نقد و بررسی Alt Frequencies

نقد و بررسی Alt Frequencies

یک بازی متفاوت میتواند تمام فکر و ساعات فراغت شما را در بر بگیرد، همچنین اگر قیمت آن بالا نباشد و بازی به صورت کاملا منطقی قیمت گذاری شده باشد. اینگونه عناوین هر چند وقت یکبار تولید خواهند شد و بخاطر عدم تبلیغات گسترده شاید اصلا به چشم مخاطب هایشان هم نیایند و یا پس از مدتی از ذهن آن ها پاک شوند. پس بهتر است هنگامی که یک بازی یا ایده متفاوتی ذهنتان را درگیر میکند به آن فرصتی برای خودنمایی داده تا شاید به یکی از لذت بخش ترین تجربه های زندگی تان هم بدل شود. البته همیشه اینطور نیست اما ارزش تجربه را دارد. در اصل منضورم این است که کمی با بازی ها و سبک های مرسوم در آن فاصله بگیریم. سبک هی ریسینگ، شوتر های اول یا سوم شخص آنلاین و آفلاین، نقش آفرینی های پر جانور و غول و هیولا. Fifa و Pes. تکرار و تکرار و تکرار. تمامی این بازی ها خوب هستند و در میان آن ها عناوینی وجود دارند که جزو برترین بازی های تاریخ ویدیو گیم محسوب خواهند شد اما هر چیزی نیاز به کمی تغییر و هر سبکی نیاز به یک فرصت خواهد داشت. به نظر من کمی هم از زمانی که برای این بازی ها صرف میکنید را برای بازی های متفاوت و مستقل قرار دهید و پس از مدتی تصمیم بگیرید که چه روندی را در شکل بازی کردن خود باید پیش بگیرید. مطمئنا با گذشته متفاوت است.

بازی Alt Frequencies یک عنوان جذاب با ایده ای متفاوت میباشد که در سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم Nintendo Switch و همچنین سیستم عامل های iOS و Android و رایانه های شخصی منتشر شده است. شما در بازی نقش یک شنونده را ایفا میکنید و یا شاید چیزی شبیه به آن. در اصل چیزی که در بازی مهم است شما نبوده و چیزی که از رادیو میشنوید اهمیت دارد. این تمام داستان است اما به همین سادگی نخواهد بود.

هویت شما نا معلوم است و نا معلوم هم خواهد ماند، شما در طول تمام تجربه بازی تان با یک رادیو تعامل داشته و شاید شخصیت اصلی بازی رادیو باشد تا شما. شما یک راز مخفی را در رادیو شنیده و کشف کرده اید که به دنبال آن اطلاعات مهمی را از ایالت های مختلف در آمریکا برملا میسازد. اینکاز ظاهرا به مذاق شما خوش خواهد آمده و سعی در بیشتر کردن اطلاعات خود و کشف دیگر رمز ها از طریق رادیو خواهید کرد.

همچنین با کشف هر چیزی آن را ضبط خواهید کرد تا برای عموم پخش کرده و در مورد آن توضیح دهید. این کار در اوایل فقط به گوش دادن های صحبت های افراد مختلف ختم میشود اما با پیشرفت در بازی مراحل نیز سخت تر شده و شما باید به کار رمز گشایی و کشف رمز صحبت های نیز بپردازید. اطلاعات مهمی را در طول بازی به دست آورده و آن ها را نیز منتشر خواهید کرد اما بازی درست در جایی که به اوج سرگرم کنندگی و لذت بخش بودن خود میرسد تمام شده و کمی زمان گیم پلی بازی کوتاه و پایان آن شوکه کننده خواهد بود.

حرف آخر

بازی یک اثر بسیار متفاوت و خاص میباشد که شما ر دنیای ایستگاه های رادیویی غرق خواهد کرد، شما باید بتوانید بهترین نتیجه گیری ها را در صحبت ها و کشف رمز ها داشته باشید و همچنین ارتباطات مختلفی را در آن پیدا کنید، ایستگاه های رادیویی و فضای جوی بازی به قدری خوب و طبیعی ساخته شده است که شما واقعا حس بودن در آن مکان را کرده و کشف واقعیت های بازی برایتان هیجان انگیز و ضروری خواهد شد. بازی قطعا یک تجربه متفاوت بوده و ارزش خرید را دارا است.

Verdict

The game is a very different and special effect that will immerse you in the world of radio stations, you should be able to have the best conclusions in conversations and discover codes, as well as find various connections in it, radio stations and The atmosphere of the game is so good and natural that you really feel like you are in that place and discovering the realities of the game will be exciting and necessary for you. The game is definitely a different experience and worth buying.

8.1

نقاط قوت

  • ایده متفاوت
  • اتمسفر عالی
  • ایستگاه و برنامه های رادیویی جذاب و طبیعی
  • موضوعات مهم و درگیر کننده

نقاط ضعف

  • پایان بندی بد و شوکه کننده
  • کوتاه بودن گیم پلی بازی
7.5 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
9.5 موسیقی