نقد و بررسی Bouncy Bob 2

نقد و بررسی Bouncy Bob 2

بازی Bouncy Bob 2 عناونی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های اکشن است. این بازی جذاب توسط شرکت MadGamesmith طراحی و توسط Ultimate Games نیز منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های Nitendo Switch و PC نیز عرضه شده است.

Bouncy Bob 2 یک بازی چند نفره جذاب و سرگرم کننده است که حالت های مختلفی را در خود جای داده و شخصیت های جذاب آن نیز می توانند انتخاب شوند. این عنوان یک بازی چند نفره است که بازیکنان آن را در مجموعه ای از حالت های جذاب می توانند با استفاده از تیغه و سلاح های متفاوت در آن بجنگند.

در بازی Bouncy Bob 2 حالت های مختلف بازی وجود دارد که دوستان می توانند با آن در جنگ باشند از جمله این حالت ها :

چالش برج است که این حالت تک نفره است. هر چه بازیکن برتری داشته باشد ، چالش ها دشوارتر می شوند. با تکمیل همه عرصه ها در بالاترین حد سختی ، به یک قهرمان تبدیل می شوید.

در حالت Arena بازیکنان در آرنا های مختلف با دوستان خود به رقابت می پردازند. این یک حالت باز است و دارای ۱۴ عرصه مختلف برای انتخاب است که هر کدام عناصر منحصر به فرد خود را دارند.

حالت Swarm یکی از سرگرم کننده ترین تجربه های بازی های چند نفره ، مبارزه با زامبی ها ه همراه دوستان است. بازیکنان با دوستان خود در حالت همکاری ، زامبی ها را از خود دور می کنند. این حالترا می توان به صورت تک نفره نیز انجام داد.

در حالت Blender کار بازیکن این است که تا حد ممکن میوه های بیشتری را به تیک های مختلف تقسیم کند.

در حالت Volleyball بازیکن در مقابل کامپیوتر یا دوستان روبرو می شود و با شمشیر باید توپ را از روی تور رد کند و اجازه ندهد توپ به زمین برخورد کند.

در گیم پلی بازی Bouncy Bob 2 بازیکنان می توانند از بین ۱۲ شخصیت مختلف انتخاب کنند و می توانند رنگ خود را به گونه ای تنظیم کنند که خود را در مسابقه گیج کننده متمایز کنند.

نسخه اول بازی Bouncy Bob در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و یک بازی افتضاح است. با این حال ، توسعه دهنده موفق به دریافت بیش از ۳۰۰k دانلود کرد زیرا به معنای واقعی کلمه برای چند پنی در Switch eShop در بخش با تخفیف بسیار فروخته می شود. به دلیل آن موفقیت ، دنباله ای ساخته شده است.

Bouncy Bob 2 فقط با برخی از گزینه های جدید گیم پلی بازی مشابه است. مکانیک کنترل ناسازگار ، که در آن شما فقط به صورت تصادفی زاویه پرش باب را کنترل می کنید ، همیشه ناامیدکننده و سرگرم کننده نیست.

حالت چالش برج بازی Bouncy Bob 2 با هدف شکست دادن تمام دشمنان قبل از پیشرفت ، بازیکن را در یک مرحله پس از دیگری قرار می دهد. علاوه بر پریدن مانند schmuck ، تنها اکشن دیگری که بازیکن به آن دسترسی پیدا می کند ، یک ضربه تند وشدید زدن شمشیر است اما نزدیک شدن به هدف با دشمنان تقریبا غیرممکن است.

حالت Arena گزینه چند نفره PvP است که در آن هدف آخرین بازیکن زنده است. Swarm حالت ترکیبی است که بازیکن را به چالش می کشد تا مجسمه ای را از دشمنان ورودی محافظت کند. محیط به طور مداوم گسترش می یابد تا دشمنان بازیکن را از رسانه های بیشتری پخش کنند اما هرگز مانند سایر بازی ها سرگرم کننده نیست.

حالت Blender نینجا میوه ای فیک است که در آن بازیکن در اطراف آبمیوه گیری قرار دارد و سعی می کند میوه ای را که به طور تصادفی روی هوا قرار دار را قطعه قطعه کند. این حالت همچنین ناامیدکننده است زیرا در بهترین حالت تصادفی است و بازیکن تنها می تواند یک بار میوه را خرد کند.

والیبال احتمالاً بیشترین پتانسیل را در بین حالت های بازی برای جذابیت دارد ، زیرا بازیکنان یک توپ را به عقب و جلو روی یک تور حرکت می دهد ، اما مکانیک کنترل های نادرست ، حملات و فیزیک شناور به سرعت خسته کننده می شوند. همچنین مشکلات فنی ، مانند بارگذاری های مکرر و طولانی ناامید کننده هستند.

حرف آخر

Bouncy Bob 2 دارای یک مکانیک گیم پلی بازی بسیار ساده است پرش که توسط یک متر نوسان تعیین می شود و هنگامی که پریدن قسمت بدتری در مورد این بازی است ، فقط ناامیدی ، نفرت و خشم تضمین شده است. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های اکشن و چند نفره پیشنهاد می کنیم.

Verdict

Bouncy Bob 2 is all about a very simple gameplay mechanic. The jump is determined by a swing meter and only hopelessness, hatred and anger are guaranteed when jumping into the worse part of the game. We offer this exciting game to lovers and fans of action and multiplayer games

 

6.5

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • حالت های جذاب
  • حالت چند نفره

نقاط ضعف

  • گرافیک ضعیف
  • داستان بی سرو ته
  • باگ های متعدد در مکانیک فنی
  • بارگذرای های طولانی
6.5 گرافیک
7.5 گیم پلی
5.5 داستان
6.5 موسیقی