نقد و بررسی Doughlings: Invasion

نقد و بررسی Doughlings: Invasion

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Doughlings: Invasion رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و تیراندازی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Hero Concept طراحی و منتشر شده است. این عنوان برای پلتفرم های PC, PlayStation 4, Switch و Xbox عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی جذاب Doughlings: Invasion می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

در بازی Doughlings: Invasion وظیفه شما به عنوان Morpheus این است که به طور کامل به پاکسازی ۵۰ مرحله بپردازید که در آن باید با مهاجمین بیگانه رو به رو شوید و با سرعت و با خیال راحت باید این مراحل را از سر بگذارنید. این کار با دکمه چپ و راست در امتداد قسمت پایین صفحه نمایش انجام می شود بازیکن می تواند با شلیک کردن با یک کلیک به سمت هوا  این عمل را انجام دهد و باید امواج رو به کاهش در پیش رو انجام می شود.

در بازی Doughlings: Invasion  بازیکنان با انواع مختلف دشمنان رنگی مواجه می شوند که خلاص شدن از شر آنها یک روند نسبتاً ساده است. همه چیز با مبارزه پسران آبی شروع می شود و هرکدام از اینها یک ضربه را به زمین می زنند. هر چه در روند داستان بازی بیشتر پیشرفت کنید، هر یک از بیگانگان ضربات بیشتری می گیرد، و درصد سلامتی آنها افزایش می یابد با این که دشمنان قرمز، زرد و سبز به چند انفجار از اسلحه شما احتیاج دارند تا آنها را به رنگ آبی درآورید و سپس نابود شوند. هرکدام از این دشمنان وقتی یک با ضربه را از بین می روند. دشمنان در مراحل پیش بازی Doughlings: Invasion رو قدرتمندتر می شوند و با هم شلیک می کنند در حالی که دشمنان نارنجی با سرعت زیادی روی زمین قرار می گیرند  و خاکستری می شوند و به دو قسمت تقسیم می شوند ، برخی از آن ها لیزر را رها می کنند و یا مجهز به سپر می شوند. در بیشتر گیم پلی بازی تمام آنچه که شما باید نگران آن باشید این است که به آنچه در بالای سرتان قرار دارد ضربه بزنید اما در بعضی بخش ها نیز کمی بازی تاکتیکی می شود.

در گیم پلی Doughlings: Invasion با از بین بردن هریک از دشمنان و سپس جمع آوری ۱۰ مورد از آنها یک حرکت ویژه “Show-Off” را مشاهده خواهید کرد که با استفاده از این حرکت اسلحه دکتر Morpheus دشمنان را به یک رنگ در می آورد و بسیاری از دشمنان را به طور همزمان پیوند می دهد تا از بین بردن سریع اطمینان حاصل شود. اما گاهی اوقات رها کردن صفحه نمایش مربوط به رشته های DNA است و این حرکت جزء مواردی است که Morpheus را به شخصیت های دیگر منتقل می کند و ماهیت استراتژیک بازی Doughlings: Invasion را بیشتر می کند. این عملکرد ها شامل شخصیت Gunslinger است که می تواند به صورت مورب و سریع به زره ها شلیک کند، و یا عمل Zap را با لیزر انجام دهد. هر یک از این بچه ها دارای ویژگی Show-Off مخصوص به خود هستند بنابراین انتخاب رشته های DNA و زمان بندی مجموعه آن دسته از مهمترین قسمت های اساسی در گیم پلی است به خصوص که محدودیت زمانی استفاده هر یک از افراد جدید بسیار زیاد است.

در گیم پلی بازی Doughlings: Invasion گاهی اوقات ملکه ای را پیدا می کنید که سعی در عبور از توده مردم در بالای صفحه دارد. در هر مرحله سه مورد از اینها وجود دارد و هر وقت مرحله کامل شد این فرصت را به شما می دهد که خود را در بعضی از شخصیت ها ارتقا دهید. ۱۰ موج اول می بینند که این امر روی خود Morpheus متمرکز شده قابلیت این را پیدا می کند که  رنگ سلاح خود را تقویت می کند یا زمانی را که می تواند از موارد ویژه خود استفاده کند طولانی تر می کند. مطمئناً هنگامی که از طریق امواج حرکت می کنید، این ارتقاء ها مورد نیاز هستند اما مورد ناامید کننده ای که درمورد این ارتقاء ها وجود دارد این است که بسیار ساده هستند و تصمیم گیری کمی در فهمیدن جزئیات آنها وجود دارد.

از ابتدای کارهایی ساده ای که می توانید در گیم پلی بازی Doughlings: Invasion انجام دهید بعضی اوقات با مشکل روبرو می شود و حتی اگر با تعدادی از سلامتی های دست نخورده شروع کنید می توانید Doughlings دیگر را آزاد کنید تا امید به زندگی شما بیشتر شود. وقتی ناامید بمانید منبع اصلی مسئله در چیدمان مراحل انجام می شود که شما باید ۱۰ مرحله را اجرا و به نبرد بپردازید. به علاوه یک مرحله باس فایت اختصاصی نیز وجود دارد که باید بدون تسلیم شدن به بیگانگان مهاجم آن را به پایان برسانید و او را شکست دهید. شما می توانید زمان مناسبی را برای تلاش و باز کردن مراحل بعدی اختصاص دهید، به این امید که مرگ و شکست به نتیجه نرسد. اگر این کار را نادرست انجام دهید، شما مجبور به شروع دوباره آن مجموعه ۱۰ موج برمی گردید تا دوباره همه چیز را تجربه کنید.

هنگامی که فکر می کنید همه چیز آرام است با یک شلیک دشمن می توانید به راحتی از بین بروید و این مسئله مطمئناً به یک مورد ناعادلانه وقوع مرگ تبدیل می شود و کمی درجه سختی بازی Doughlings: Invasion اینجا خود را نشان می دهد. این مسئله وقتی آشکارتر می شود که سه مرحله مختلف درجه سختی را در نظر بگیرید. شما می توانید درجه سختی عادی بازی را انتخاب کنید، و اگر می خواهید با چالش های بیشتری رو به رو شوید می توانید گزینه های درجه سختی خیلی سخت و یا دشوار را انتخاب کنید.

حرف آخر

بازی Doughlings: Invasion دارای موسیقی متن فوق العاده جذاب و شگفت انگیز است و ۱۵ دشمن بی نظیر در مقابل شما حجضور دارند که شما می توانید پنج شخصیت مختلف را با آنها بازی کنید که همه آنها دارای نقاط قوت مثبتی هستند. از لحاظ طراحی های بصری دارای طراحی های انیمیشنی و کارتونی زیبایی است. بازی دارای داستان جذابی است و می تواند ساعت ها گیم پلی سرگرم کننده در اختیار بازیکنان قرار دهد.

Verdict

The Doughlings: Invasion game has a wonderful and amazing soundtrack, and 15 unique enemies in front of you that you can play with five different characters, all of which have positive strengths. In terms of visual design, animated and beautiful cartoon designs. The game has a fascinating story and can provide players with hours of fun gameplay

8

نقاط قوت

  • گرافیک جالب و خوب
  • فانتزی بودن خوب بازی
  • نبود مشکلات فنی زیاد

نقاط ضعف

  • موسیقی بازی جای کار دارد
  • نبود داستان درگیر کننده تر و بهتری
  • کمبود بخش های متنوع در بازی
8.5 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
8 موسیقی

ارسال دیدگاه