نقد و بررسی Cloudpunk

نقد و بررسی Cloudpunk

در این مطلب قرار است تا با نقد و بررسی بازی Cloudpunk همراه شما باشیم. این بازی که در دسته بازی های ماجراجویی و RPG قرار می گیرد ، در واقع توانسته تا نظرات مثبت را به خودش جلب نماید. یک بازی که در واقع شبیه سازی از دنیای آینده می باشد. در این بازی ما به خوبی شاهد موفقیت های گروه سازنده این بازی ، یعنی گروه ION LANDS هستیم. شما با یک شهر شلوغ که پر از حوادث غیر منتظره می باشد ، روبرو خواهید بود. در واقع در این بازی ما شاهد پیش آمدن اتفاقاتی شگفت انگیز و غیر قابل پیشبینی هستیم. در ادامه با نقد و بررسی دقیق تر بازی در خدمت شما خواهیم بود.

گرافیک این بازی بسیار قدرتمند و عالی طراحی و ساخته شده است. به هیچ عنوان در موتجهه با این بازی با یک عنوان در سطح پایین روبرو نخواهیم بود. شهر Nivalis که تمامی اتفاقات بازی در آن رخ می دهد ، به خوبی طراحی شده است. در واقع شما واقعا خودتان را در آینده فرض خواهید کرد. جذابیت این بازی دقیقا به همین واقع گرایانه بودن شهر در آینده می باشد. تمامی شخصیت ها و کاراکتر های این بازی از منظر گرافیکی در سطح بسیار بالایی شبیه سازی شده اند. در واقع نمی توان ایراد خاصی را از گرافیک این بازی گرفت.

گیم پلی این بازی نیز کاملا عالی ساخته شده است. در واقع شما در این بازی نقش یک راننده را دارا هستید که موظف به تحویل دادن بسته ها به صاحبان آن ها می باشد. در زبان ساده تر شما در نقش یک پیک عمل می کنید. زمانی که وارد بازی می شوید ، به خوبی رهبری و مدیریت کاراکتر بازی به دست شما خواهد بود. همین امر باعث می شود تا شما از گیم پلی این بازی احساس رضایت کنید. همواره یک نقشه از کل محیط شهر در پایین تصویر بازی شما وجود دارد که باعث می شود تا شما از مسیر حرکتی خودتان مطلع باشید.

نام کاراکتر اصلی این بازی Rania می باشد. داستان این بازی از آنجایی اتفاق می افتد که شما که در نقش Rania هستید ، به دنبال کار می گردید. شما در شرکت حمل بار Cloudpunk استخدام می شوید. حالا شما مسئول انتقال بسته ها خواهید بود. در این بین شما با مشکلاتی روبرو خواهید شد. گرفتاری هایی که مسئول حل کردن آن ها خودتان خواهید بود. شما باید هر طور که شده کارتان را با موفقیت پیش ببرید. نحوه روایت کردن داستان این بازی ، بسیار خلاقانه می باشد. شما به هیچ عنوان با یک داستان تکراری و خسته کننده در صنعت گیم روبرو نخواهید بود. همچنین داستان این بازی در دسته داستان های چند خطی قرار می گیرد. بدین معنی که داستان این بازی روایت کننده همزمان چندین اتفاق با هم می باشد.

دنیای ساخته شده در این بازی البته فضایی فانتزی به خودش گرفته است. هرچند که این بازی به عنوان یک شبیه ساز آینده به حساب می آید اما برخی از اتفاقات آن کاملا جنبه ای فانتزی دارد. مثلا شما راننده یک وسیله نقلیه هوایی هستید که تا به امروز ما در واقعیت هیچگاه شاهد آن نبوده ایم. همه چیز در این بازی با هم به خوبی ترکیب شده و فضای مهیج به خوبی به کاربر منتقل شده است. این ترکیب ها باعث شده تا ما با یک بازی روبرو باشیم که فضای آن تازه و نو به نظر می رسد.

کلانشهری که حالا شما در آن مسئول انتقال بسته هایی هستید ، کم کم از آرامی به یک فضای آشفته نزدیک می شود. موسیقی متن این بازی کاملا باعث بهتر شدن روند کلی بازی شده است. در واقع ما شاهد این هستیم که موسیقی این بازی جذابیت بسیار مهیجی را به بازی اضافه کرده است. صدا گذاری در این بازی بسیار حرفه ای و عالی بوده و داستان به خوبی به شما منتقل خواهد شد. علاوه بر این در سراسر بازی ما شاهد این هستیم که موسیقی نقش بسیار مهمی را در انتقال احساسات به کاربر دارا می باشد. این بازی موفقیت های قابل توجهی را در تمامی زمینه ها بدست آورده است.

حرف آخر

اگر به دنبال یک بازی مهیج و ماجراجویانه هستید ، این بازی به شما پیشنهاد خواهد شد. روند کلی بازی از جذابیت بسیار مناسبی بهره می برد. در این بازی همه چیز به خوبی شبیه سازی شده و شما به خوبی با همه چیز این بازی ارتباط برقرار خواهید کرد. داستان جذاب ، گرافیک قدرتمند ، گیم پلی عالی و موسیقی مناسب ویژگی های این بازی هستند.

Verdict

If you are looking for an exciting and adventurous game, this game will be offered to you. The overall gameplay is very attractive. In this game, everything is well simulated and you will communicate well with everything in this game. Fascinating story, powerful graphics, great gameplay and good music are the features of this game.

7.9

نقاط قوت

  • داستان پرماجرای مهیج
  • گرافیک و گیم پلی مناسب
  • موسیقی متن عالی

نقاط ضعف

  • غیر قابل لمس بودن اتفاقات
  • غیر قابل درک بودن بخشی از داستان بازی
7.5 گرافیک
7.5 گیم پلی
8.5 داستان
8 موسیقی