نقد و بررسی Bullet Battle: Revolution

نقد و بررسی Bullet Battle: Revolution

خب امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و اکشن Bullet Battle: Revolution رفتیم. بازی Bullet Battle: Revolution در سبک شوتر سوم شخص قرار دارد و از دسته بازی های اکشن و تیراندازی است. این بازی توسط ناشر دهنده TROOOZE انتشار یافته است. این بازی را می‌توان به صورت دسته ای و چند نفره انجام داد اما اجرای آن به طور آنلاین امکان پذیر نیست. شما در ادامه می توانید با نقد و بررسی بازی Bullet Battle با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

شما در این بازی (Bullet Battle: Revolution) در دو تیم های ۴ نفره به رقابت خواهد پرداخت که این بازی شامل چند نقش‌های مختلف برای رقابت است که کاملاً آشنا به چشم طرفداران سبک تیراندازی است هنگام اجرای بازی با چیز خاصی در منوی آن روبرو نیستید و کاملاً آشنا و ساده است در منوی اصلی بازی دارای ۳ حالت مختلف برای انجام بازی است. از جمله حالت های این بازی از میتوان به sniper, Assault و Medic اشاره کرد. و یکی از این حالت های بازی پرداخت درون برنامه ای همراه است و برای باز کردن آن نیاز پرداخت پول دارید با اینکه این بازی یک بازی رایگان نیست اما همچنان قیمت بالای آن که روی آن قرار دارد و توسعه دهنده بازی Bullet Battle: Revolution نیز پرداخت های درون برنامه ای را حذف نکرده است. اما متاسفانه شما در حالت عادی قادر به انجام این کار نیستید.

می توان گفت که برای خرید هر چیزی در این بازی (Bullet Battle: Revolution) باید پول خرج کنید برای مثال برای خرید یک اسلحه یاد گرفتن یک حرکت جدید یا هر چیز دیگر در این بازی نیازمند خرید درون برنامه ای است. متاسفانه در تنظیمات بازی هیچ امکانی برای تنظیم حساسیت هدفگیری در بازی نیست. تنها توانایی که در این بازی دارید این است که در از بازی خارج شوید همچنین در بازی Bullet Battle: Revolution برای انتخاب سلاح دوم شما نیز باید قابلیت باز کنید و آن را خریداری کنید حتی شما قدرت خرید یک کلت را در بازی نیز ندارید و باید برای آن پرداخت کنید. زیرا توسعه دهنده بازی این قابلیت را به صورت رایگان قفل کرده است.

در تنظیمات بازی Bullet Battle: Revolution هیچ امکانی برای تنظیم حساسیت هدفگیری در بازی نیست. تنها توانایی که در این بازی دارید این است که در از بازی خارج شوید همچنین در بازی برای انتخاب سلاح دوم شما نیز باید قابلیت باز کنید و آن را خریداری کنید حتی شما قدرت خرید یک کلت را در بازی نیز ندارید و باید برای آن پرداخت کنید. در بازی Bullet Battle: Revolution چندین حالت مختلف وجود دارد از جمله حالت TDM که شباهت زیادی به حالت بقا و زنده ماندن دارد.

در این بازی (Bullet Battle: Revolution) حق انتخابی برای انتخاب نقشه یا اینکه کدام یک از حالات بازی را می خواهید انجام بدهید ندارید تنها شما با شروع قسمت نبرد سریع بازی در یک نبرد قرار می گیرید سرور های این بازی جهانی هستند و با اکثر بازیکنان نقاط مختلف دنیا روبرو هستید اما اکثریت آنها را بازیکنان از کشور ژاپن تشکیل می‌دهند کارکردهای بازی با جزئیات خوبی طراحی شده اند و همچنین عوامل محیطی زیادی در بازی Bullet Battle: Revolution وجود دارد که می توان به پر جزئیات بودن آن توجه ویژه‌ای داشت این طراحی های بصری کاملاً خلاقانه و زیبا طراحی شده اند اما متاسفانه گرافیک بازی به طور کلی در حد کنسول های نسل قدیمی است.

در بازی Bullet Battle: Revolution حتی با وجود یک کنترلر حرفه ای خیلی سخت و آزاردهنده برای کنترل گیم پلی بود. در این بازی از چت صوتی پیشتیبانی نمی شود که متاسفانه در بازی های گروهی سبک تیراندازی این ویژگی بسیار استفاده شده است. در مسیرهای نقشه بازی اغلب بازیکنان را در معرض مردن قرار میدهد. و دارای باگ های جزئی است. در طرف دیگر نقشه های دریایی بازی Bullet Battle: Revolution کشتی های مجاور آب و سایر موارد دریایی خراب شده را به نمایش می‌گذارد. در منوهای بازی گزینه هایی وجود دارد که می توانید به دلخواه آن را تنظیم کنید.

حرف آخر

به طور کلی بازی Bullet Battle: Revolution دارای گرافیک خوب و قابل قبولی است اما مشکلات ریزی در جلو های بصری اون نیز به چشم می خوره. بازی از لحاظ موسیقی وصداگذاری نیز خیلی ضعیف کارکرده  هیچ نقطه عطفی ندارد. بازی هیچ داستان را روایت نمی کند و کاملا بی سر و ته است. پرداخت های درون برنامه ای بازی نیز واقعا اذیت کننده هستند و اشکالات زیادی نیز در این بخش وجود دارد. گرافیک بازی که یکی از مهمترین عوامل یک بازی موفق است نیز در این بازی در حد کنسول های نسل ۶ هستند. به طور کلی بازی Bullet Battle: Revolution را برای علاقه مندان و طرفداران سبک تیزاندازی سوم شخص پیشنهاد می کنیم.

Verdict

In general, the Bullet Battle: Revolution gameplay is good and acceptable, but there are problems with the front and the visual. The game is also very poorly performed in terms of music and composition, it has no turning point. The game does not narrate any stories, and it’s perfectly seamless. In-app payments are also really excusable and there are many drawbacks in this section. The game’s graphics, which is one of the most important factors in a successful game, is also the same as the 6th Generation Console. In general, the Bullet Battle game is recommended for enthusiasts and fans of the third-person shooter style

6.9

نقاط قوت

  • گیم پلی مهیج
  • طراحی های بصری با جزییات بالا

نقاط ضعف

  • گرافیک بد
  • موسیقی ضعیف
6 گرافیک
7.5 گیم پلی
7.5 داستان
6.5 موسیقی

ارسال دیدگاه