نقد و بررسی بازی Drum Box

نقد و بررسی بازی Drum Box

بازی ای که امروز در وب سایت Gamingles قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Drum Box یک بازی موسیقیایی جدید می باشد که البته قطعا ایرادات زیادی هم دارد. اما به نظر ما بازی Drum Box به طور کلی ایده جالبی دارد و به همین دلیل هم در این نقد و بررسی وب سایت Gamingles بازی Drum Box را برای نقد و بررسی انتخاب کرده ایم. اگر دوست دارید با این بازی بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با تیم نقد و بررسی وب سایت ما همراه بمانید.

داستان بازی

بازی Drum Box یک بازی مربوط به درام زنی است که به شما قابلیت استفاده از درام برای زدن حدود هشت ژانر موسیقی مختلف را ارائه می دهد و بجز این، تقریبا داستان دیگری ندارد. هم چنین کتابخانه آهنگ های بازی Drum Box هم خیلی محدود هستند. ما به داستان بازی Drum Box نمره خوبی نمی دهیم.

گرافیک و موسیقی بازی

گرافیک بازی Drum Box یک گرافیک معمولی و ضعیف است که حتی رنگ بندی درستی هم ندارد و نوت ها و موسیقی را هم به خوبی نشان نمی دهد. گرافیک بازی Drum Box از ما نمره خوبی نمی گیرد. موسیقی این بازی خوب است اما همان طور که در بخش داستان گفتیم، محدود است ولی با این حال نمره بدی به موسیقی بازی Drum Box نخواهیم داد.

گیم پلی بازی

بازی Drum Box گیم پلی خوبی دارد و شما می توانید به راحتی درام بزنید و لذت ببرید، اما کل ایده و موضوع بازی همین است و به همین دلیل اگر از درام خیلی خوشتان نیاید بازی Drum Box قرار نیست شما را به این بازی علاقه مند کند. در کل بهتر است بدانید که گیم پلی بازی Drum Box با این که خوب طراحی شده است، حوصله سر بر است و ما هم نمره خوبی به آن نمی دهیم.

حرف آخر

خب خوشحالیم که تا این جا با ما همراه بودید و به پایان نقد و بررسی ما درباره بازی Drum Box رسیده اید. در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت ما، بازی Drum Box با توجه به مواردی که در نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم یک بازی تقریبا متوسط رو به پایین است که بخش های جالبی دارد و ما فکر می کنیم این بازی حقیقتا ارزش خرید ندارد و به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که شما خودتان هم نگاهی به بازی Drum Box بیندازید و اگر این بازی برای شما هم جالب بود، آن را در لیست خرید خود قرار دهید. بازی Drum Box همان طور که گفتیم موسیقی و گیم پلی خیلی خوبی دارد اما داستان خاصی ندارد و گرافیک آن هم ممکن است برای شما حوصله سربر شود. ما واقعا بازی Drum Box را یک بازی متوسط و یا حتی ضعیف می دانیم. شما می توانید بازی Drum Box را با قیمت حدود هشت دلار آمریکا از وب سایت نینتندو خریداری کنید و ما به طور کلی بازی Drum Box را به شما توصیه نمی کنیم و در هر حال از شما برای خواندن این نقد و بررسی متشکریم و امیدواریم از این نقد و بررسی لذت برده باشید.

Verdict

Well, we’m glad you’ve been with us so far, and you’ve reached the end of our review of Drum Box. In the end, according to our website review team, Drum Box is an almost mediocre down game that has some interesting parts, and we think this game It really is not worth buying and for this reason we recommend that you take a look at the Drum Box game yourself and if this game was interesting to you, put it on your shopping list. Drum Box game, as we said, has very good music and gameplay, but it does not have a specific story, and its graphics may be boring for you. We really consider Drum Box to be a mediocre or even weak game. You can buy the Drum Box game for about eight US dollars from the Nintendo website, and we generally do not recommend the Drum Box game, and in any case thank you for reading this review, and we hope this Enjoy the review.

3.3

نقاط قوت

  • موسیقی خوب

نقاط ضعف

  • گیم پلی حوصله سر بر
  • نداشتن داستان
  • گرافیک خیلی ضعیف
1.5 گرافیک
3 گیم پلی
1 داستان
7.5 موسیقی