نقد و بررسی بازی Astria Ascending

نقد و بررسی بازی Astria Ascending

بازی ای که امروز در وب سایت Gamingles قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Astria Ascending یک بازی نقش آفرینی ژاپنی جدید و خیلی جالب می باشد که البته قطعا ایرادات زیادی هم دارد. اما به نظر ما بازی Astria Ascending به طور کلی داستان و موضوع جالبی دارد و به همین دلیل هم در این نقد و بررسی وب سایت Gamingles بازی Astria Ascending را برای نقد و بررسی انتخاب کرده ایم. اگر دوست دارید با این بازی بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با تیم نقد و بررسی وب سایت ما همراه بمانید.

داستان بازی 

در بازی Astria Ascending شما کنترل هشت نیمه خدا را در دسترس می گیرید که فقط سه ماه از عمرشان مانده است و باید یک سری ماموریت هایی را در این سه ماه انجام دهید که فقط با وجود این نیمه خدا ها ممکن هستند. به طور کلی ما فکر می کنیم که داستان بازی Astria Ascending به نسبت بقیه ی بازی های نقش آفرینی ژاپنی خیلی جالب است و خلاقانه نوشته شده است. دیالوگ های بازی Astria Ascending هم واقعا خوب هستند و ما نمره خوبی به داستان این بازی می دهیم.

گرافیک و موسیقی بازی

گرافیک بازی Astria Ascending یک گرافیک دو و نیم بعدی است که با سبک کلاسیک انیمه ژاپنی تفاوت هایی دارد که به نظر ما نوآوری خوبی می باشد. هم چنین میزان جزئیات هم در این بازی خیلی زیاد هستند که واقعا یک ویژگی مثبت است و ما به گرافیک بازی Astria Ascending نمره خوبی خواهیم داد. موسیقی بازی Astria Ascending هم واقعا زیبا می باشد و ما به شما توصیه می کنیم که حتما موقع بازی Astria Ascending مثل همیشه هدفون هایتان را فراموش نکنید. صداگذاری های بازی Astria Ascending هم عالی هستند و ما در کل به موسیقی بازی Astria Ascending نمره خوبی خواهیم داد.

گیم پلی بازی

گیم پلی بازی Astria Ascending بخش های زیادی دارد ولی مهم ترین بخش آن قطعا سیستم مبارزه است. یک سری از منتقدین این مسئله که در بازی Astria Ascending شما به طور کلی به اطلاعات حریف دسترسی ندارید را یک نقطه ضعف می دانند و فکر می کنند که این مسئله سیستم مبارزه بازی Astria Ascending را ضعیف کرده است، اما ما مخالف هستیم و فکر می کنیم که بازی Astria Ascending سیستم مبارزه خوب و استیبلی دارد. بازی Astria Ascending هم چنین باگ های خیلی کمی هم دارد و ما در کل نمره خوبی به گیم پلی بازی Astria Ascending می دهیم.

حرف آخر

خب خوشحالیم که تا این جا با ما همراه بودید و به پایان نقد و بررسی ما درباره بازی Astria Ascending رسیده اید. در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت ما، بازی Astria Ascending با توجه به مواردی که در نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم یک بازی خیلی فوق العاده است که بخش های جالبی دارد و ما فکر می کنیم این بازی قطعا ارزش خرید دارد و به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که شما هم نگاهی به بازی Astria Ascending بیندازید و آن را در لیست خرید خود قرار دهید. بازی Astria Ascending همان طور که گفتیم هم گرافیک، هم موسیقی و هم گیم پلی خیلی خوبی دارد و داستان این بازی هم واقعا جالب است و می تواند شما را در دنیای خودش غرق کند و باعث شود تجربه نقش آفرینی فوق العاده ای داشته باشید. ما واقعا از بازی Astria Ascending  راضی هستیم. یکی از نکات جالب بازی Astria Ascending این است که این بازی روی همه بخش هایش به طور مساوی تمرکز کرده است و به همین علت با خرید این بازی یک تجربه زیبا و کامل خواهد داشت و به نظر ما این مسئله مهم ترین بخش بازی Astria Ascending می باشد. شما می توانید بازی Astria Ascending را با قیمت حدود سی و پنج دلار آمریکا از وب سایت استیم خریداری کنید و ما به طور کلی بازی Astria Ascending را به شما توصیه می کنیم و در هر حال از شما برای خواندن این نقد و بررسی متشکریم و امیدواریم از این نقد و بررسی لذت برده باشید.

Verdict

Well, we’m glad you’ve been with us so far, and you’ve reached the end of our review of Astria Ascending. In the end, in the opinion of our website review team, Astria Ascending is a very great game that has some interesting parts, considering the things we mentioned in our review, and we think this game is definitely worth it. It has a purchase, and for this reason, we recommend that you take a look at the Astria Ascending game and put it on your shopping list. Astria Ascending, as we said, has great graphics, music and gameplay, and the story of this game is really interesting and can immerse you in its own world and make you have a great role-playing experience. We’re really happy with Astria Ascending. One of the interesting points of Astria Ascending game is that this game is focused on all its parts equally, and therefore, by purchasing this game, it will have a beautiful and complete experience, and in our opinion, this is the most important part of Astria Ascending game. Be. You can buy the Astria Ascending game for about thirty-five US dollars from the Steam website, and we generally recommend the Astria Ascending game to you, and in any case thank you for reading this review, and we hope Enjoy this review.

10

نقاط قوت

  • گیم پلی حرفه ای با سیستم مبارزه عالی
  • داستان جدید و خلاقانه
  • جزئیات زیاد در گرافیک

نقاط ضعف

  • ندارد!
10 گرافیک
10 گیم پلی
10 داستان
10 موسیقی