نقد و بررسی Ancestors Legacy

نقد و بررسی Ancestors Legacy

سلام به دوستان و تمامی همراهان عزیز و دوست داشتنی وب سایت Gamingles امروز با نقد و بررسی بازی بسیار جالب و جذاب Ancestors Legacy درخدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم پس با ما همراه باشید.

این بازی در تاریخ ۲۲ مه ۲۰۱۸ به دست شرکت Destructive Creations برنامه نویسی و ساخته شده است و سپس توسط شرکت های DMM GAMES ، GS2 Games Inc و Destructive Creations مجموعه ۱C منتشر و وترد بازار شد. این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Playstation4 ، Xbox one ، Nintendo Switch و PC در دسترس و قابل خریداری است. این بازی در سبک اکشن به صورت تک نفره و چند نفره نیز قابل بازی کردن است.

شکی نیست که اکثر گیمر ها تا به کنون بازی هایی انجام داده اند که به زمان های گذشته و بسیار دور مربوط می شود ، بازی هایی که نقش های اصلی آن شوالیه ها و یا سربازان هستند اما امروز با بازی اینجا هستیم که به دوران وایکینگ ها مربوط می شود که اگر با شرکت های سازنده ای که در الا تر نام بردم آشنا باشید می دانید که در ساخت بازی های تاریخی و RTS مهارت فراوانی دارند و بازی های خوبی ساخته اند. بازی Ancestors Legacy در قرون وسطا برگذار می شود قرنی بی رحم که برای زنده ماندن می بایستی جنگید ،برای این که بیشتر در مورد بازی توضیح دهم لازم است بدانید که در بازی ۴ جناح متفاوت وجود دارد و شما میتوانید هر کدام را که دوست داشتید انتخاب کنید جناح ها عبارت اند از: پیاده نظام وایکینگ ها با محوریت جبهه بهترین هستند ، اما فاقد اسب سواری خوبی هستند و نمی توانند به خوبی از اسب هها استفاده کنند ، پس سرعت کمیری دارند ، جناح شوالیه که از آلمانی ها تشکیل شده است که بهترین سوار کاران و شمشیر زنان را دارند ، جناح کمانداران نیز از اینگلیسی ها تشکیل شده که با توجه به اسناد تاریخی می توان گفت از قدیم دارای کمانداران قوی و خوبی بوده است ، لازم است که بدانید هر جناح استراتژی خاص خودش را دارد و شما باید با تک تک آن ها پیروز شوید چرا که با پیدا کردن این استراتژی ها به نقطه ضعف هر جناح پی می برید و این یعنی پیروزی شما در برابر جناح رو به رو.

بازی داستانی دارد که اکثر می توان حدس زد که داستان از چه قرار است ، داستان بازی یک داستان کلی است که جناح هایی که در بالاتر نام بردم بر سر قلمرو های بیشتر و قدرت بیشتر با هم به مبارزه می پردازند تا بتوانند قلمروی خود را وسیع تر کنند و این شما هستید که در بازی با پیش بردن گیم پلی انتخاب م کنید که چه کسی قدرت مند تر باشد و مرز های زیاد تری داشته باشد . شما با بازی کردن به عنوان یکی از وایکینگ ها ، اسلاوها ، آنگلوساکسون ها یا آلمانی ها می توانید راه خود را از طریق داستان های مناسبی که در بازی وجود دارند  اما نه  چشمگیر  و قوی نیستند انجام دهید. یا می توانید در مسابقات با حداکثر ۶ بازیکن با طیف گسترده ای از انتخاب ها و گزینه هایی برای سفارشی کردن تجربه مبارزه ی خود شرکت کنید. همانطور که انتظار دارید ، جناح ها با شخصیت ها و جوانب مثبت ، منفی و شخصیت های قهرمانی به بهترین شکل استفاده می کنند ، بنابراین باید انتخاب عاقلانه ای داشته باشید.

