نقد و بررسی Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive

نقد و بررسی Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive رفتیم. این بازی توسط شرکت Celery Emblem طراحی شده و کمپانی Zerouno Games آن را منتشر کرده است. این بازی به سبک بازی های ماجراجویی و اشاره و کلیک است. شما در ادامه می توانید با نقد و بررسی بازی مهیج Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

برای اجرای این بازی (Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive) شما نیاز به یک اکانت در استیم دارید و قیمت آن چیزی حدود شش یورو است. داستان بازی از آنجا شروع می شود که داستان قسمت اول ما را با مامور FBI که Watracio Walpurgis نام داشت آشنا کرد. خون آشام خستگی ناپذیر داستان ما که تحت بازداشت مامور FBI بود در حال بازجویی برای گم شدن Daphne Trujillo بود. برای گم شدن کسی که مظنون اصلی این ماجرا ما را می‌دانستند و ما تنها کسی بودیم که همراه او بود.

برای یافتن مکانی که Daphne قرار دارد، تمام خیابان ها و گوشه کنارهای شهر Flamingo’ Creek را باید جستجو و کشف کنید. این شهر جایی است که کاراکتر داستان در آن گرفتار شده است و بازجو هم با سوال مصرانه خود که چه کسی صاحب شماره ۶۴ است؟ او را شکنجه و عذاب می دهد. شما به عنوان کاراکتر اصلی داستان برای حل کردن پاسخ این سوال و سوال‌های عجیب و غریب دیگر این بازی باید به جستجو در گوشه و کنارهای این شهر بپردازید و با عوامل محیطی آن تعامل داشته باشید. دوربین بازی Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive که با گیم پلی و سبک این بازی کاملا از صدق می کند به صورت هوایی است و از بالا بر محیط کنترل می‌شود. بعضی از خیابان های بازی که جز مراحل اولیه بازی هستند و شما در آن به جستجو و تعامل می پردازید حالت ماسه مانندی به خود گرفته اند. که یکی از طراحی ها و پیشرفتهایی است که به قسمت دوم این بازی اضافه شده.

بازی Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive نسبت به نسخه گذشته خود دارای تغییرات کمتری در مکانیک گیم پلی بازی و چشم انداز و طراحی های خود دارد. اکتشافات و کامل کردن نقشه بازی آیتم های قابل جمع آوری در بازی و از همه مهمتر دیالوگ ها و صحبت کردن با کاراکتر های مختلف این و آن را به یکی از بهترین ماجراجویی ها تبدیل می کند. با توجه به گرافیک به خصوصی که این بازی دارد و کنترل گیم پلی بازی  Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive آن را نزدیک به سبک RPG نیز می کند که همه این المان ها به طور کلاسیک طراحی شده اند. همچنین قسمت هایی از بازی که پازل های بازی هستند به طور سه بعدی طراحی شده اند.

ساکنین عجیب و غریب شهر Flamingo’s Creek که همچنین کاراکتر های مختلف بازی Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive هستند مهمترین پاسخ برای کشف قدم های بعدی و سرنخ های ارزشمندی برای حل پازل های بازی هستند. به همین دلیل ضرورت زیادی دارد که با آنها تعامل داشته باشید و درخواست های آنها را انجام دهید و به آنها کمک کنید. یکی از ویژگی های جالب بازی Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive این است که ساعت بازی با ساعت کامپیوتر شما یکسان است. که یک چرخه روزانه و شبانه مهم برای حل کردن بعضی از پازل های مهم بازی است. به طوری که شما مجبور هستید در ساعت های خاصی از مکان های شهر Flamingo’s Creek دیدن کنید. همچنین در این قسمت بازی شما با اکثر کاراکترهای عجیب و غریب قسمت قبل بازی دیدار دوباره ای خواهید داشت.

