نقد و بررسی Book of Demons

نقد و بررسی Book of Demons

در این مطلب در کنار شما به نقد و بررسی بازی Book of Demons خواهیم پرداخت. این بازی که در ژانر بازی های اکشن و ماجراجویی قرار می گیرد ، روایت کننده یک داستان جذاب و مهیج می باشد. داستانی که شما در سمت خیر قرار دارید و دشمنان شما در جبهه شر در مقابل شما خواهند بود. این بازی از منظر بازی سازی ، یک بازی خوش ساخت به حساب می آید. در این بازی به خوبی شاهد روایت داستان هستیم. با وارد شدن به بازی و جلو رفتن در این اثر ، ما با کاراکتر اصلی همزادپنداری می کنیم و در حقیقت خودمان را آماده یک ماجراجویی تماما مهیج خواهیم کرد.

در این بازی شما بیش از هر چیزی ، با یک سری کارت های بازی روبرو خواهید بود. تمامی این کارت ها که شما در پس هر مرحله به آن دست پیدا می کنید ، شما را یک مرحله به موفقیت نزدیک تر می کند. ما همچنین در این بازی گاها حس می کنیم که در حال انجام یک بازی استراتژیک نیز هستیم. خوشبختانه روند کلی این بازی کاملا جذاب پیش می رود. نکته ای که در خصوص این بازی به یک نکته مثبت تبدیل شده است ، هرگز روند بازی طوری نیست که ما به انجام کار های بیهوده مشغول شویم. همین موضوع باعث می شود تا ما در هر لحظه تمام دقت خودمان را معطوف این بازی نماییم.

گرافیک این بازی بسیار عالی و زیبا طراحی شده است. در واقع ما شاهد قاب های تماما گرافیکی و زیبا هستیم. همچنین از منظر گرافیکی تمامی مراحل از ظاهر و ساختار متفاوتی از هم طراحی شده اند. همین موضوع باعث شده تا شما هرگز حس تکراری بودن مراحل را نداشته باشید. استفاده از انیمیشن های جذاب و مهیج گرافیکی در هنگام مبارزات شما از دیگر نکات مثبتی است که به لطف گرافیک خوب این بازی ممکن شده است. در خصوص این بازی باید بگوییم که گرافیک توانسته تا کمک کند تا روایت بازی به خوبی به کاربر منتقل گردد.

شخصیت ها و کاراکتر های این بازی به زیبایی شبیه سازی شده اند. در واقع پرداخت به شخصیت ها در این بازی با دقت بالایی انجام گرفته است. وجود کاراکتر های مختلف در این بازی باعث شده تا ما بتوانیم به خوبی از انجام این بازی لذت ببریم. تمامی این کاراکتر ها دارای شخصیت و ظاهر خاص خود هستند و همگی آن ها به خوبی مورد طراحی قرار گرفته اند.

گیم پلی این بازی نمره خوبی را به خودش اختصاص خواهد داد. در واقع شما به عنوان کاربر این بازی ، از همان مراحل ابتدایی به خوبی با نحوه انجام این بازی آشنا خواهید شد. در واقع برقراری ارتباط میان کاربر و گیم پلی بسیار ساده می باشد. این موضوع نشان دهنده خوش ساخت بودن گیم پلی بازی می باشد. شما به عنوان یک گیمر ، موقعیت های مختلفی را در این بازی تجربه خواهید کرد. موقعیت هایی که به لطف گیم پلی خوب این بازی بسیار مهیج شده اند. رهبری کاراکتر بازی توسط شما کاملا آزادانه خواهد بود.

انجام این بازی در هر مرحله شما را با چالش های جدیدی روبرو خواهد کرد. از طرفی انجام این بازی در سطوح مختلف ساده تا سخت قابل انتخاب خواهد بود. به مرور موانعی که در هر گام از این بازی پیش روی شما قرار می گیرد ، بیشتر و بیشتر خواهد شد. در نتیجه در مراحل بالای این بازی شما با یک بازی تماما دشوار روبرو خواهید بود. چالش های موجود در این بازی به خوبی ساخته شده اند و قادر هستند که شما را به خوبی سرگرم کنند. رسیدن به مراحل بالا و عبور از مراحل نیازمند داشتن تسلط کافی بر روی کاراکتر اصلی خواهد بود.

موسیقی متن این بازی به شدت عالی و مناسب می باشد. در واقع امتیازی به موسیقی متن این بازی می دهیم ، امتیازی بالا خواهد بود. کافی است وارد محیط بازی شویم تا متوجه خوب بودن موسیقی بشویم. موسیقی متن این بازی به شکل باورنکردنی بازی را زیبا و مهیج تر کرده است. صدا گذاری عالی برای شخصیت ها و استفاده از جلوه های صوتی مناسب باعث شده اند تا موسیقی متن این بازی به یک نقطه قوت تبدیل گردد. نکته ای که در خصوص موسیقی متن به چشم می خورد ، مشخص است که خالقان این بازی دقت بالایی را صرف این موضوع کرده اند.

یکی از نکات ضعف موجود در این بازی مربوط به بخش مبارزه ای این بازی می باشد. در واقع با توجه به قرار گیری این بازی در ژانر بازی های اکشن انتظار می رفت که این بازی در بخش مبارزات از توانایی های بالاتری بهره می برد. متاسفانه مبارزات کاملا بی روح هستند. صرفا تنها اتفاقی که پیش می آید ، در مراحل بالاتر شما با کاراکتر های بیشتری در هر لحظه مبارزه خواهید کرد. وگرنه هیچ گونه تفاوت قابل توجهی در شکل و نوع مبارزات وجود نخواهد داشت.

حرف آخر

در قالب یک جمع بندی ، اگر شما علاقه مند به بازی های ماجراجویی با چاشنی اکشن هستید ، این بازی به شما پیشنهاد خواهد شد. گرافیک عالی ، گیم پلی مناسب ، داستان مهیج و موسیقی متن زیبا از جمله ویژگی های این بازی به حساب می آید. روند کلی این بازی باعث بوجود آمدن حس هیجان در شما خواهد شد. وجود کاراکتر های متنوع یکی از نکات مثبت این بازی به حساب می آید.

Verdict

In a nutshell, if you’re interested in action-adventure games, this game will be recommended. Excellent graphics, good gameplay, exciting story and beautiful soundtrack are some of the features of this game. The overall trend of this game will create a sense of excitement in you. The presence of various characters is one of the positive points of this game.

7.4

نقاط قوت

  • گرافیک عالی
  • گیم پلی مناسب
  • وجود کاراکتر های مختلف

نقاط ضعف

  • مبارزات بی روح و تکراری
  • نامفهوم بودن برخی از کارت های بازی
7.5 گرافیک
7 گیم پلی
7 داستان
8 موسیقی