نقد و بررسی Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky DX

نقد و بررسی Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky DX

داستان بازی Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky از آنجایی آغاز می شود که Escha و Logy به عنوان بخشی از پروژه ی تحقیق و توسعه برای شهر Colseit استخدام شده اند ، یک قطب اجتماع کوچک که در زیر ویرانه های شناور بزرگی قرار دارد که هنوز کسی موفق به کشف آن نشده است. آنها کیمیاگر در یک کار دولتی کم کار و کم پشتوانه هستند و امیدوارند موقعیت های خود را حفظ کنند و مهمتر از همه ، در بالا بردن کل بخش ها در تلاش برای مبارزه با تهدید واقعی هستند و باید نقش خود را ثابت کنند.

در ادامه داستان بازی Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky به گزارش یک شخصیت خاص ، هر دو جادوگران wannabe باید تعداد زیادی از جنبه های شگفت آور اجرای روزانه بخش R&D را کنترل کنند ، حتی اگر این مقدار بسیار کم باشد. در ابتدا گیم پلی بازی بازیکن با بخش آموزشی کیمیاگری مواجه می شود.

در بازی Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky شما می توانید به عنوان هر یک از شخصیت های آن بازی کنید. اول از همه ، محدودیت زمانی که همیشه جنبه اصلی این بازی ها بوده و برای این سری به طرز چشمگیری از بین رفته است اینجا حتی آرام تر و کمتر ارائه است. اکنون وظایف باید در قالب بلوک های چهار ماهه به اتمام برسند و تا زمانی که شما بتوانید از عهده وظیفه مربوط به داستان به طور سریع مراقبت کنید ، همیشه یک تن از وقت آزاد برای جمع آوری مواد و ساخت آیتم ها را در اختیار دارید. قبل از تحویل کارت گزارش نهایی خود در ماه ، هرگونه درخواست جانبی را که باید به آن نیاز داشته باشید ، مرتب سازی خواهید کرد.

در بازی Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky کیمیاگری همانند دیگر بازی های این سری هسته اصلی است ، به همان اندازه عمیق و رضایت بخش است ، در حالی که دستیابی به آن آسان نیست. لایه های پیچیده ای به بازی اضافه می شود تا شخصیت شما مهارت های خود را بالا ببرد که به شما آزادی بیشتری می دهد تا دوباره دستور دهید که چگونه ترکیبات را با هم مخلوط کرده و به منظور ایجاد بمب های مختلف ، تله ها و معجون های مورد نیاز خود در میدان نبرد ایجاد کنید.

در بازی Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky بسته به نوع شخصیتی که برای بازی انتخاب می کنید ، آیتم های کمی با هم ترکیب می شوند. Escha بر روی کیمیاگری معمولی که از طرفداران استفاده خواهد شد ، تمرکز خواهد کرد ، در حالی که Logy از سبک های مختلف مبارازت خود برای رسیدن به تجهیزات جنگی و زره پوش استفاده می کند.

انتخاب بازیکن به صورت Escha یا Logy در بازی Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky تأثیر زیادی بر فراتر از برخی پایان های مختلف و چند کات سین و گفتگوی جایگزین نخواهد گذاشت. در واقع صرف نظر از اینکه شما چه کسی را برای بازی انتخاب می کنید تحویل کارت های گزارش کار کامل به بخش تحقیق و توسعه و همچنین برداشت درخواست های جانبی از طرف اداره کمی کتفاوت بنظر می رسد. به این ترتیب ، انتخاب شخصیت اصلی شما فرمول معمول این سری را از بین می برد و یک لایه خوب از قابلیت پخش مجدد را برای پرونده ها یا مراحل می افزاید.

در گیم پلی بازی Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky به دور از کیمیاگری ، مبارزات مطمئناً پیشرفتی نسبت به سایر نسخه های قبلی دارد که با کمی سرعت و حرکات پشتیبانی که بسیار راحت تر انجام می شوند. شما هنوز هم توانایی دارید تا سطح پشتیبانی خود را بسازید و از وسایل ساخته شده قبل از نبرد استفاده کنید زیرا همه آنها دقیقاً به همان روش کنترل می شوند ، اما اکنون با داشتن یک تیم شش نفره در میدان نبرد می توانید حرکات پشتیبانی را در یک مرحله جمع آوری کنید. واقعاً رضایت بخش و باز کردن حرکات فوق العاده ویرانگر که استخوانهای حتی بزرگترین دشمنان روی صفحه را می لرازند جذاب و هیجان انگیز است.

در بازی Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky فراتر از محدودیت های زمانی آرام تر ، افزودنی های کوچک برای کیمیاگری و آن مبارزات تجدیدناپذیر ، بخش اعظم آنچه در اینجا باقی می ماند همانند گذشته است.

سفر به دنیای بازی به همان سبک نقشه انجام می شود البته با رنگ و لعاب جدید و مناطقی که برای جمع آوری منابع و باس فایت هایی که به آنجا سفر خواهید کرد به طور تقریبی مانند نسخه های قبلی هستند.

در بازی Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky با وجود یازده پایان بندی متفاوت و دو شخصیت اصلی که باید بازی کنند ، قابلیت پخش مجدد زیادی در اینجا وجود دارد و مانند Atelier Ayesha ، این لیست از سبک گیم پلی متناسب با ماهیت قابل حمل سوئیچ کاملاً عالی ارائه می شود.

بازی Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky با برخی ویژگی های جذاب از طراحی شخصیت های عالی ، نمره عالی موسیقی و همه آن پیشرفت های کمی ، ترفندها و گزینه های بهبود یافته در مکانیک فنی است که به عنوان بخشی از این نسخه جذاب است که به خوبی ارائه شده است.

حرف آخر

بازی Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky با لحظات هیجان انگیز و آموزش های فراوان گیم پلی سرگرم کننده ای را ایجاد می کند. این عنوان جذاب دارای یک داستان رضایت بخش دیگر با دو شخصیت اصلی برای انتخاب است ، که همراه با کاراکتر های بزرگی از شخصیت های پشتیبانی کننده و آن کیمیاگری عمیق و رضایت بخش درست در مرکز این همه قرار دارد و رشته های ضعیف تر گیم پلی خود را به هم می کشد. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن و RPG پیشنهاد می کنیم.

Verdict

Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky creates fun gameplay with exciting moments and lots of training. This fascinating title has another satisfying story with two main characters to choose from, along with great characters of supporting characters and that deep and satisfying alchemy right in the center of it all and their weaker gameplay sequences Kills each other. We offer this fun and entertaining game to lovers and fans of action and RPG style games

7.6

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • مکانیک روان گیم پلی
  • داستان جذاب
  • موسیقی متن خوب

نقاط ضعف

  • گرافیک ضعیف
  • باگ های ریز در عملکرد فنی
6.5 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
8.5 موسیقی