نقد و بررسی birthday of midnight

نقد و بررسی birthday of midnight

با سلام امروز با نقد و بررسی بازی birthday of midnight همراه شما هستیم.
این بازی یک بازی دو بعدی در سبک و استایل تاریک بوده و شما به عنوان یک مکعب وظیفه دارید که خودتان را با پرش های پی در پی به حفره برسانید.
در کل بازی ۷۲ مرحله وجود دارد که شما با طی کردن هر مرحله به مرحله بعدی رفته و دز این هنگام  چالش ها و سختیهای بازی نیز افزایش می یابد.
شما هر مرحله ای را که طی می کنید بسته به نوع کامل کردن ان مرحله بازی به شما ستاره ‌هایی می‌دهد.شما هر چقدر که بتوانید با پرش های کمتری این بازی را تمام کنید امتیاز و ستاره ی بیشتری کسب خواهید کرد.

این بازی برای کسانی که دوست دارند به صورت کامل این بازی را تمام کرده میتواند بسیار سخت باشد چون شما با هر حرکت اضافه امکان دارد یک ستاره از سه ستاره بازی را از دست بدهید.
حال تمام این سختی ها را  در کنار تمامی چالش هایی که در این بازی وجود دارد قرار دهید می بینید که این بازی بسیار سخت و دشوار بوده و تمام کردن آن نیاز به مهارت بسیار بالایی دارد.حتی در برخی از موارد صبور بودن یکی دیگر از گزینه های لازم می باشد.

در دیگر قسمت دیگر این نقد  می توان گفت که این بازی را میتوانید در آسان ترین مدل خودش بازی کرده و تنها رد شدن از چالش‌های راحت می‌تواند یک تجربه متفاوت برای شما باشد.
این بازی را شما می توانید در سه حالت آسان متوسط و سخت تجربه کنید که در هر کدام از آنها با عکس العمل سریع تر هوش مصنوعی بازی روبرو میشوید وگرنه از لحاظ نقشه در تمامی سطح ها نقشه یکی می باشد.

من به شخصه فضا و جو بازی را بسیار دوست داشته و بازی کردن این بازی را یک تجربه جالب برای خودم می دانم زیرا گاهی اوقات یک اشتباه مساوی است با از دست دادن کل مرحله و باختن.
شما به عنوان یک مکعب ای که درخشان است سعی می کنید در یک محیط تاریک خودتان را به حفره روشنی که از جنس خودتان هست برسانید در این مسیر امکان دارد شما توسط بشکه انفجار از بین بروید یا توسط خفاش ها خورده شوید و یا حتی توسط دوربین‌های مداربسته دیده شوید و از بین بروید.

گرافیک بازی به خوبی طراحی شده است و من به شخص آن را فوق‌العاده پسندیده  و آن را کاملاً مطابق با گیم پلی بازی و جوی که بر آن وجود دارد می دانم هرچند که یک بازی دو بعدی محدودیت‌هایی برای وجود یک گرافیک عالی را دارد اما توسعه دهندگان این بازی توانستند یک بازی عالی با گرافیکی خوب روانه بازار بکنند و من امیدوارم که این بازی بتواند به محتوای بیشتری دسترسی پیدا کند و چالش هایی که در بازی وجود دارد نیز افزایش  یابد همچنین اگر مراحلی را نیز به این بازی اضافه کنند می تواند امتیاز و گزینه خوبی برای این بازی باشد.

از لحاظ گیم پلی و کنترل شخصیت نیز این بازی فوق العاده آسان و راحت بوده و شما تنها چند دقیقه برای یادگیری این کنترل ها نیازمند هستید.
شما تنها کاری که باید بکنید این است که مکعب دوست داشتنی مان را به جهت که میخواهید کشیده و آن را آماده پرتاب کنید اما همانطور که گفته شد مواظب باشید که درگیر ترپ هایی که در بازی وجود دارد نشوید.
بازی گاهی اوقات اگر اشتباه بپرید به شما  فرصتی را می دهد که سریعاً برگردید تا بتوانید باعث جلوگیری از باخت خودتان شوید  این به این معنی است که سرعت واکنش نیز در این بازی تاثیر دارد تنها یک تیر و یک نشان نیست.
گاهی اوقات اضافه کردن هیجان و دادن فرستی دوباره می‌تواند تجربه ی بهتری از باختن باشد.

حرف اخر

در کل می توان گفت اگر شما دوست دارید که زمان خود را در یک بازی چالشی محاسباتی که فضای عالی دوبعدی و تاریکی دارد بگذرانید  این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا این بازی برای تمام کسانی که   علاقه مند به گذراندن وقت خود پشت کامپیوتر هستند توصیه می شود و بازی کردن با آن همانطور که گفته شد بسیار آسان است.

Verdict

 

In general, if you like to spend your time in a computing challenge game that has a great two-dimensional space and darkness, we recommend this game because this game is for all those who are interested in spending their time behind the computer. Recommended .and easy to play with as mentioned.

5.4

نقاط قوت

  • گرافیک دوست داشتنی
  • انیمیشن خوب
  • فضا و جو عالی
  • موسیقی خوب

نقاط ضعف

  • امکان دارد خسته شوید
  • توانایی کنترل کم
5 گرافیک
6 داستان
5.5 گیم پلی
5 موسیقی