نقد و بررسی Cake Bash

نقد و بررسی Cake Bash

با سلام ممنونم که امروز وب سایت ما را برای کسب اطالاعات بیشتر از این بازی جذاب انتخواب کردید . این بازی یک بازی کاملا شناخته شده و جذاب است که در این سبک طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است و افراد زیادی هستند که هر روزه مشغول سرگرم شدن با این بازی هستن و شما هر موقع که اقدام به انجام بازی و باز کردن آن کنید بازی افرادی حقیقی را به صورت رندوم برای شما انتخواب و حریف شما قرار می دهد . این بازی همانطور که گفتم یک بازی آنلاین است با محتوای مسابقه ای که گرافیک آن سه بعدی نیز می باشد با شخصیت های کارتونی و سبک مواد خوراکی و آشبزی که جذابیت بسیاری را به این بازی بخشیده اند . همینطور نیز از مراحل بسیاری هم برخوردار است که شما با انتخواب یکی از آن ها به صورت آفلاین با حریفتان مسابقه می دهید حال اگر به این سبک بازی مسابقه ای علاقه دارید تا پیاین مقاله همراه ما باشید تا نکاتی را از این بازی خدمت شما عنوان کنیم . این بازی در سال ۲۰۲۰ ساخته شده و در پلتفرم های  نینتندو سوئیچ، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، مایکروسافت ویندوز، گوگل استادیا نیز در دسترس می باشد . 

بازی در سبک و سیاق کارتونی طراحی شده و تمام بک گراند های این بازی سه بعدی در محیط آشپزخانه و تمام عوامل گرافیکی و یا شخصیت های آن از جنس مواد خوراکی هستند اما داستان بازی و گیم پلی آن به هیچ وجه ارتباطی با گرافیک و تم بازی ندارند و در حالتی جدا گونه از یکدیگر و فقط برای زیبایی بازی طراحی شده است . ولیکن زیبایی بازی هم به حد کاملی رعایت شده و از نظر من کاملا می تواند برای افراد یا سلیقه هایی جذاب باشد . برای مثال در سبک گیم پلی این بازی کرش کندی یا همان کراش خودمان بسیار معروف می باشد اما شخصیت های آن همگی افرادی جنگو بودند اما در این بازی بسیار متفاوت است و شخصیت های این بازی خوراکی های فانتزی می باشند که در مسابقه ها با همدیگر مقابله می کنند و از نظر من این تظاد بین گرافیک و گیم پلی می تواند بسیار جذاب باشد .

حال می رسیم به اصل بازی که مراحل آن نیز می باشد . بازی Cake Bash همانطور که گفتم یک بازی مرحله ای است اینطور که در صفحه منوی این بازی مراحلی برای شما قرار گرفته که در هر مرحله مسابقه ای خواص وجود دارد . این مسابقه ها به دو صورت انجام می شوندصورت اول آنلاین است که بازی به صورت رندوم حریفانی را برای شما انتخواب میکند و یا حتی با دوستانی که از شما دور هستند کد هایی را رد و بدل می کنید و وارد بازی دوستتان می شوید اما صورت دوم این گونه است که شما حالت آفلاین را انتخواب می کنید ، در این حالت بازی شخصیت هایی را با هوش مصنوعی طراحی شده داخل بازی شما قرار می دهد و شما به صورت کاملا آفلاین با آنها مسابقه می دهید و یا حتی دوستانی که در خانه شما هستند یا منظور به همدیگر نزدیک می باشید می توانید با داشتن دسته اضافی با آن ها به صورت آفلاین و حضوری مسابقه جذابی را تجربه کنید .

مسابقه های این بازی هم به گونه های مختلف و متفاوتی است که سازنده این بازی خلاقیت خود را کاملا در این قسمت به اجرا گذاشته است . برای مثال در مسابقه ای که میشود گفت معروف ترین مسابقه این بازی نیز می باشد شما شخصیت بازی خودتان را انتخواب می کنید حالی این شخصیت کاملا به سلیقه شما انتخواب می شود و شخصیت های بازی از ویژگی های عملی منحصر به فردی برخوردار نیستند و تماما فقط طراحی ظاهری آن ها تفاوت هایی را دارد . حال وقتی که شما شخصیت خود را انتخواب کردید وارد بازی با چهار نفر رقیب خود می شوید . این مسابقه جذاب به گونه ای است که شما و رقیبانتان درون سینی قرار میکیرید که کمی از اوپن آشپزخانه بالاتر است و تنها کاری که شما باید بر روی این سینی انجام دهید این است که حریفانتان از از روی سینی با پایین بی اندازید یا بهتر بگویم از میدان خارج کنید و اگر هر سه حریف خود را از سینی خارج کنید شما به عنوان برنده بازی شناخته می شوید و امتیازات فقط به شما تعلق می گیرد . این امتیازات کارایی خواصی ندارند و با جمع کردن آن ها در پایان میتوانید اجسامی برای زیبا سازی شخصیت خود خریداری کنید یا چیز هایی از این قبیل .

حرف آخر

ولیکن در خلاصه این مقاله مسابقه ای که در بند قبلی این مقاله عرض کردم تنها یکی از چندین مسابقه ای بود که در بازی وجود دارد بنابر این افرادی که بازی هایی از این قبیل مسابقه ای و آنلاین که گیم پلی بی نهایت دارد و شما را  مدت زیادی سرگرم می کند دوست دارند کاملا پیشنهاد می شود حتی همگی میتوانید آن را نصب کنید و از گفته من به هیچ عنوان ضرر نخواهید کرد و از بازی با این امکانات مانند گرافیک عالی گیم پلی بسیار جذاب در عین حال موسیقی کاملا همگام بازی لذت کافی را خواهید برد .

verdict

But in the summary of this article, the competition that I presented in the previous paragraph of this article was just one of several competitions that exist in the game, so people who play games such as competition and online that have infinite game play and you Lots of fun, they like it, it is totally recommended, you can even install it, and from what I said, you will not be harmed in any way, and you will enjoy playing with these features, such as excellent graphics, awesome game play, and music at the same time. You will win enough

8.3

نقاط قوت

  • گرافیک جذاب
  • گیم پلی دوست داشتنی
  • شخصیت های فان
  • خلاقیت در مسابقه ها
  • موسیقی عالی

نقاط ضعف

  • پس از مدتی خسته کننده شدن مسابقه ها
  • نبود انگیزه خواص برای جمع کردن امتیاز
8 گرافیک
8.5 گیم پلی
8.5 داستان
8 موسیقی