نقد و بررسی بازی Death Park 2

نقد و بررسی بازی Death Park 2

بازی ای که امروز در وب سایت Gamingles قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Death Park 2 یک بازی ترسناک و مبارزه ای می باشد که البته قطعا ایرادات زیادی هم دارد. اما به نظر ما بازی Death Park 2 به طور کلی از قسمت اول آن ضعیف تر است و به همین دلیل هم در این نقد و بررسی وب سایت Gamingles بازی Death Park 2 را برای نقد و بررسی انتخاب کرده ایم. اگر دوست دارید با این بازی بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با تیم نقد و بررسی وب سایت ما همراه بمانید.

داستان بازی

بازی Death Park 2 درست مانند قسمت اول، دقیقا از ادامه آن داستان شروع می کند. اما به طور کلی داستان اصلی همان موضوع همیشگی را دارد: یک دلقک ترسناک شما را در فضای یک شهربازی دنبال می کند و شما باید سعی کنید تا از دست او در بروید. این بازی به نسبت بازی اول خیلی افت در داستانش مخصوصا در شخصیت پردازی ها داشته است. ما به داستان بازی Death Park 2 نمره خوبی نخواهیم داد.

گرافیک و موسیقی بازی

گرافیک بازی Death Park 2 نسبت به قسمت اول خیلی تغییر نکرده است و نورپردازی ها، نوع طراحی و ترکیب رنگی باعث می شود که شما حس ترس و دلهره خوبی را تجربه کنید. گرافیک این بازی از ما نمره خوبی خواهد گرفت. اما موسیقی این بازی با قسمت قبلی خیلی تفاوت دارد و باید بگوییم که موسیقی، یکی دیگر از بخش های ناامید کننده بازی Death Park 2 برای تیم ما خواهد بود. موسیقی بازی Death Park 2 شامل نمره خوبی از طرف ما نخواهد شد.

گیم پلی بازی

در بازی Death Park 2 شما در کل بهبود های زیادی را در فضای گیم پلی مشاهده خواهید کرد اما باید بگوییم که گیم پلی این بازی به اندازه بازی قبلی جالب نیست و بعد از کمی وقت صرف کردن، قطعا برای شما تکراری خواهد شد. به همین دلیل ما به گیم پلی بازی Death Park 2 نمره خوبی نمی دهیم.

حرف آخر

خب خوشحالیم که تا این جا با ما همراه بودید و به پایان نقد و بررسی ما درباره بازی Death Park 2 رسیده اید. در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت ما، بازی Death Park 2 با توجه به مواردی که در نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم یک بازی ضعیف است که بخش های جالبی ندارد و ما فکر می کنیم این بازی قطعا ارزش خرید نخواهد داشت. بازی Death Park 2 همان طور که گفتیم هم از لحاظ داستان، هم موسیقی و هم گیم پلی نسبت به قسمت قبلی خود واقعا ضعیف تر عمل کرده است و  به نظر ما اگر به کانسپت کلی این بازی علاقه دارید، خریدن قسمت اول این بازی برای شما بهتر است. با این حال اگر خیلی برای خریدن بازی Death Park 2 اصرار دارید، شما می توانید بازی Death Park 2 را با قیمت حدود شش دلار آمریکا از وب سایت استیم خریداری کنید و ما به طور کلی بازی  Death Park 2 را به شما توصیه نمی کنیم و در هر حال از شما برای خواندن این نقد و بررسی متشکریم و امیدواریم از این نقد و بررسی لذت برده باشید.

Verdict

Well, we’m glad you’ve been with us so far, and you’ve reached the end of our review of Death Park 2. In the end, according to our website review team, Death Park 2 is a weak game that has no interesting parts, considering the things we mentioned in our review, and we think this game is definitely worth buying. It will not have. Death Park 2, as we said, is really weaker in terms of story, music and gameplay than its previous part, and in our opinion, if you are interested in the overall concept of this game, buy the first part of this game for you It’s better. However, if you insist on buying Death Park 2, you can buy Death Park 2 for about six US dollars from the Steam website, and we generally do not recommend Death Park 2, and Anyway, thank you for reading this review and we hope you enjoy this review.

2.6

نقاط قوت

  • گرافیک حرفه ای و زیبا

نقاط ضعف

  • موسیقی ضعیف
  • گیم پلی خسته کننده و تکراری
  • شخصیت پردازی بد در داستان
7.5 گرافیک
1.5 گیم پلی
0.5 داستان
1 موسیقی