نقد و بررسی Cruel Bands Career

نقد و بررسی Cruel Bands Career

سلام خدمت دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز با نقد و بررسی بازی جدید خدمتتون رسیدیم اسم این بازی Cruel   Bands Career این نوع نقد و بررسی بر روی پلتفرم Nintendo Switch صورت گرفته و توسط تیم gamingles به شما دوستان عزیز تقدیم می گردد.توصیف کردن سبک این بازی بسیار سخت است  چرا که سبک بازی بین پازل و استراتژی می باشد.

در این بازی شما در نقش یک باند سه نفره موسیقی هستید و در ابتدای بازی آموزش اولیه وجود دارد که شما را با نحوه بازی کردن آشنا می کند یادگیری مهارت ها کار دشواری نیست اما استاد شدن در بازی کردن  رد کردن مراحل مختلف کمی سخت و دشوار است . شما در حال نواختن موزیک در یک باند سه نفر هستید که دو نوع بازدید کننده به شما نزدیک می شوند بازدید کننده هایی که باعث افزایش انرژی شما می شود و بازدید کننده هایی که باعث کاهش انرژی شما می شود و شما مسئول  این هستید که با جابجایی افراد گروه سلامت آن ها را  در حد متعادل نگه دارید  توجه داشته باشید که هرگاه بازدید کننده خوب به یکی از افراد باند یا گروه می رسد سلامت آن فرد افزایش و سلامت افراد هم گروهی او کاهش می یابد  این قضیه در رابطه با بازدید کننده های بد صادق نیست و آن ها تنها باعث کاهش سلامت فرد روبه رویی باند شما می شوند و سلامت افراد دیگر گروه موسیقی تغییری نمی کند.

نکته جالب و هیجان انگیز درباره این بازی این است که بعد از گرفتن پنج انرژی از بازدیدکنندگان مثبت هر کدام از افراد گروه شما قدرت خاصی پیدا می کنند که می‌توانند از آن قدرت برای راحت کردن کار گروه استفاده کنند.اما بخش جالب قدرت های هیجان انگیز و خاص این افراد گروه است. فردی در گروه شما این توانایی را دارد که بعد از گرفتن پنج انرژی با استفاده از اره تمام بازدیدکننده های یک ستون را از بین ببرد. فرد دیگر در این گروه توانایی تبدیل  همه ی افراد یک ستون به غذا را دارد که باعث می شود بتوانید سلامت بازیکنان خود را به حالت اولیه برگردانید و و در نهایت فرد آخر گروه این قابلیت را دارد که با استفاده از کله خرگوشی تمام بازدیدکنندگان که به سمت جلو حرکت می کنند را بخورد. همچنین بازدیدکنندگان دیگری هستند که به صورت شانسی ماده خاصی به شما می دهند این ماده می‌تواند انرژی باشد می تواند غذا برای ریکاوری سلامت شما باشد و یا موارد دیگر،هر چه بازی به مراحل بالاتر می رود سخت تر می شود و نیازمند دقت و تمرکز بیشتری می باشد و هیجان بازی هم با بالا رفتن مراحل افزایش می یابد.

همچنین قسمتی در پشت گروه  قرار دارد که میتواند کارهای مختلف انجام دهد مثلا همه بازدیدکنندگان را به غذا تبدیل کند یا نوع مثبت یا منفی بودن آنها را جابجا کند. همچنین نکته دیگری در بازی وجود دارد  تاثیرگذاری  وضعیت افراد گروه است تاثیر وضعیت بر روی افراد گروه شما تاثیر می گذارد مثلا وضعیت گیجی در گروه شما باعث برعکس شدن تاثیر هر یک از بازدید کننده ها می شود. وضعیت ترس سلامت گروه شما را کاهش می دهد تا زمانی که گروه شما با بازدید کننده بعدی روبرو شود ،وضعیت تکنولوژی باعث دهوشمندی گروه شما می شود و باعث می شود که بتوانند از اثر بد بازدیدکننده های منفی در امان بمانند. همچنین وضعیت بد بو باعث برگشتن بازدیدکننده روبروی شما به سمت عقب و نابودی بازدید کننده پشتی می شود. در این بازی اگر جان یکی از افراد گروه تمام شود شما یکی از جان های بازی  خود را از دست می دهید و اگر سه بار این اتفاق رخ بدهد مجبور هستید مرحله را دوباره تکرار کنید.اما پس از به اتمام رساندن هر مرحله بازی به شما حق انتخاب از بین سه آیتم مختلف را میدهد که هر آیتم یک قدرت و ویژگی خاصی به شما می دهد.

همچنین بعد از  بازی کردن مراحل مشخصی می توانید شخصیت های جدید را باز کنید از قدرت ها و ویژگی های خاص آن ها در گروه خود بهره ببرید از جذابیت های دیگر بازی می توان به وجود باس فایت های جذاب و طولانی آن اشاره کرد که بعد از سپری کردن چندین مرحله با آنها روبرو می شود.برای شکست دادن باس فایت های بازی شما باید یک وسیله پرتاب توپ بسازید و با استفاده از آن به باس فایت مورد نظر از راه دور صدمه بزنید. شما می توانید مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید این بازی بسیار جذاب می باشد شما همچنین می توانید در منو بازی قسمت tips  تمام نکات در مورد بازی را بخوانید و هوشمندانه تر بازی کنید.

سخن اخر

این بازی یه بازی کاملا جذاب و هیجان انگیز می باشد که دارای داستان و مرحله هیجان انگیز و شخصیت های جالب می باشد تجربه کردن این بازی را کاملا پیشنهاد می کنم

Verdict

This game is one of the best games I have ever seen I highly recommend to play this game and have fun with it because it has great graphics and the best gameplay

7.3

نقاط قوت

  • گرافیک بالا
  • گیم پلی هیجان انگیز
  • صدا گذاری خوب

نقاط ضعف

  • سخت بودن برخی مراحل
  • کم بودن مراحل بازی
8 گرافیک
8 گیم پلی
6 داستان
7 موسیقی