نقد و بررسی Colt Canyon

نقد و بررسی Colt Canyon

سلام به تمامی دوستان و همراههان عزیز و دوست داشتنی وب سایت Gamingles امروز با نقد و بررسی بازی جالب و دوست داشتنی Colt Canyon در خدمت شما عزیزان و همراهان هستیم پس در ادامه ی این مطلب با ما باشید تا با یک دیگر ببینیم که این بازی چگونه است.

این بازی در تاریخ ۱۳ ژوئن ۲۰۲۰ توسط شرکت Retrific ساخته و برنامه نویسی شده است و سپس به دست شرکت headup games منتشر و وارد بازار شد که می توان گفت به خاطر سبک زیبا و هنری بازی ، بازی با استقبال نسبتا خوبی رو به رو شد. این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Playstati4 ، Xbox one ، Nintendo switch و PC و سیستم عامل MAC OS در دسترس و قابل خریداری است. اخیرا در دنیای امروزی بایز هایی در سبک platformer و roguelikes طرفداران بسیاری پیدا کرده است ، بازی Colt Canyon یک بازی دو بعدی است که در سبک های platformer و roguelikes ساخته شده است که شک ندارم طرفداران بسیاری دارد.

بازی داستان و گیم پلی بسیار آسان و ساده ای داد که بازی خیلی نرم جلو می برد و تجربه ی جالبی را برای شما رقم می زند ، بازی این گونه شروع می شود که شما در یک برش بسیار زیبا برای همسرتان مشکلی پیش می آید و شما در بازی مجبور به نجات او می شوید. در طول راه ، شما با انواع دیدنی ها و صداها روبرو خواهید شد ، از دشمنانی با اسلحه و لسو گرفته تا اسب و سگ های هار و وحشی. با خرد کردن بشکه ها و جعبه ها می توانید مهمات  و سلاح های جدید را در مسیر خود تحویل بگیرید. پشتیبانی بیشتری را می توان در قالب زندانیان دیگری یافت که می توانید آنها را نجات دهید. انجام این کار فرصتی را برای استفاده از چندین نیرو ، بازسازی سلامتی یا به دست آوردن متحدی فراهم می کند که شما را در جنگ مسلحانه همراهی کند.

چیزی که من در بازی متوجه آن شدم و آن را بسیار دوست داشتم این بود که در بازی از سبک های متفاوت در بازی استفاده شده است و صحنه های پیکسلی بازی را بسیار جالب کرده است ، در بازی هر دو ماهیت یک وسترن را از نظر روشهایی که فقط در امور بزرگ و جهان آزاد مانند Red Dead Redemption و GUN امکان پذیر است ، به تصویر می کشند. در موفقیت آن تذکراتی وجود دارد که بعداً در این بررسی به آنها اشاره شد. با این حال ، هرگونه عقیده قبلی در مورد تیراندازان غربی را می توان در اینجا لغو کرد. بازی Colt Canyon شخصیت های مختلفی را برای آزمایش ارائه می دهد ، و هر یک از آنها دارای ویژگی های متمایز است که آنها را از یکدیگر جدا می کند ، یافتن مورد مناسب برای سبک بازی شما برای پیروزی زود هنگام در بازی مهم است. شما می توانید آن را با اسلحه یا اسلحه با اسلحه کم و آرام اجرا کنید. اکثر تیراندازان حرکت سریع را تشویق می کنند ، و در حالی که سرعت از طریق یک گزینه است ، به ندرت به یک استراتژی موثر تبدیل می شود. آهسته و ثابت در این مسابقه برنده می شوید. بررسی منظره های ایجاد شده به طور تصادفی برای وانت های پوششی و مهماتی یا ترسیم استراتژیک ترتیب حمله به دشمنان ، تجربه ای جذاب را ایجاد می کند.

حرف آخر

یکی از مشکلاتی که در بازی وجود دارد مهمات کم است در بازی است ، دشمنان سرسخت هستند و بازی می تواند در یک لحظه تمام شود. لذت یافتن مهمات جدید یا جبران مجدد آن در پایان کار یادآوری ملایمی از تنش زیاد بازی در بعضی مواقع است. هشدار دشمنان به حضور شما خیلی زود می تواند تفاوت ایجاد کند و یک دویدن بسیار موفق می تواند در عرض چند ثانیه با حضور دائمی در تمام مدت به پایان برسد. یک موسیقی متن فوق العاده ظریف همراه با عملکرد روی صفحه است و به طور هدفمند قرار داده شده است تا تنش را افزایش دهد ، زیرا اوضاع از بد به بدتر می رود. گرافیک بازی بسیار جالب و کلاسیک است و به صورت پیکسلی ساخته شده است که ترکیبی بسیار جالب و دوست داشتنی با موسیقی ایجاد کرده است و تجربه ی به یاد ماندنی در بازی به وجود آورده است که من از آن بسیار لذت بردم

Verdict

One of the problems in the game is the lack of ammunition in the game, the enemies are stubborn and the game can end in an instant. Enjoying new ammunition or replenishing it at the end of the work is a mild reminder of the high stress of the game at times. Warning enemies of your presence can make a difference very quickly, and a very successful run can end in seconds with a permanent presence all the time. An ultra-subtle soundtrack comes with on-screen performance and is purposefully positioned to increase tension as things get worse. The game’s graphics are very interesting and classic, and it is made in the form of pixels, which has created a very interesting and lovely combination with music, and has created a memorable experience in the game, which I really enjoyed.

7.5

نقاط قوت

  • گیم پلی بسیار اعتیاد آور
  • شخصیت های جالب

نقاط ضعف

  • گرافیک با این که پیکسلی بود اما ممکن است مورد پسند همه نباشد
7.5 گرافیک
7.5 گیم پلی
7.5 داستان
7.5 موسیقی