نقد و بررسی Aery – Broken Memories

نقد و بررسی Aery – Broken Memories

سلام به تمامی دوستان و همراهان همیشگی و عزیز وب سایت Gamingles امروز با نقد و بررسی بازی جذاب و هنری Aery – Broken Memories  در خدمت شما دوستان و همراهان هستیم پس در ادامه ی این مطلب با ما باشید تا ببینم این بازی چگونه است. این بازی در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۰ توسط شرکت epixr games ساخته و منتشر شد که به دلیل سبک هنری و جذابش مورد استقبال بسیار خوبی قرار گرفت ، این بازی هماکنون برای پلتفرم های Xbox one ، Nintendo Switch و PC و سیستم عامل MAC OS در دسترس و قابل خریداری می باشد.

این بازی که در سبک شبیه سازی تولید و ساخته شده است شما را در نقش پرنده ای قرار می دهد که در اوج آسمان پرواز می کنید و در طول بازی مناظر بسیار زیاد و طیبایی را خواهید دید که شما را به عنوان یک بیننده ه وجد می آورد ،چیزی که این بازی را بسیار جذاب و خاص می کند این است که این پرنده در طول گیم پلی ذهن و رو یا ی یک کودک را دنبال می کند که تمامی این ها باعث به وجود آمدن یک گیم پلی بی نقص و و یایی شده است . شما در هر مرحله از بازی به دنبال خرده  حافظه های این کودک هستید تا بتوانید خاطرات را بازیابی کنید ، داستان بازی بیشتر شبیه به داستان فیلم های عمیق سینمای اروپا است که لطیف و پیچیده آغاز می شود . به صورت کلی گیم پلی بای بسیار جذاب و در عین حال ساده است به صورتی که شما همانطور که از طریق طیف وسیعی از مکانهای انتزاعی عبور می کنید ، اشیای درخشان را جمع می کنید تا خط بعدی مونولوگ با مضمون منطقه را برانگیزد.

یکی ا مواردی که شاید اکثر گیمر ها برای این بازی ایراد تلقی کرده اند یچش بیش از حد داستان و خاطرات است که باعث عمیق شدن بازی شده است ، به نظر من بازی بیشتر از این که یک بازی ویدیو ای باشد یک اثر پست مدرن هنری است که داستان به آن جهت بخشیده ، این عمق شاید یکی از دلایلی باشد که به مزاج بسیاری از گیمر ها خوش نیاید چرا که بازی جدا از این که بسیار جذاب و سرگرم کننده است امما عمیق هم هست و در بسیاری از مراحل نیاز به درک کافی از این عمق دارید ، این مورد شاید یکی از مورد هایی باشد که نتوان بازی Aery – Broken Memories  را به عنوان یک بازی عامه پسند معرفی کرد.

از نظر زیبایی شناسی ، Aery Broken Memories درجه ای از تنوع را ارائه می دهد ، از یک کشتی دزد دریایی در غرق شدن کشتی ها و سواحل نخل گرفته تا عالم کوچک شهری شایع در آینده ، با زمین های انتزاعی تر در طول راه ، از جمله یک کوه پوشیده از برف مملو از سگ غول پیکر مجسمه ها و مجموعه ای از سازه های شناور جزیره گرمسیری ، یادآور قلعه لاپوتا در آسمان. جذابیت های رنگارنگ زیادی در این مناطق وجود دارد اگرچه در نهایت از نظر جو ایجاد شده ادغام می شوند – نکته منفی دیگر موسیقی متن حلقه ای. با این حال ، مشکلات عملکرد مشکل ساز تر است.

حرف آخر

موسیقی بازی به قدری خوب است که می توان ساعت ها در مورد آن حرف زد بشتر موسیقی هایی که در این بازی اسنفاده شده است برگرفته از سبک پست راک است که در تمامی ترک های بازی می توانید در صدای زیبای گیتار الکتریک محو شوید ، موسیقی بازی آرامشی به شما می داد که باعث می شد با خدتان فکر کنید که در یک ویای زیبا و رنگارنگ غرق شده اید ، نقطه ی عطف این بازی جدا از گرافیک زیبا و جذاب  تصاویر درخشان ، موسیقی متن ان است که به بهترین شکل کار شده و هم خوانیی خوبی با تصاویر دارد که تمامی این ها اتمسفر بازی را بسیار خاص و زیبا کرده است. به نظر من این بازی هم ارزش خرید و هم ارزش تکرار را دارد چه کسی است که از موسیقی خوب لذت نبرد؟

Verdict

The music of the game is so good that it can be talked about for hours. Most of the music used in this game is taken from the post-rock style that in all tracks of the game you can disappear in the beautiful sound of electric guitar. It gave you peace of mind that made you think that you were drowning in a beautiful and colorful way. The turning point of this game, apart from the beautiful and attractive graphics of the brilliant images, is its soundtrack, which is the best work and It has a good reading with pictures, all of which make the atmosphere of the game very special and beautiful. In my opinion, this game is worth buying and it is worth repeating. Who is not to enjoy good music?

8.8

نقاط قوت

  • موسیقی بسیار زیبا
  • طراحی تصاویر زیبا
  • داستان جالب

نقاط ضعف

  • گاهی داستان گمراه کننده می شود
8.5 گرافیک
8.5 گیم پلی
8.5 داستان
9.5 موسیقی