نقد و بررسی Animus: Harbinger

نقد و بررسی Animus: Harbinger

بازی Animus: Harbinger دارای یک ایده زیبا و دلپذیر است که با تکرار و طراحی سطح اولیه ، برخی از عناصر سبک Sandbox ، انیمیشن های تند و خشن ، برخوردهای ضعیف AI و باس فایت های چالش برانگیز ارائه می شود.

در گیم پلی بازی Animus: Harbinger مراحل کوتاه و کم عمق هستند ، دشمنان عادی گنگ هستند و با تاکتیک های مبارزاتی جذاب ارائه نمی شوند و باس فایت های بازی نیز تعداد بسیار محدودی از حملات را دارند که یاد می گیرید به راحتی از آن جلوگیری کنید.

Animus: Harbinger تصورات بدی از مبارزات ثبت شده Dark Souls که همه ما آن را می شناسیم و دوست نداریم ، انجام نمی دهد ، فقط یک سطح زیرکی از آن وجود دارد که باعث می شود بازی سطح جزئیات آن پایین بیاید. در گیم پلی بازی در حالی که راه خود را از طریق مراحل انجام داده و باس فایت ها را شکست می دهید در حالت اصلی Quest ، محافظ و پول بیشتری برای صرف کردن در  بازی یا فروشگاه بازار سیاه کسب می کنید. شما همچنین می توانید به سلاح ها و زره های شکست خورده باس فایت ها دسترسی پیدا کنید و تنوع مناسبی در نحوه عملکرد سلاح های مختلفی که می توانید در آن انجام دهید وجود دارد. شما با یک Axe سنگین و بسیار آهسته شروع می کنید ، که بسیار عالی برای انجام آسیب های سنگین است.

در بازی Animus: Harbinger بسته به سلاحی که استفاده می کنید ، به مجموعه منحصر به فرد حرکات و کامپوزیت ها دسترسی خواهید داشت که با فشار دادن دکمه های B و A برای حملات سبک و سنگین انجام می شود. شما همچنین می توانید به حالت های معمول جا خالی دادن و دفاع کردن دسترسی داشته باشید ، می توانید روی دشمنان دوربین بازی را قفل کنید تا بتوانید از خیره شدن به اطراف خودداری کنید.

گیم پلی بازی Animus: Harbinger دقیقاً مثل جریان مبارزات در سری بازی های FromSoftware ، شما به آرامی در اطراف دشمنان حرکت خواهید کرد و قبل از حمله به دشمنان خود ، خواندن را در مورد حرکت آنها انجام می دهید و سپس دفاع کنید یا حرکت می کنید. وقتی که مجروح می شوید ، می توانید از معجون درمانی استفاده کنید که با انیمیشن آهسته بسیار دلپذیری سلامتی شما کامل می شود.

در بازی Animus: Harbinger حالت Quest شما را در مقابل بیست و یک مرحله قرار می دهد ، هرکدام دارای یک مینی گیم هستند و هرچه پیشرفت می کنید با باس فایت های اصلی آن منطقه در بازی روبرو می شوید و اگرچه اغلب به اندازه کافی چشمگیر به نظر می رسند ، ما متوجه شدیم که بسیاری از آنها نمی توانند با استراتژی ساده در یک حلقه برخورد کنند و منتظر فرصت شما برای حمله باشند.

حالت Trials بازی Animus: Harbinger حالت تمرینی است که در آن قبل از اینکه شما را در مقابل دشمن برای انجام نبرد قرار دهد مقادیر کمکی برای هر یک از اسلحه های موجود خود را در این حالت تمرین کنید. برای محافظت از چالش ها می توانید محافظ ، ارز و تعداد معدودی از موارد خاص را بدست آورید. یک حالت Passage وجود دارد که با استفاده از کلیدهای ویژه ای که به طور تصادفی در حالت اصلی جستجو پیدا شده است ، قفل شده است که شما را در برابر دشمنان ظاهراً سخت تر برای پاداش های ویژه و یک حالت اثبات ، که شامل شش چالش دیگر است ، باز می کند.

متأسفانه بازی Animus: Harbinger در طی تجربیات طولانی تر به مشکلاتی در نرخ فریم ریت بسیار جدی برخوردیم به طوری که فریمر بازی وقتی بیش از یک ساعت صرف می کردیم دچار مشکل می شد.

حرف آخر

Animus: Harbinger عنوانی سرگرم کننده با ایده خوبی است. ممکن است طرفداران انبوهی از برند عمل FromSoftware لذت بردن از این جا را پیدا کنند ، اما در کل عملکرد نه چندان خوب فریم ریت بازی ، هیت باکس های غیرقابل اعتماد ، طراحی نه چندان خوب محیط های بازی و هوش مصنوعی ضعیف همه اضافه می کنند تا این یک توصیه بسیار سخت برای هر کس دیگری باشد. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن و نقش آفرینی پیشنهاد می کنیم.

Verdict

Animus: Harbinger is a fun title with a good idea. Fans of the FromSoftware brand of action may find it fun, but overall poor performance, unreliable hotboxes, poor design, poor gameplay and artificial intelligence all add up. This is a very tough recommendation for anyone else. We offer this fun and entertaining game for fans and fans of action and role-playing games

6.9

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان خوب
  • عناصر جذاب و چشمگیر گیم پلی بازی

نقاط ضعف

  • موسیقی متن ضعیف
  • عملکرد فنی ضعیف در نرخ فریم ریت
  • طراحی نه چندان خوب مراحل و محیط های بازی
6.5 گرافیک
7.5 گیم پلی
7 داستان
6.5 موسیقی