نقد و بررسی Domiverse

نقد و بررسی Domiverse

این بازی یعنی Domiverse در سبک بازی های اکشن و سکوبازی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Haunted Tie طراحی و منتشر شده است. این عنوان برای پلتفرم های Microsoft Windows, Linux, macOS, Macintosh operating systems و Nintendo Switch عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Domiverse می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

 

حالت چند نفره مهمترین ویژگی بازی Domiverse است. در بازی سه حالت و تعداد بیشماری از ترکیب های مختلف شخصیت ها دعواها را جالب نگه داشتند. توصیه می شود بازی های سه یا چهار نفره را روی یک صفحه تلویزیون نگه دارید زیرا وقتی همه در یک سوئیچ جمع می شوند ، این اقدام ممکن است دچار سردرگمی شود. وحشتناک تر عدم وجود چند نفره آنلاین است که می تواند شکاف های بین دوستان را برای انجام بازی کمک کند.

در هسته اصلی بازی Domiverse این عنوان با تأکید بر اینکه در یک حالت چند نفره محلی  بازی می شود. در ابتدا هشت کاراکتر وجود دارد که هر کدام یک طرح و اسم جالب دارند. هرج و مرج با شروع نبرد آغاز می شود. هر شخصیت دارای یک حمله اساسی و همچنین توانایی ویژه ای است که از برنامه ریزی کردن برای حملات در اطراف آرنا گرفته تا تعیین مین های مجاورت برخوردار است. برای کشته شدن تنها یک ضربه از دشمن کافی است ، به این معنی که برنامه ریزی ، موقعیت یابی و حمله باید به دقت انجام شود. این عرصه ها کارهای تک صفحه ای با عوامل محیطی مانند فیزیک شناوری و پرتوهای لیزری هستند که به گیم پلی مهیج بازی ​​اضافه می کنند. به نظر می رسد که چیزهای زیادی برای استفاده در نظر گرفته شود ، اما کنترل های ساده و توانایی های جذاب اطمینان حاصل می کنند که گیم پلی خوبی ارائه شود.

در بازی Domiverse حالت گذرگاه ها شخصیت ها را از طریق یک دسته از چالش هایی که با برخی از دعوا های واقعاً سخت انجام می شود ، شروع می کند. همچنین طراحی حالت Challenge خلاق تر است. چالش های متمرکز بر توانایی حالت گذرگاه و بازیابی آنها را گسترش می دهد تا با نحوه اجرای مکانیک های منحصر به فرد وظایفی را که بیشتر شبیه معماها هستند ایجاد کند.

بازی Domiverse از لحاظ بصری دارای جلوه های هنری پیکسل جذابیت زیادی به بازی می بخشد و لذت بخش بودن اکشن را حفظ می کند. طراحی شخصیت ها ساده اما در عین حال متنوع است. با این حال بهتر ، من عاشق این هستم که چگونه توسعه دهندگان از این دنیای مسخره و با طنزهای جذاب و غیرقابل باز کردن انیمیشن زرق و برق دار که برخی از پشت پرده ها و فریب ها را ارائه می دهند این جهان جذاب و سرگرم کننده را بیرون کشیدند.

حرف آخر

به طور کلی حالت چند نفره محلی بازی Domiverse به همه چیزهایی که باید بدست می آید ، با بازی های هرج و مرج که منجر به گیم پلی سرگرم کننده و جذابی می شود. حالت تک نفره راهی مناسب برای یادگیری ویژگی های منحصر به فرد هر شخصیت با برخی از چالش های خلاقانه برای فتح است. عدم وجود چند نفره آنلاین ناامید کننده است ، اما لحن جذاب و دعوا های جذاب Domiverse باعث می شود تا در هر زمان با تعدادی از دوستان به تجربه این گیم پلی بازی جذاب بپردازید.

Verdict

Overall, Domiverse’s local multiplayer mode has everything to do with chaotic games that lead to fun and engaging gameplay. The single-player mode is a great way to learn each character’s unique features with some creative challenges to conquer. The lack of online multiplayer is disappointing, but Domiverse’s intriguing tone and fights make it a fun experience to play with any number of friends anytime

6.8

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری خوب
  • حالت چند نفره مهیج

نقاط ضعف

  • داستان بی سرو ته
  • موسیقی متن ضعیف
  • عدم وجود حالت آنلاین
7 گرافیک
7.5 گیم پلی
6 داستان
6.5 موسیقی

ارسال دیدگاه