال شما حس شلوغی و هیجان متفاوتی را تجربه خواهید کرد . در یک قسمت دیگر این بازی که خیلی هم پر طرفدار است شما کاملا تنها وارد زمین می شوید و باید حریفانتان را از آن زمین بیرون بیاندازید تا وقتی همه آن حریفان با حل دادن و ضربه شما به بیرون افتاده باشند شما برنده میدان باشید و جاییزه نصیب شما شود .

البته این بازی انقدر هم خشک نیست یعنی انگیزه هایی هم برا شما قرار داده شده تا شما بعد از مدتی کم از آن خسته نشوید برای مثال در قسمت منو شما می توانید ویژگی های خاصی را به شخصیت بازی خود اضافه کنید مثل اکسسوری ، لباس ، شلوار و غیره که می تواند عاملی برای جلوگیری از خستگی شما باشد . این گزینه های جذاب را هم می توانید با پول درون بازی خریداری کنید که بعد از پیروزی در هم قسمت بازی به دست می آید دقیقا مانند دیگر بازی ها!

بند آخر

در کل نیز یک بازی مهیج و جذاب است که به شدت پیشنهاد می شود و برای هر سنی هم می تواند جذاب باشد . این بازی در کنار اینکه مراحل مختلف و خلاقانه ای ایجاد کرده است تا شما بتوانید کنار دوستانتان لحظات شیرینی را تجربه کنید از لحاظ حرفه ای گرافیک فوق العاده ای هم دارد که نمی توان آن را نادیده گرفت بنابر این گرافیک این بازی یکی از نکات فوق العاده مثبت آن است و به جذابیت بیشتر بازی کمک کرده . در این نوع بازی های ژانر پارتی هم طبیعی است موسیقی نقش اساسی داشته باشد در این بازی هم دقیقا به همین صورت است که در مراحل موسیقی های جذابی قرار داده شده تا شما حس هیجان را عمیقا احساس کنید . در کل نیز اگر دنبال گذران وقت خود با دوستانتان هستید و امکان دسترسی فیزیکی و حضوری به آن ها را ندارید این بازی یکی از آن گزینه ها است که می توانید قطعا به آن فکر کنید و شک نکنید از انتخاب آن پشیمان نخواهید شد .

verdict

In general, it is an exciting and attractive game that is highly recommended and can be attractive for any age. In addition to creating different and creative stages so that you can experience sweet moments with your friends, this game also has great graphics professionally that can not be ignored, so the graphics of this game is one of the great points. It is positive and has helped make the game more attractive. In this type of party genre games, it is natural for music to play a key role. In this game, too, it is exactly the same as being placed in the stages of attractive music so that you can feel the feeling of excitement deeply. In general, if you are looking to spend time with your friends and you can not access them physically and in person, this game is one of those options that you can definitely think about and no doubt you will not regret choosing it.

7.1

نقاط قوت

  • گرافیک عالی
  • موسیقی های قوی
  • گیم پلی هیجان اگیز

نقاط ضعف

  • گیم پلی گاهی اوقات در شلوغی باگ هایی را به همراه دارد
  • نبود انگیزه کافی
8 گرافیک
6.5 گیم پلی
6.5 داستان
7.5 موسیقی