در باازی شما با مبارزه و درگیزی هایی رو به رو می شوید که بسیار شبیه به مبارزه های جنگ های صلیبی داخل فیلم و سریال ها می باشد ، در ازی موقعیت هایی پیش می اید که شما متوجه می شوید جناح حریف قدرتمند تر از شما است و ممکن است شما به کل شکست بخورید در اینجا است که بازی یک مکانیزم به نام عقب نشینی را برای شما قرار داده است که در هر زمان که احساس کردید در حال شکست خوردن هستید از آن استفاده کنید ، در بازی شما Health یا سلامتی و دفترچه ی راهنما و قسمتی برای سلاح های خود دارید اما در طول بازی (در مراحل اول) من اصلا متوجه وجود گزینه ی Health نشدم به خاطر این که در هیچ یک از قسمت های دفترچه راهنما و یا اطرافم متوجه آن نبودم چرا که هیچ نام و نشانه ای از آن در دفترچه وجود نداشت و به مرور زما متوجه شدم که چگونه میزان Health را افزایش دهم .

خوشبختانه کمانداران و سواره نظام امکان تصمیم گیری در لحظه را بسیار بهتر می کنند. چرا که ممن است در تمامی جهات به واحد شما حمله شود و به قول معروف از پشت به شما خنجر زده شود در این جا است که کمانداران می توانند به سرعت از تجاوز دشمنان به مرزتان جلو گیری کنند . چیزی که در بازی بسیار از آن لذت بردم وجود دوربین های بازی در زاویه ی مناسب بود که مانند فیلم های سینمایی اجازه ی زوم کردن را به شما می دهد و شما میتوانید در فاصله ی نزدیک تری سربازان خودتان را مورد نظارت قرار دهید ، انیمیشن هایی که برای مواقع قتل عام به کار برده اند بسیار خوب و دقیق و تا حدی طبیعی است که با گرافیک بسیار خوب و دقیقی طراحی شده است ، طراحی شخصیت ها و سرباز ها از سلاح ها گرفته تا زره و پوششی که داشتند بسیار خوب و دقیق و البته طبیعی طراحی شده بود و اگر شما یک وایکینگ را انتخاب کرده باشید میتوانید حس کنید که یک واسکینگ ولقعی با پوشش خز و پشم هستید. موسیقی بازی بسیار دقیق و زیبا و متناسب با فضا و اتمسفر بازی طراحی شده که باعث لذت بیشتر در این تجربه می شود.

حرف آخر

این بازی یک نبرد واقعی بین شوالیه ها ، وایکینگها و دیگر جناح ها است که بیشتر مواقع با این که بسیار خشن بود اما در عین حال بسیار خوب و لذت بخش بود ، من بازی های تاریخی زیادی انجام داده ام که می توانم بگویم این بازی یکی از بهترین آن ها بود ، تنها ضعفی که در بازی حس می کردم مبارزه پیاده نظام ها بود که کمی از تاک تیک و روند اصلی بازی دور می شد با این حال بازی شما را وادار می کندکه در جنگل ها ، باتلاق ها و میدان های اصلی جنگ به جنگ بروید و برای پیروز شدن مبارزه کنید ، این بازی دارای حالت آنلاین می باشد که می توان گفت یکی از قسمت های مثبت بازی به حساب می آید.

verdict

This game is a real battle between knights, Vikings and other factions, which most of the time, although it was very violent but at the same time very good and enjoyable, I have played many historical games that I can say this game is one It was one of the best, the only weakness I felt in the game was the infantry fighting, which was a bit far from the tactic and the main process of the game, however, the game forces you to go to the forests, swamps and main squares. Go to war and fight to win, this game has an online mode that can be said to be one of the positive parts of the game
7.9

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • حالت آنلاین
  • گرافیک و نور پردازی خوب

نقاط ضعف

  • گاهی بازی دشوار می شوید
  • آشفتگی درون صفحه بازی
7.5 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
8.5 موسیقی