نقد و بررسی Castle of no Escape 2

نقد و بررسی Castle of no Escape 2

با عرض خسته نباشید خدمت مخاطبین عزیز وب سایت Gamingles باز در خدمت شما همراهان همیشگی هستیم. امروز قصد داریم به بررسی بازی جذاب Castle of no Escape 2 بپردازیم. این بازی پس از موفقیت قسمت اول آن توسط کمپانی سازنده ی این بازی که یدی طویل در ساخت این ژانر از بازی ها دارد، به بازار گیم عرضه شد و توانست با استقبال مخاطبان مواجه شود. با ما همراه باشید.

بازی Castle of no Escape 2 یک بازی در ژانر کلاسیک Old-School می باشد که برای پلتفرم های مختلفی مانند نینتندو سوئیچ و هم چنین رایانه های شخصی ویندوزی عرضه شده است. گرافیک بازی هم به صورت پیکسلی و جذاب توسعه داده شده است که از المان های اساسی این ژانر می باشد.

قهرمانان بی شماری در نابود کردن جادوگران باستانی که دیوارهای قلعه را نگه داشته اند ، تلاش کرده اند و موفق نشده اند. در همین زمان ، صدها هیولا در داخل اتاق پرسه زدند و از Shard of the Sword محافظت کردند – آخرین چیزی که شناخته شده برای شکست دادن صاحب قلعه دیوون است ، ساختار جادویی آن را خراب می کند.

برای خطر قلعه نفرین شده آماده شوید! قهرمانان بی شماری در تخریب دیوار باستانی نفرین سعی و تلاش نکردند. در همین زمان ، صدها هیولا در داخل اتاق پرسه زدند و از Shard of the Sword محافظت کردند – آخرین چیزی که شناخته شده برای شکست دادن صاحب قلعه دیوون است ، ساختار جادویی آن را خراب می کند.

اگرچه شما تنها نیستید ، می توانید از بازرگانانی که به دلایلی که واقعاً درک نمی کنند ، خدماتی را در لایه های شیطانی ارائه می دهند ، کمک بگیرید. با این حال ، به نظر می رسد فقط زمان قبل از ناپدید شدن آنها … می تواندی این امور را در دست بگیرید و تنها در این زمان ها می باشد که می تواندی نقشه فرار را بکشید.

اتاق های ۶ در ۶ بسیار جذاب را با تله های بسیار مختلف و دشمنان متنوع را هنگام جمع آوری مصنوعات لازم به طور تصادفی خطر و اتاقهای دشمن را کاوش کنید. صدها هیولا در داخل پرسه می زنند و از شمشیر شمشیر محافظت می کنند – این آخرین چیزی است که می تواند صاحب قلعه دیوون را شکست دهد.

هر قدم خود را با دقت برنامه ریزی کنید ، زیرا صرفه جویی در امتیاز در یک بازی سرکش مهم نیست! با این حال گزینه دیگری نیز وجود دارد. دو حالت دشواری وجود دارد. اگر بازی احساس بخشش زیادی کرد ، می توانید مشکل را کاهش داده و نرخ فریم را به ۵۰  کاهش دهید. البته توجه داشته باشید که موسیقی و صدا در ۸۳٪ از قسمت اصلی بدتر می شوند.

هر سیاه چال به طور تصادفی تولید می شود ، به صورت لایه ای به لایه ، پرتاب هیولا های ناشناخته ، غارت و متحدین به بازیکنان. بازیکنان می توانند از بین طیف وسیعی از شخصیتهای با اسلحه های مختلف و سبک های جنگی انتخاب کنند تا عمق خود را عمیق تر کرده و با شکست دادن کارفرمایانی که با آنها ملاقات می کنند آنها را باز کنند.

بازیکنان باید شخصیت های خود را به خوبی انتخاب کنند و هر سیاه چال ایجاد شده با ۲۱۶ اتاق  است. اگر تعداد اتاق ها بسیار کم باشد ، سیستم رمز عبور به بازیکنان کمک می کند تا دوباره اقدام کنند. در غیر اینصورت شما به آغاز بازی و اولین اتاق موجود در قلعه باز خواهید گشت. خلاقیت در طراحی دشمن واقعاً برجسته است زیرا چیزهای کوچک زیادی وجود دارند که شما را متوقف کرده و روی استانداردها تجدید نظر می کنند

شما می توانید برای آسان تر کردن بازی از آن سوءاستفاده کنید و البته می توانید از آن استفاده کنید تا اتاق های چالش برانگیزتری را نیز در ترکیب اضافه کنید تا زندگی بیشتری را از بازی پس از مهارت در بازی تجربه کنید. و از این موقعیت در جهت منافع خودتان استفاده کنید.

درست شنیدید در بازی هیچ امکان ذخیره سازی ای برای بازیکنان وجود ندارد که شاید این امر برای برخی از نکات منفی بازی باشد اما باید اشاره کرد که همین امر باعث جذابیت بیشتر بازی و سخت تر شدن مراحل آن شده است. پس باید بموقع واکنش های خود را برگزینید و آن ها را به کار بندید.

حرف آخر

بازی Castle of no Escape 2 را می توان از جنبه های مختلفی مورد نقد قرار داد و ایرادات زیادی را هم در آن یافت اما از انصاف نباید گذشت و باید گفت که Castle of no Escape 2 یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده می باشد که می تواند شما را تا مدت ها سرگرم و مشتاق بر پای کنسول های رایانه ای تان نگاه دارد و ساعات خوشی را برای شما به ارمفان آورد.

Verdict

Castle of no Escape 2 can be criticized in many ways and there are many drawbacks to it, but it’s fair to say that Castle of no Escape 2 is a fun and entertaining game. It can keep you entertained for a long time on your computer consoles and bring you happy hours.

7.8

نقاط قوت

  • داستان جالب
  • تنوع مراحل
  • تنوع دشمنان

نقاط ضعف

  • باگ های جزئی
  • موسیقی بازی
8 گرافیک
8 گیم پلی
8 داستان
7 موسیقی