نقد و بررسی Baobabs Mausoleum 3: Un Pato en Muertoburgo

نقد و بررسی Baobabs Mausoleum 3: Un Pato en Muertoburgo

با سلام بار دیگر با سری نقدهای وب سایت Gamingles به خانه های شما آمده ایم. در این سری قصد داریم به بررسی بازی Baobabs Mausoleum 3: Un Pato en Muertoburgo بپردازیم. این بازی سومین قسمت از این سری بازی جذاب می باشد که برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، نینتندو سوئیچ و رایانه های شخصی ویندوزی عرضه شده است. با ما در ادامه با نقد این بازی همراه باشید.

Baobabs Mausoleum 3: Un Pato en Muertoburgo بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده ای می باشد که سومین قسمت از سری بازی های Baobabs Mausoleum به شمار می رود و پس از منتشر شدن و مورد استقبال قرار گرفتن قسمت های قبلی این سری، کمپانی سازنده بازی تصمیم گرفت تا سومین قسمت این بازی را هم به بازار گیم عرضه نماید.

این قسمت آخر پس از یک اتفاق تکان دهنده و وحشتناک در فصل ۲ مقبره باباب ، پر از کندی کثیف است و زمین گلف توسط ابرهای باریک شکل کنترل می شود و به سمت مالی حرکت می کند. نتیجه نهایی اینترنت کوههای یاناس ریسک بالای تأثیرات بسیار منفی در هر دو بینایی و مغز شماست ؛ قسمت آخر مقبره باباب آماده است تا شما را کاملاً دیوانه کند.

دوباره وارد دنیای شگفت انگیز Flamingo Creek شوید و مکانهای جدید غیرمنتظره را کشف کنید … و از اتمسفر بسیار جذاب و متنوع بازی با گرافیک پیکسلی جذاب بازی بسیار لذت ببرید و خود را بر روی درهای ادراک جدید گشوده بگذارید تا بازی را با تمام وجود حس کنید.

تا آنجا که طرح تعیین شده است ، به نظر نمی رسد کارهای زیادی انجام شود ، اما اینجا است. واتراسیو هنوز در بازی است ، در تلاش است تا ساکن ۶۴ اسرارآمیز را پیدا کند ، یا حداقل تا زمانی که در انتهای قسمت آخر ، توسط چهره لعنتی به او اصابت نکرد. از آنجا که ممکن است برخی از گویندگان اسپانیایی شما از این عنوان استنباط کرده باشند ، ما باید به زندگی برگردیم و برگردیم تا در نهایت برخی از پاسخ ها را مبهم و گیج کننده بدست آوریم.

در پایان کمی راضی هستم. مانند دو بازی آخر ، روش واتراسیو بین فصل ها به صورت پویا تغییر می کند و بازیکنان را مجبور می کند تا برای بازگشت به محل زندگی ، در بازی های کاملاً متفاوت و سبک های بازی درگیر شوند تا به جای زندگی بازگردند ، با ساکنان تعامل داشته و این معما را یکباره حل کنند ، سپس برای همیشه مردم اگر بدون انجام دو بازی اول وارد بازی شدید ، متوقف شوید.

این یک نقطه شروع حقوقی وحشتناک است و بسیار کم اهمیت تر از آن است که آغاز شده باشد. بازی دو نفر اول یا حداقل بررسی من را بخوانید و می توانیم از آنجا شروع کنیم. قسمت ۳ هم چنین احساس جاه طلبانه ترین بازی در این بازی دارد و جانی جاز با تلاش برای تکمیل لیستی از طراحی های بازی که ما متوجه نشده ایم ، بسیار تلاش کرد تا همه چیز را در عنوان نهایی قرار دهد.

بله ، ما یک ماجراجویی پیمایش افقی دو بعدی را روی یک کاغذ  گرفتیم و این بهترین قسمت بازی است. این نان و کره واتراسیو است و من در این چالش های بازی شک ندارم. من همچنین از گارد خارج شدم اما در کمال تعجب ، بازی با یک لنز اکشن شروع شد و برای حرکت به جلو باید یک دکمه را فشار دهید ، دقیقاً مثل من بین غار اژدها و شب دام.

