نقد و بررسی Cardpocalypse

نقد و بررسی Cardpocalypse

Cardpocalypse توسط توسعه دهنده ایرلندی Gambrinous و ناشر Versus Evil عرضه شده است. در ابتدا به شما یاد خواهد داد که پارس و استون ، ماریونت فارس ، تیم آمریکایی را با لحنی مضحکانه و جذاب به یاد بیاورید.

در بازی Cardpocalypse طراحی کاراکترها ترکیبی از لحاف وصله دار و Terrance و Philip است ، فقط بدون جنبه نفخ و کانادایی. شما در یک مدرسه ابتدایی مستقر هستید ، در اینجا هیچ سخنی از سوگند دریافت نمی کنید. این باعث می شود Cardpocalypse برای بازیکنان جوان مناسب باشد ، اگرچه شاید تا آنجا که با مکانیک آشنا نیستند ، شروع کنند.

در بازی Cardpocalypse شما را به عنوان دانشجوی تازه واردی به نام جس بازی می کنید. او که مایل به دوستی است ، به فرزندان همسایه خود در اتوبوس مدرسه نزدیک می شود. جس به زودی با خوشحالی خود فهمید که بازی کارت جمع آوری مورد علاقه اش همانقدر محبوب است که در هر جای دیگر وجود دارد.  در حالی که توسط مسئولان مدرسه سرزنش می شود ، حادثه ای که مربوط به قلدر مدرسه است باعث می شود که او سریعاً توقیف شود.

جس که کودک جدیدی در این مدرسه است ، همه را مقصر می داند و به خاطر این ممنوعیت متهم است ، اگرچه که دوستان او همه بچه هستند که به هر حال آنها بازی می کنند. کارت های شما حداقل توسط مدیر مدرسه توقیف می شود. عملاً این امر باعث می شود که تمام قدرت شما از بین برود.  بسته های شروع مرحله پایه برای هر یک از چهار نوع دسته را پایین نمی آورید تا زمانی که کارت های بیشتری را باز نکنید. چهار نوع دسته مار ، سگ ، گربه و خرگوش است. به آنها سرگرم کننده تر از آن داده می شود ، اما مضامین در کارت ها اجرا می شوند.

در گیم پلی بازی Cardpocalypse مطمئناً بدون هیچ مشکلی در هر مسابقه در فصل اول برنده خواهید شد ، تنها شکست شما احتمالاً همان شکستی است که شما ترور می کنید. این واقعیت که یک غنائم مرتبط وجود دارد ، به هر حال در این زمینه کمک می کند. با این حال ، فصل دوم را انجام می دهید که به کارت های شروع کننده کاهش می یابد ، برای پیروزی در مسابقات به هیچ وجه خوب خواهید بود.

در گیم پلی بازی Cardpocalypse هر چند وقت یکبار با یک دسته ساختمانی روبرو خواهید شد که دلیل دیگری از جذابیت آن را از دست نخواهید داد. مخصوصاً اینکه یک دسته مار با تعداد زیادی از مدافعان سم است. همراه با نوبت خود در هنگام بازی یک کارت بازرگانی ، متوجه می شوید که مأموریت های شما قبل از اینکه حتی بتوانید از آنها استفاده کنید ، بیرون آورده شده اند. حداقل در بازی ابتدایی ، هیچ مقابله ای قابل تشخیص با این استراتژی وجود ندارد.

بهترین رویکرد برای مواجهه با این نوع دسته از بین بردن این کارتهای سمی قبل از تعداد زیاد آنهاست. همانطور که در بهترین بازی های کارت مجازی مانند Hearthstone ، به زودی احساس کاملی درباره نحوه ساخت یک دسته متعادل به دست می آورید. به جای جمع کردن دسته خود با ضربه های سنگین ، لازم است کارت های کوچکتر و دفاعی دیگری نیز در آن قرار دهید. در غیر این صورت می توانستید خودتان را به دلیل بد ساختن دسته در مسابقه ، بدون مأموریت در دست بگیرید.

در Cardpocalypse هر چند وقت یک بار با حریف روبرو می شوید که شما را شکست خواهد داد ، ظاهراً بدون اینکه واقعاً تلاش کند. اولین نمونه واقعی ما در فصل چهارم اتفاق افتاد که شما در حال بازی کردن یک بچه بزرگتر هستید. هرچند دسته خود را به خوبی ساخته باشید ، نتیجه مسابقه را از دست خواهید داد.

Cardpocalypse شما را با توجه به درخواستهای جانبی که داستان را از اینجا شروع می کند ، به راحتی و به راحتی شروع می کند. با این حال ، با رسیدن به مراحل بعدی ، می توانید صفحه نقشه خود را پر از اهداف کنید. شما فقط می توانید به ضربات اصلی داستان بچسبید ، اما با این کار برخی کارت های بهتر از دست نخواهید داد.

خطر رها کردن دسته های شما را تحت فشار قرار می دهد. در طول بازی Cardpocalypse ، یک قهرمان جدید را برای استفاده در دسته های خود باز می کنید. اینها با یک فیلم نمایشی کوتاه و با یک آهنگ daft همراه است. علاوه بر کارتهای باز کردن قفل ، می توانید با افزودن برچسب به آنها ، آمار موجود در کارت ها را اصلاح کنید. همچنین از نظر سلامتی و دفاعی می توانید تغییراتی در وضعیت رفتارهای کارت تحمل کنید. به عنوان مثال ، توانایی حمله به محض اینکه کارت بازی می کنید ، برخلاف اینکه باید یک نوبت صبر کنید.

حرف آخر

داستان بازی Cardpocalypse به اندازه کافی سرگرم کننده است ، اما به زودی از یک راز جذاب به صداقت آشکار فراتر می رود. مهم نیست هرچند که بسیار سرگرم کننده خواهید بود. در پایان هر روز مدرسه باید انتخاب کنید که با کدام دوست می خواهید با او ارتباط برقرار کنید. به طور کلی این عنوان یک بازی کارتی عالی است که نقص های کمی دارد و ارزش بازی کردن را دارد. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک کارتی پیشنهاد می کنیم.

Verdict

The story of Cardpocalypse is fun enough, but it soon goes beyond a fascinating secret to open honesty. It doesn’t matter how much fun you’ll have. At the end of each day at school you have to choose which friend you want to communicate with. Overall this title is a great card game that has few drawbacks and is worth playing. We offer this entertaining and entertaining game to lovers and fans of card games

 

7.4

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری خوب
  • داستان جذاب

نقاط ضعف

  • موسیقی متن نه چندان خوب
  • باگ های ریز در عملکرد فنی
  • گرافیک سطح پایین
7 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
7 موسیقی