نقد و بررسی Boulder Dash – 30th Anniversary

نقد و بررسی Boulder Dash – 30th Anniversary

در این پست می­خواهیم بازی Boulder dash – ۳۰th Anniversary را به شما معرفی کنیم که ژانر این بازی اکشن می باشد، زبان های موجود در این بازی انگلیسی ، فرانسوی ، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی، مجارسانی، پرتقالی و روسی است که همه ی این زبان ها پشتیبانی شده اند. این بازی هم در مک و هم در ویندوز قابل بازی است. از تگ های زیر برای این بازی نیز استفاده شده است : این بازی برای سیستم عامل مک ورژن ۱۰.۱۵ پشتیبانی نشده است و قابل امتحان نیست.

تصویر های Boulder dash – ۳۰th Anniversary سبک کلاسیک retro هستند و این بازی همچنین شامل ۲۲۰ سطح هیجان انگیز از ۱۱ دنیای منحصر به فرد است و همچنین دارای ۱۰ کاراکتر است که شما می توانید با آن ها بازی کنید. ویراست جدید سطح و قسمت بازی استیم پیشنهاد های حمایت از پتانسیل تماشای این بازی برای دو نفر مطرح کرده اند که سازمان این سطوح را ایجاد کند.

بلوگ کریتیکس : «ماشین های بازی همانقدری که بودن جذاب می مانند و اون لذت بخشه که برای یک بار رو صفحه نمایش گر بزرگ بازی شود.» لویاتین : «من واقعا از بازی کردن Boulder dash – ۳۰th Anniversary لذت بردم اون جالب بود و یک بازی بود که بعد از مدت ها تونست من رو به چالش بکشه و  احساسات من که برای ورژن سال ۱۹۸۴ این بازی بود را زنده کرد.» گیمینگ نکسوس : «اگر شما از سبک بازی های سبک آرکید استفاده می کنید قطعا شما از بازی Boulder dash – ۳۰th Anniversary نهایت لذت را خواهید برد.»

ویراستار سطح در قسمت پشتیبانی فروشگاه استیم Boulder dash – ۳۰th Anniversary خود شما رو طراحی کرده است که با ایجاد کردن و به اشتراک گذاشتن سطح های خودت با بخش استیم. نمره خودت را تا ۳۰ سال دیگر در استیم می توانی بالا ببری.

Boulder dash – ۳۰th Anniversary اصل توسط پیتر لیپا با کریس گری حدود سسی سال پیش توسط اولین ستاره نرم افزار منتشر شد. و به Boulder dash – ۳۰th Anniversary مشهور شد که اولین بازی در بخش فروش مولتی میلیونی بود و فقط توسط دو نفر که طراحی شده بود گشترش می یافت.

جمع کننده های نقره، دیگ اینه Boulder dash – ۳۰th Anniversary پیدا کردن قهرمان های ما رو راکفورد، کریستال و بقیه مواجه شدن با کشت جدید، چالش های جذاب در این جورچین، دیگ با جزئیات سه بعدی از داخل غار بیرون می­آید. سقوط تخته سنگ ها، او سنگ های ارزشمندی را جمع آوری کرده است و قبل از اتمام زمان برای این که گیر دشمنان نیافتد دنبال راه فرار است. سینه های پر گنج را با کلکسیون های نادر پیدا می کند و از یو اس پی های قدرتمند استفاده می کند با داشتن ۲۲۰ سطح از میان ۱۱ دنیای جدید و زیبا و ۱۰ کاراکتر که Boulder dash – ۳۰th Anniversary در سی سال اخیر داشته استفاده کنید.

ویژگی های بازی Boulder Dash – 30th Anniversary عبارتند از :

  • ۲۲۰ سطحی که همگی با ویژگی های فیزیکی جدیدند.
  • ۱۱ دنیای که تا حالا دیده نشده بودند با حفرات انیمیشینی سه بعدی
  • ۲ دنیای اضافی که هر کدام ۲۰ سطح دارند برای ارائه اضافی وجود دارند.
  • نقره های تازه رنگ شده ، قفسه های جوااهرات ، کلکسیون های کمیاب و نیروهای به خصوص
  • دنیای جدید با ویدیو گیم پیتر لیپا کسی که ۳۰ سال پیش این بازی را با بیست غار ایجاد کرده بود

حداقل سیستم مورد نیاز در سیستم عامل ویندوز ۲ گیگ رم می باشد. پردازنده حداقل باید دو گیگا هرتزی اینتل duo یا معادل این پردازنده باشد. همچنین گرافیک مورد نیاز این بازی intergrated GPU می باشد. دایرکت ایکس (DirectX) حداقل باید ورژن ۹ باشد. همچنین فضای مورد نیاز این بازی ۵۰۰ مگا بایت (۵۰۰MB) می باشد.

همچنین سیستم مورد نیاز در سیستم عامل مک ، رم ۱ گیگا بایتی (۱GB) می باشد. پردازنده ای به قدرت SSE2 instruction set support نیاز دارد و همچنین گرافیک DX9 مورد نیاز می باشد. فضای مورد نیاز هم با سیستم عامل ویندوز هیچ فرقی ندارد و ۵۰۰ مگا بایت نیاز است. نظرات کاربران هم برای این بازی ۷۸ درصد از ۵۲ استفاده کننده برای این بازی نظر مثبتی داشته اند.

حرف آخر

بازی Boulder dash – ۳۰th Anniversary یک بازی اکشن می باشد که با آن که با آن که با استقبال زیادی مواجه نشده شده است اما سرگرم کننده است علاوه بر آن از سطوح مختلفی برای این بازی به کار رفته است لذا توصیه می شود برای یکبار هم که شده امتحان شود. بازی Boulder Dash – 30th Anniversary موسیقی دلنشینی دارد و توانایی ساعت ها سرگرم کردن و مفرح کردن شما را دارد. توانایی های زیادی به شما در این بازی داده شده است.

verdict

Boulder dash – 30th Anniversary is an action game that although it is not very welcomed but fun it is also used in different levels for this game so it is recommended for once Has been tried. The Boulder Dash – 30th Anniversary game has fun music and has the ability to entertain and entertain for hours. You are given many abilities in this game.

6.4

نقاط قوت

  • دسترسی و توانایی زیاد
  • موسیقی نسبتا خوب

نقاط ضعف

  • گرافیک بد
  • گیم پلی طولانی
6 گرافیک
7 موسیقی
6.5 داستان
6 گیم پلی