نقد و بررسی Bridge Strike

نقد و بررسی Bridge Strike

سلام به تمامی دوستان و همراهان همیشگی عزیز وب سایت Gamingles امروز با نقد و بررسی بازی بسیار جذاب و دوست داشتنی Bridge Strike در خدمت شما عزیزان هستیم. پس در ادامه ی این مطلب عمراه ما باشید.

این بازی در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۲۰ به دست شرکت project r3d ساخته و برنامه نویسی شد و سپس توسط شرکت های project r3d ، kasurdev ، Drageus Games S.A. منتشر و عرصه شد. این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Nintendo Switch و PC و سیستم عامل Android در دسترس وقابل خریداری است . تا به امروز از سوی این شرکت ها خبری منتشر نشده است که این بازی برای پلتفرم های دیگر منتشر خواهد شد یا نه.

به تازگی بازی هایی درست شده اند که بسیار ساده طراحی شده اند و همه چیز در بازی به صورتی بسیار واضح دیده میشود ، این بازی ها که به نظر من در سبک مینیمال طراحی شده اند ، طرفدار های زیادی پیدا کردند ، به این دلیل توصعه دهندگان و سازندگان سعی کردند بازیی را در سبک و حالت Sega Ages که بسیار کلاسیک است را به گونه ای بسیار زیبا به طراحی مینیمال درآورده اند که محصولی به نام Bridge Strike درست شد و توانسته در دنیای گیم خودی نشان دهد. این بازی در حقیقت یک بازی به صورت یکپارچه سازی با سیستم عامل است که به صورت دانای کل از بالا به پایین برگذار می شود.

همانگونه میتوانید حدس بزنید این بازی داستان قویی ندارد و تنها چیزی که در بازی به عنوان داستان از آن یاد میشود این است که شما سوار به جت های مخصوص از مرز و کشورتان در برابر دشمنان متجاوز دفاع کنید و مرز و بوتان را حفظ کنید، ممکن است که عدم وجود داستان کمی برایتان نا امید کننده باشد اما نگران نباشید چرا که بازی گیم پلی بسیار لذت بخش و سرگرم کننده ای دارد که شما را بسیار سرگرم می کند حتی تا حد زیادی اعتیاد آور است. شما در بازی باید چندین کار را با هم انجام دهید که میتوان گفت این موضوع کمی بازی را چالش برانگیز و سخت می کند چرا که شما باید هم زمان در حال تنطیم سرعت جت باشید مسیر را درست بروید و در طول مسیر باید مواظب باشید تا در تیر رس دشمن قرار نگیرید در غیر این صورت هنگامی که به شما شلیک می شود جتتان سقوط کند و مجبور به تکرار بازی و مراحل شوید. لازم است که بدانید تمامی دشمنان شما سوار جت نیستند آن هاسوار به وسیله نقلیه های متفاوت مانند ماشین ها ، تانک ها ، کشتی و قایق هستند و سعی دارند جلوی شما را بگیرند به این دلیل است که شما باید مواظب اطرافتان باشید.

ممکن است که فکر کنید که بازی بسیار ساده و راحت است اما باید بدانید در بازی از عناصری استفاده شده که کاملا شما را به چالش می کشد ، شما در بازی هر چقدر که بیشتر و با سرعت زیاد تری استفاده کنید سوخت بیشتری مصرف کنید و به محض این که مخزنتان از سوخت خالی میشود جتتان به رودخانه ها سقوط می کند سازنده های بازی برای مقابله با این اتفاق در طول بازی و در مسیر جت هایی را قرار داده اند که شما با استفاده از قابلیت VTOL می توانید در هنگام پرواز در بالای آن ها سوخت گیری کنید ، شاید چیزی که بسیار در این بازی برای من عجیب بود و توجه من را جلب کرد این کار بود. همچنین در بازی پل ها و وسایل نقلیه ای است که به شدت پیشنهاد می کنم از آن ها دوری کنید چرا که جدا از این که در معرض حمله ی دشمنان قرار می گیرید ممکن است این سازه ها فرو بریزند و شما را گرفتار کنند. بازی در چندین حالت مانند روز ، شب هوای طوفانی و برفی برگذار می شود که هر کدام از این مراحل به نوعی چالش برانگیز هستند ، این که حالت های متفاوتی در مراحل بازی وجود دارد باعث می شود که بازی تکراری و خسته کننده نباشد.

حرف آخر

همانطور که در بالا تر هم گفتم بازی به صورت دانای کل و از بالا به پایین برگذار می شود که این دید دوربینی باعث میشود شما از بالا به تمامی مسیر ها اشراف داشته باشد ، این دید بالا به شما اجازه می دهد تا اندکی درون جت را ببینید ، که جزئیات به خوبی و خیلی ریز کار شده اند ، به عنوان مثال شما سوخت سنجی را می بینید کهمیتوانید سوخت خود را کنترل کنید ، گرافیک بازی مینیمال و به صورت انیمیشنی کار شده است که رنگ های زیبایی در آن به کار رفته است. موسیقی بازی با این که کمی تکراری به نظر می رسد ، خوب کار شده است و با فضای بازی و هیجان مراحل بازی ارتباط مستقیم دارد و میتوان گفت افکت های صوتی نیز هم خوانی خوب و دقیقی با تصاویر دارند.

Verdict

As I said above, the game is played omnisciently from top to bottom, which allows you to see all directions from above, this view allows you to slightly inside the jet See, the details are well done and very fine, for example you see the fuel gauge that you can control your fuel, the game graphics are minimal and animated with beautiful colors. The game music, although it seems a bit repetitive, is well done and is directly related to the game atmosphere and excitement of the game stages, and it can be said that the sound effects are in good harmony with the images.

6.4

نقاط قوت

  • طنز زیبای بازی
  • بازی هیجان انگیز است
  • گیم پلی سرگرم کننده و اعتیا آور

نقاط ضعف

  • موسیقی تکراری است
  • بازی بسیار دشوار می شود
7 گرافیک
7.5 گیم پلی
5 داستان
6 موسیقی