نقد و بررسی Blair Witch

نقد و بررسی Blair Witch

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Blair Witch رفتیم. این بازی در سبک بازی های ترسناک و اکشن ماجراجویی قرار دارد. این عنوان توسط شرکت Bloober Team طراحی و منتشر شده است. همچنین این بازی برای پلتفرم های Xbox One و PC نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Blair Witch می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

در بازی Blair Witch شما به عنوان الیس قرار دارید او یک کارآگاه با گذشته ای مرموز و احمقانه است. گیم پلی بازی در اوایل حرکت فوق العاده است. بازی شبیه به فیلم بنظر می رسد. در ابتدا اوضاع کمی برای شما خوب پیش می رود. شما شروع به مواحه شدن با طعمه های جنگل می کنید. الیس همچنین با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم می کند و این دو بیماری خود را در گیم پلی به خوبی جلوه می دهند. هرچه الیس ترسیده تر می شود حرکات او نیز کندتر می شود و زمینه دید او کمی مختل می شود. اوضاع مدتهاست که برای او و جس از هم پاشیده شده است و در حالی که الیس احساس می کند که به جس احتیاج دارد از طرف دیگر او آماده است تا حرکت کند. اوضاع و احوال احساسات او در طول بازی به خوبی آشکار می شود و دیدن برخی از اتفاقات واقعاً دلهره آور است.

در گیم پلی بازی Blair Witch سگی به نام Bullet وجود دارد که از نژاد ژرمن شفرد است که مواردی را برای شما پیدا می کند. او شما را در مسیری که باید بروید هدایت می کند و از همه مهمتر شما را آرام نگه می دارد. در گیم پلی بازی آن سگ بازیکن را به آنچه اتفاق می افتد متصل می کند و به ایجاد ارتباط با Bullet به روشی مؤثر کمک می کند.

در طی گیم پلی بازی Blair Witch شما در مورد نیرویی که در حال پرسه در جنگل است اطلاعاتی کسب خواهید کرد. صحبت کردن با او یکی از مشکلات در بازی است. با کشف این که چه کسی است بخش اعظمی از آنچه قرار است بازیکن را بترسانند از بین می رود. قطعه آخر بازی دلهره ای دلچسب از درون خانه بدنام فیلم است که به زیبایی نمایش در می آید.

در بازی Blair Witch کیفیت صوتی به صورت ۳۶۰ طراحی شده است که با واقع گرایی ترسناکی توسعه داده شد. هر شاخه درخت با زوزه باد همراه می شود و به طور کلی هر صدایی که از فاصله دور شنیده می شود عالی به نظر می رسد و با داشتن یک هدفون خوب تجربه این صداها به معنای واقعی کلمه باعث می شود که بازیکن غرق در آن شود. به طور کلی بازی از لحاظ صوتی عملکرد خوبی دارد و انجام بازی بدون هدفون به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. در حالت کلی بسیاری از تفاوت های ظریف هنگام بازی از طریق بلندگوها از دست می روند که بیشتیرن تاثیر در انتقال ترس به بازیکن را دارند. با این حال طراحی صوتی بازی بی عیب و نقص نیست زیرا در طول بازی به چندین مشکل همگام سازی صوتی مواجه خواهید شد. همچنین در بازی Blair Witch لگ هایی در نرخ فریم و مشکلات مربوط به قطع آن در طول بازی پدیدار می شود. در گیم پلی بازی Bullet قادر به hk[hl تقریباً هر چیزی است. گیر کردن در شاخه ها، صخره ها و موارد دیگر موجود در جنگل ی چیز کاملا عمومی است.

حرف آخر

طرفداران Blair Witch Project و طرفداران بازی ترسناک به طور یکسان می توانند چیزهای زیادی برای لذت بردن در بازی Blair Witch پیدا کنند. این بازی جذاب را تقریباً پنج ساعته می توان در چند بار اجرا به پایان رساند و با چهار پایان متفاوت موارد زیادی برای بازگشت و پخش مجدد آن وجود دارد. بازی Blair Witch به راحتی یکی از بهترین بازی های ترسناک روانشناختی است که تاکنون منتشر شده است. بازی به طرز عجیبی ک تجربه ترسناک و جذابی را می تواند ارائه دهد. در حالت کلی داستان بازی عجیب و غریب است و گاهی تلاش برای دنبال کردن آن خسته کننده بنظر می رسد اما رمز و راز موجود در آن فقط به اصالت سبک جذاب آن می افزاید. این بازی جذاب را به طرفداران سبک بازی های ترسناک و ماجراجویی سبک بقاء پیشنهاد می کنیم.

Verdict

Blair Witch Project fans and horror game fans alike can find many things to enjoy in Blair Witch. This fascinating game can be completed in as many as five hours, and with four different endings there is plenty to come back for. Blair Witch is easily one of the best psychological horror games ever released. Strangely the game can provide a scary and exciting experience. In general, the story of the game is weird, and sometimes trying to follow it sounds boring, but the mystery in it just adds to the originality of its appealing style. We suggest this fascinating game to fans of horror games and survival adventure style.

7.4

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان جذاب
  • طراحی های بصری زیبا

نقاط ضعف

  • باگ های ریز در عملکرد فنی بازی
  • کوتاه بودن گیم پلی بازی
7.5 گرافیک
7 گیم پلی
7.5 داستان
7.5 موسیقی

ارسال دیدگاه