این بازی (Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive) نسبت به نسخه قبل شاهد تغییرات مهمی در عوامل محیطی است به طوری که برای مثال نقشه بازی در این نسخه بزرگتر است و شما حق آزادی بیشتری برای گشت و گذار در شهر دارید و همچنین بازی دارای آیتم های مخفی بیشتری است داستان اصلی بازی و داستان های فرعی بسیار لذت بخش هستند و تعداد آنها بیشتر شده و طولانی تر شده اند. این بازی تجربه ای لذت بخش قسمت اول را دو چندان می کند و تغییرات زیادی همانطور که گفته شد نسبت به نسخه اول دارد به طوری که انگار در این مرحله جهاد داده شده است و داستان بازی معنای بیشتری به خود میگیرد.

در این نسخه از بازی (Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive) همچنین شاهد تعدادی از مشکلات و باگهای ریز و درشت هستیم. از یک سری از این نقص ها می توان به اشکال در حرکت کاراکتر بازی توسط نقشه اشاره کرد و همچنین کاراکتر در بعضی از گوشه و کنار های محیط بازی گیر می کند. همچنین در پازل ها نیز پاسخ های آشکار کوچکی دیده می شوند. این باگ ها و مشکلات به هیچ عنوان آزار دهنده نیستند و نمی توان آن ها را جدی درر نظر گرفت. با این حال بازی کاملا لذت بخش و جذاب است همچنین بسیار اعتیادآور می تواند باشد.

بازی Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive از لحاظ جلوه های بصری و طراحی های هنری به بهترین شکل عمل کرده است از مهم‌ترین قسمت‌های هنری بازی می توان به داستان نویسی، شخصیت ها و همچنین دشمنان مراحل پایانی بازی اشاره کرد. و از همه مهمتر موسیقی متن بازی است که می توان آن را با کمی اغراق از بهترین ها تلقی کرد. همچنین این بازی نسبت به نسخه های قبل خود دارای گیم پلی طولانی تر است و می تواند ۴ و یا ۳ ساعت بازیکن را به چالش بکشد. این بازی توجه خاصی به گیم پلی آن نسبت به نسخه گذشته دارد. به طوری که ماجراجویی در آن به بهترین شکل اجرا می شود و گرافیک و ظاهر یک بازی کلاسیک RPG را دارد.

حرف آخر

بازی Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive از لحاظ داستانی دارای نقاط قوت بسیاری است و از داستان قوی برخوردار است. شخصیت پردازی داستان بازی بسیار جذاب و زیبا طراحی شده است ویکی از مهمترین نقاط قوت بازی است. بازی از لحاظ گرافیک دارای طراحی خوبی است و قابل قبول است و همچنین در بخش های هنری و جلو های بصری دارای المان های قوی و عوامل محیطی دقیق و پر جزییاتی است. گیم پلی بازی Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive بسیار چالش برانگیز و مهیج است و می تواند ساعت ها بازیکن را سرگرم گیم پلی اعتیاد آور خود کند. موسیقی بازی نیز یکی از مهمترین نقاط قوت بازی است و عالی طراحی شده است به طوری که با تمام قسمت های بازی به صورت موازی حرکت می کند و هیچگاه خسته ککنده و یا آزار دهنده نیست.

Verdict

Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive game is a story with many strengths and a strong story. The character of the story is very attractive and beautifully designed and one of the most important strengths of the game. The game has a well-designed design that is acceptable, and also provides in-depth visual elements and artistic and visual elements, with striking elements and detailed environmental factors. Gameplay Baobabs Mausoleum Ep. 2: 1313 Barnabas Dead End Drive is very challenging and exciting, and can keep players entertaining their addictive gameplay for hours. Game music is also one of the most important strengths of the game, and is designed to be perfectly designed to move in all parts of the game in parallel and never tired or annoying

 

7.9

نقاط قوت

  • داستان منحصر به فرد و جذاب
  • گیم پلی روان و اعتیاد آور
  • طراحی های هنری دقیق و پر جزییات
  • موسیقی عالی

نقاط ضعف

  • باگ های ریز در نقشه بازی
7.5 گرافیک
8 گیم پلی
8 داستان
8 موسیقی

ارسال دیدگاه