نقد و بررسی Creepy Brawlers

نقد و بررسی Creepy Brawlers

در گیم پلی بازی Creepy Brawlers شما به ظاهر بازیگری هستید که به یک زمین بزرگ کشیده می شود. شما خود را در حال جنگ با مخالفان عجیب و غریب و وحشتناک می بینید و همه یز در این بازی درمورد مبارزات است. قبل از هر حریف ، یک متن کوچک از متن دریافت می کنید ، اما داستان برای بازی مانند این مهم نیست. می توانید به راحتی و بدون هیچ زمینه ای بازی را انجام دهید.

بازی Creepy Brawlers برای اجرای بر روی سیستم سرگرمی نینتندو که در دهه هشتاد منتشر شد ساخته شده است. با این وجود ، ما متوجه شده ایم که بسیاری از توسعه دهندگان homebrew در نهایت قادر به کشف پتانسیل کامل کنسول هستند و به رنگ های پر جنب و جوش می پردازند ، تصاویر پس زمینه به جزئیات و غیره می پردازند. در این بازی طراحی شخصیت بسیار عالی است و الگوهای حرکت هیولا های دشمن بسیار بیشتر از آن است که طرف مقابل شما در حال جابجایی باشد. این طراحی به شکلی عالی انجام شده است و ما به هیچ وجه متوجه سوسو زدن صفحه نمی شویم که برای این نوع بازی ها کاملاً متداول بود.

در بازی Creepy Brawlers طراحی صوتی بد نیست. برای یک بازی با موضوع ترسناک ، طراحی صوتی بازی در منوی اصلی بسیار متنوع و شاد است تا بتواند با اتمسفر این بازی متناسب باشد. با این حال ، موسیقی به اندازه کافی مناسب و معقول است اما چند روز در ذهن شما گیر نخواهد کرد. به نظر می رسد هر شخصیت از پس زمینه خاص خود برخوردار است و همچنین موسیقی متن و جلوه های صوتی تعبیه شده در برخی از آهنگ ها بسیار جذاب هستند. جلوه های صوتی ساده هستند اما در ارائه بازخورد مناسب کافی هستند.

بازی Creepy Brawlers یک عنوان مبارزه ای است که به عنوان یک عنوان بوکس به سبک ترسناک لباس پوشیده شده است. شما گزینه های زیادی در این بازی ندارید ، زیرا می توانید مسابقات قهرمانی مختلفی را انجام داده و برخی از آموزش ها را پشت سر بگذارید. بازی سر راست است و دستورات نیز پیچیده نیستند. شخصیت شما می تواند جا خالی دادن ، ضربات سبک و مشت های با قدرت بالا را ارائه دهد. هر دو نوع مشت متفاوتی از چپ یا راست قابل بررسی است. به غیر از موارد گفته شده شما همچنین می توانید در مقابل ضربات دشمن دفاع کنید ، که باعث کاهش خسارت وارده می شود. شما باید حملات حریف خود را پیش بینی کنید و دکمه های حمله مانند دیوانه وار را اسپم نکنید ، زیرا هنگام انجام این کار به راحتی از دست خواهید داد. اگر به درستی جا خالی ندهید یا دفاع نکنید، درحه سختی این بازی بسیار زیاد است.

گیم پلی بازی Creepy Brawlers حریفان مختلفی را برای مبارزه به شما پیشنهاد می دهد ، اما باید با انجام مسابقات قهرمانی آنها را به ترتیب دنبال کنید. هر قهرمانی حریفان مختلف و متنوعی دارد و همه آنها الگوهای حمله متفاوتی دارند که شما را مجبور به تمرکز خود می کنند.

حرف آخر

Creepy Brawlers یک ادای احترام مناسب برای بازی Punch-Out است اما با تعداد کافی پرس و جو و تغییراتی در طراحی به تجربه ای بی نظیر تبدیل شده است. در صورت تمایل به خرید نسخه Switch ، که بسیار هموار و نرم ارائه می شود. اگر شما در حال تجربه یکپارچهسازی با سبک سکوبازی هستید ، یا خاطرات خوبی از بازی جذاب Punch-Out روبه رو خواهید شد. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک مبارزه ای پیشنهاد می کنیم.

 

Verdict

Creepy Brawlers is a perfect tribute to the Punch-Out game, but with enough queries and design changes it’s become an unparalleled experience. Feel free to purchase the Switch version, which is very smooth and smooth. If you’re in the process of trying to integrate with the style of scuba diving, or have good memories of the fascinating Punch-Out game. We offer this fun and entertaining game to lovers and fans of fighting style games

6.5

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • موسیقی متن خوب
  • شخصیت پردزای خوب

نقاط ضعف

  • گرافیک سطح پایین
  • عدم روایت داستانی
6 گرافیک
7.5 گیم پلی
5.5 داستان
7 موسیقی

ارسال دیدگاه