نقد و بررسی Drago Noka

نقد و بررسی Drago Noka

امروز به معرفی یک MMo کامل خواهیم پرداخت که شاید در نگاه اول با گرافیک پیکسلی اش شاید به نظر آنچنان امیدوار کننده به نظر نرسد ولی باید گفت که عمق توسعه در این بازی توانسته است که محتوای بسیار خوبی برای گیمر های علاقه مند به این ژانر را ایجاد کند که امروز ما در سایت Gamingles به نقد و بررسی این بازی برای شما گیمر ها و بازی دوستان گرامی و همیشگیمان خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بازی Drago Noka یک بازی کاملا ایفای نقشی است که در آن المنت های ژانر های بازی های دیگر مانند بازی های داستانی و هیمینطور استراتژی به آن افزوده شده است. این بازی با شروع داستان جذاب و درگیر کننده ای که در بطن و مسیر خود دارد همیشه شما را برای ماموریت هایی آماده می کند که گیم پلی آن ها در بازی به خوبی توسعه داده شده است و محیط بازی را بیشتر استراتژیک می کند. نقشه بزرگ بازی شامل صفحه بزرگی است که در آن مانند صفحه های شطرنجی به صورت پیکسلی در آمده اند و در آن قسمت های مختلف بازی که توسط گیمر ها و پلیر ها توسعه داده می شوند و شهر های آنها ساخته می شود نشان داده می شوند. در حقیقت اصل ماجرای گیم پلی بازی از این قرار است که شما به توجه به داستان بازی باید بتوانید شهر های خودتان را از تصرف اژدها دوباره پس بگیرید.

با آمدن اژدها های خبیث در بازی به شدت عناصر شیطانی و خربی به زندگی افراد راه پیدا کرده اند و زمین پر از موجودات موذی است که باعث می شود که مردم نتوانند به کشاورزی و فارم های خود در زمین هایشان مشغول شوند. شما هم در حقیقت در بازی Drago Noka به یک زمینی می پردازید که باید در آن بتوانید موضوعات برداشت از منابع و همینطور کشت و برداشت محصول را با توجه به دخالت این موجودات مزاحم جلو ببرید. هر چقدر بیشتر بتوانید زمین خود را توسعه بدهید نیرو های خودتان را قوی تر کرده و به سربازان و قهرمانان بازی بیشتر کمک می کنید. این قهرمانان به طرز جالبی خودشان را در بازی با داستان ها و همینطور طراحی های گرافیکی خودشان را نشان می دهند ولی مشکل اصلی این است که در بازی Drago Noka شما در حقیقت به صورت ساپورت بازی را انجام می دهید و قسمت اکشن بازی شامل درگیری های شما و مجادله هایتان با اژدها های بازی نمی شود.

ولی خوب باید گفت که بازی Drago Noka را باید ادامه ای از بازی های سری قبلی تولید شده در این مجموعه دانست که در آن شما بازی را در ژانر های مختلف همینطور به شکلی که به اژدها های خوب کمک کرده اید دنبال کرده اید و این دفعه توسعه دهندگان بازی به دنبال این هستند که بازی را به گونه ای در یک ژانر دیگری که بیشتر استراتژیک و همینطور فارم مانند است برای شما ساخته باشند.

در این زمینه باید گفت که خود گیم پلی بازی شامل جزئیات و توسعه ای ریز و جذابی است و همینطور تعداد المنت هایی که می توانی در فارم های خودتان برداشت کنید و از آنها دیگر ابزار ها و همینطور منابع دیگری را تولید کنید بسیار است. در طول انجام بازی کارکتر های قهرمانان به سرزمین شما می آیند و به شما ماموریت هایی برای تولید و انباشتن تجهیزاتی را می دهند که در طول بازی و نبرد باید از آنها استفاده کنند.

به همین منظور شما شروع به مدیریت و همینطور رسیدگی به زمین خود می کنید که در این مقطع باید گفت که در مراحل ابتدایی با دادن درخواست های ساده به شما بازی به خوبی جلو می رود ولی بعد از این که تعداد منابع افزایش می کند باید گفت که کمی گیم پلی بازی شلوغ تر شده است و شاید بازیکنانی که به انجام بازی های استراتژیک و مدیریت منابع عادت ندارند بازی کمی گیج کننده به نظر برسد. همینطور داشتن نقشه باز و دنیای آزاد بازی از دیگر قسمت هایی است که شما را می تواند به انجام اکسپلور کردن نقشه بازی برای بدست آوردن منابع بازی تشویق کند که در این زمینه باید گفت بازی محتوای بسیار خوبی و حجیمی را برای شما آماده کرده است.

حرف آخر

در مجموع باید گفت که بازی Drago Noka را باید یک ادامه ای جذاب از ژانر گذشته ای از این سری داستان های بازی های دراگو دانست که این بار در بعد استراتژیک حرف های زیادی برای گفتن دارد. در کل می توان گفت که گرافیک بازی آنچنان حرفه ای نیست ولی از لحاظ گیم پلی ساده بودن ای نبازی باعث شده است که محتوای گیم پلی بازی بسیار عیق تر و حجیم تر باشد و ارزش انجام بایز را بسیار بالاتر از بازی هایی ببرد که این روز ها  به طور متداول در استور بازی های ننتیندو آنها را می بینیم. که خوب انجام این بایز را نیر ما به شما توصیه می کنیم.

Verdict

All in all, it should be said that the Drago Noka game should be considered an attractive continuation of the past genre of this series of Drago game stories, which this time has a lot to say in the strategic dimension. In general, it can be said that the graphics of the game are not so professional, but in terms of the simple gameplay of this game, the content of the gameplay is much more complex and voluminous, and the value of playing Bayez is much higher than the games that are available today. We usually see them in the Nintendo game store. We recommend you to do this well.

7

نقاط قوت

  • ژانر ترکیبی بسیار جالب
  • داستان خوب و ادامه دار
  • استراتژیک با مدیریت منابع
  • نقشه باز و آزاد دو بعدی

نقاط ضعف

  • اسکیل نبودن آیتم ها از لحاظ گرافیکی
  • مشخص نبودن مسیر داستانی بازی
6 گرافیک
8 داستان
8 گیم پلی
6 موسیقی