نقد و بررسی Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea DX

نقد و بررسی Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea DX

Atelier Shallie: Alchemists of Dusk Sea DX آخرین سری در بازی های Atelier Dusk Trilogy Deluxe Pack است و تغییرات مختلفی را در فرمول در مقایسه با نسخه های دیگر دارد. در حالی که بیشتر تجربه کلی گیم پلی آشنا است ، ترفندهای مربوط به کیفیت زندگی مانند حذف محدودیت زمانی درون بازی ، امکان تنظیم دوربین و تقسیم داستان در فصل ها ، همگی در بهتر شدن بازی نقش دارند.

Atelier Shallie: Alchemists of Dusk Sea DX دارای دو شخصیت اصلی ، Shallotte و Shallistera است که دو کیمیاگر هستند و در جهت اهداف مختلف تلاش می کنند. شما می توانید هریک از این شخصیت ها را انتخاب کنید. شخصیت Shallistera وظیفه دارد آب را برای افراد رنج دیده سرزمنیش بازیابی کند. مسیر او و بخش عمده ای از مرکز روایت در کشف علت ناپدید شدن منابع آب در سراسر جهان است. در این مسیر با Shallotte دیدارمی کنید و او سرانجام به گروه شما می پیوندد.

حلقه اصلی گیم پلی بازی Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea DX از طریق هر فصل شامل انجام ماموریت های جانبی و درخواست هایی است که توسط شخصیت های دیگر و خود بازی به شما داده می شود. شاید لازم باشد تعداد مشخصی از دشمنان را شکست دهید ، تعداد مشخصی از موارد را به دست بیاورید یا تعداد کمی از درخواست های شبیه به بازی های سری قبل در پیشبرد داستان کامل کنید.

مبارزات بازی Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea DX در مقایسه با سری بازی های قبل بهتر طراحی شده است. استعداد و جذابیت بیشتری نسبت به مراحل دادرسی وجود دارد و هر یک از افراد گروه شما توانایی های مختلفی ، ترکیب و حمله نهایی خود را برای کمک به شما در شکست دادن دشمنان دارند. شما می توانید میزان سختی بازی را در هر زمان تنظیم کنید. مکانیک جدید دیگر سیستم رشد است که سرانجام پس از رسیدن به سطح معینی باز می شود و به شما امکان می دهد امتیازهایی را به سطح توانایی های خود اضافه کنید یا توانایی های منفعل جدیدی را بدست آورید.

پیرو داستان بازی Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea DX هر دو شخصیت اصلی در حال ماموریت برای حل مسئله آب جهان هستند. دریا خشک شده است و یک خانه جدید برای همه نوع هیولا ایجاد می کند و قبل از این که دیگر آب قابل استفاده ای نماند ، این تیم از کیمیاگران برای نجات دوباره جهان به این سفر می روند.

Shallistera دختر رئیس در یک دهکده کوچک است که در حال حاضر بیش از بسیاری از آنها در این بحران آسیب می بیند و Shallotte یک کارگر کم درآمد از شهر است که در جستجوی کمک به هنگام پیدا کردن شهرت و ثروت است. این خشکسالی همه را تهدید می کند ، این است که دوباره ، دنیای مشترک و شخصیت های دیگر بازیگر این است که فرماندهی را بر عهده می گیرد.

در بازی Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea DX آموزش های پراکنده ، لیست مواد تشکیل دهنده ساده و روشی به روز شده که با استفاده از آن می توانید ویژگی های خاصی را به وسایل و اسلحه اضافه کنید به طور جدی باعث بهبود هر بخش از این مکانیک می شود. این تقریباً بهترین تکرار چگونگی کار کیمیاگری است اما داشتن راههای بهتری برای به دست آوردن قطعات موارد ساختنی باعث بهتر شدن این وضعیت می شود.

اگر به دنبال شخصیت های عمیق و نوشته شده با گفتگوی قانع کننده و تبادل احساسات هستید ، به احتمال زیاد از بازی Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea DX ناامید خواهد شد. وقتی در نظر بگیرید که بیشتر وقت شما برای قایقرانی از یک نقطه عطف نقشه جهان به مقصد دیگر ، از بین بردن دشمنان و برداشت مواد دستکاری شده و سپس انجام آن به اندازه کافی سرگرم کننده نخواهد بود و حس تکراری بودن دارد. جالب است که دیدن شخصیت های دو سری قبلی بازی نیز خود را در این بازی نشان می دهند و در بازی نقش ایفا می کنند.

حرف آخر

Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea DX یک ماجراجویی جذاب و سرگرم کننده است که سه گانه را از یک آغاز بالاتر به پایان می رساند. با این حال ، همان خلاء و یکنواختی را با خود به همراه می آورد که در نسخه های قبل نیز شاهد آنها بوده اید. با این حال این بازی جذاب ویژگی های جذبای نیز را با خود به همراه دارد از جمله دستور العمل های جدید موارد ساختنی همیشه در دسترس است. اگر کاراکتر مونث بازی را انتخاب کنید ، او به طور مداوم در حال تبدیل شدن به یک کیمیاگر قوی تر و تواناتر است. این فقط خوشحال می شد که نتیجه گیری از این سه گانه را به همان روشی که قهرمانان آن انجام می دهند ، رشد کنند. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن و RPG پیشنهاد می کنیم.

Verdict

Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea DX is a fascinating and entertaining adventure that completes the trilogy from a higher beginning. However, it does bring the same void and uniformity as you have seen in previous versions. However, this fascinating game also has some fascinating features, including new recipes for building materials always available. If you choose the female character of the game, she is constantly becoming a stronger and more capable alchemist. It would just be fun to grow the conclusion of the trilogy in the way its heroes do. We offer this fun and entertaining game to lovers and fans of action and RPG style games

7.3

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری زیبا و چشمگیر
  • مکانیک روان گیم پلی

نقاط ضعف

  • موسیقی متن ضعیف
  • مراحل تکراری و خسته کننده
  • گرافیک ضعیف
6.5 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
7 موسیقی