خلاصه ، من از تنظیمات و سبک های عجیب و غریب ، مناسب و قدردانی می کنم و امیدوارم که اطلاعات بیشتری کسب کنید به همین ترتیب ، کنترل چرخ دستی های گلف دشوار است ، اما کاملاً غیرقابل انکار نیست. وقتی وارد محیط سه بعدی می شوید باید یک چرخ دستی چرخ بسیار ناپایدار و بسیار غیرقابل کنترل را کنترل کنید.

اگر دقت نکنید این ممکن است بازی شما را کاملاً از بین ببرد. این یک اغراق نیست: شما ممکن است دچار مشکل شوید و فقط باید این فصل را مجدداً راه اندازی کنید ، بنابراین مراقب باشید در گله ها گشت و گذار کنید و تجربیات بسیار جدیدی که در قسمت های قبل وجود نداشتند را در این سری تجربه کنید.

من ناراضی هستم که ما دوباره به حالت اصلی بازگشتیم زیرا این همان چیزی بود که من بیشتر از قسمت اول آن را دوست نداشتم و واقعاً خوشحال کننده بود که در قسمت دوم نتوانستم آن را ببینم. قسمت اول یک معما به سبک Minecraft بود ، اما هنوز کنترل ضعیفی داشت و هنوز هم باعث شد احساس سرگیجه غیرمعمول کنم. از آنجا که در قسمت های ۱ و ۲ هم دیده ایم ، می توانیم در محیط ۲D چند عکس پایدار بگیریم و هنوز هم نقشه را جابجا کنیم.

بنابراین برای توسعه دهندگان این مکان عجیب است و آنها می خواهند امتحان کنند کاری جدید انجام دهید ، مخصوصاً خیلی نزدیک به بازی. اوج بازی. با این حال ، ممکن است هنوز افراد دیگر خوشحال باشند ، و من باید به یاد داشته باشم که این امر گروهی از آوانگارد را به سمت مخاطبان خودشیفته خود جذب می کند.

یکی از مشکلات بازی این است که شما آخرین فصل از دست رفته را سپری نکردید زیرا تصمیم گرفتید از آنجا شروع کنید. دیدن همه چیز دردناک است ، زیرا می خواهید بدانید که چگونه به پایان می رسد. مهمترین چیز این است که  و  پایان را خیلی دوست داریم ، زیرا پایان آن کاملاً با لحن بازی و داستان بازی مرتبط است. اگرچه من این معماها را دوست ندارم ، وقتی می دانید چه کاری انجام دهید و چه کاری انجام دهید

این سه قسمت می توانند داستانی منسجم ، گیج کننده و عجیب و غریب ایجاد کنند. این بزرگترین فایده من است ، و همانطور که همه فحشات و پیامدهای این فصل فجیع آخر را فهمیدم ، خودم را تکرار می کنم. اگر این خیلی دور رفته اید ، اگر در واقع دو قسمت دیگر را بازی کرده اید و آنها را دوست دارید و پس باید خود داستان را خلاصه کنید. نوشتن هنوز هم سرگرم کننده ، خوب است ، و موسیقی هنوز هم جالب است.

حرف آخر

بطور کلی Baobabs Mausoleum 3: Un Pato en Muertoburgo یک بازی بسیار جذاب و اکشن دو بعدی می باشد که موفقیت های گذشته اش در قسمت های قبلی این سری بازی را، در سومین قسمت این بازی نیز تکرار کرده است و توانسته است روز به روز بهتر شود و تجربیات متنوع و جدیدی را در بستر بازی قرار دهد و مخاطب را تا مدت ها سرگرم و مشتاق بر پای کنسول بازی اش نگاه دارد.

Verdict

Overall Baobabs Mausoleum 3: Un Pato en Muertoburgo is an awesome two-dimensional action game that has replicated its past successes in earlier parts of the game, in the third part of the game, and has improved day by day And bring a variety of new experiences to the game, keeping the audience entertained for a long time on the console.

7.8

نقاط قوت

  • گرافک پیکسلی جذاب
  • گیم پلی روان
  • موسیقی شنیدنی

نقاط ضعف

  • باگ های جزئی در روند بازی
  • حفره های داستانی
8 گرافیک
8 گیم پلی
7 داستان
8 موسیقی