نقد و بررسی Eclipse: Edge of Light

نقد و بررسی Eclipse: Edge of Light

در این پست به بررسی بازی Eclipse: Edge of Light خواهیم پرداخت. این بازی برای کنسول های مختلف نسل هشتمی به بازار عرضه شده است. هم چنین این بازی برای تکنولوژی VR منتشر شده است و همین امر این بازی را از دیگر بازی های موجود در بازار جدا می کند. با ما gamingles همراه باشید تا به بررسی این بازی جذاب بپردازیم.

شما به سرعت دریافت مصنوع، درخشان کره فلزی، که می تواند به عنوان یک تکنولوژی بیگانه فعال، و پرتاب اشیاء به آنها را نابود. شما می توانید ژیروسکوپ  به تغییر سبک خود را در این عمل بسته بندی شده، بیس بال بالقوه مرگبار استفاده کنید، در حال اجرا آن را در اتاق های مختلف، غارها و یا مناظر شنی، برای حل برخی از مشکلات زیست محیطی آسان شما روبرو هستند.

به عنوان یک فضانورد غیر معمولی، شما یک کت و شلوار فضای سرد و کلاه ایمنی، که شما با تجهیزات لازم را فراهم کنید. شما می توانید اشیاء مختلف در محیط زیست خود را اسکن، مشاهده محیط زیست، و به انجام اسکن جامع برای پیدا کردن نقطه اطلاعات جذاب، که شما را عمیق تر درک از آنچه که در اینجا به من بدهید.

فاجعه است در یک سیاره زندگی فرود آمد، و شما از خواب بیدار برای کشف دنیای فانتزی پر از شگفتی های عجیب و غریب و خیانت مانده از تمدن. شما یک مصنوع قدرتمند، مصنوع، قادر به تعامل با فن آوری های باستانی را پیدا کرده و به شما قدرت با سحر و جادو. چه اسرار پنهان این سیاره است  استفاده از فضایی جیپ مجهز بسته بندی برای کشف ویرانه های باستانی و کشف گذشته از این سیاره به تعجب واداشت. تجربه خود را در یک دنیای جادویی و به یاد ماندنی است.

شما همچنین ترین آیتم مهم لباس  است. این امر نه تنها اجازه می دهد تا شما را به آرامی از ارتفاع بزرگ اسلاید – در سرعت کند شما لازم نیست که برای سطل  در طول بازی برسد شما همچنین می توانید از پیشرانه خود را به رسیدن به سیستم عامل بالاتر استفاده کنید. این باز می شود در این زمینه، که معمولا به داستان اصلی ضروری نیست، اما قطعا آن را گسترش دانش خود را از جهان در مقابل از شما.

از معابد رها به چشم انداز تنها، آن را پر از فضای زیبا است، همراه با یک صدای زیبا، تحت سلطه پیانو، باعث مفهوم بالا موسیقی متن علمی تخیلی، کار می کند یا کار می کند  با توجه به اینکه موسیقی می آید از مقدمه، آهنگساز از بیابان های باور نکردنی، در برخی از شما به ستاره ها نگاه، خود را غرق در موسیقی و فکر می کنم در مورد این جهان بیگانه و مرموز آن است.

این مربی اصلی که شما را در یک راه ثابت در جهان و ارائه یک نگاه کوتاه به داستان را از طریق صفحه، و یک مجسمه از یک اکو از گذشته است که شما با آن مواجه است. من مانند چیزی، وقتی که من عکس های خود من از حوادث ساخت، اما انحراف از گرفتگی بلانت زاویه، اما در بعضی دیگر خیلی ساده است.

تصور معنوی من ایجاد یک پیامبر و در سراسر جهان، آیا تا پایان بازی نیست، بلکه سفر به آن را هنوز هم لذت بخش بود. بررسی نشان می دهد گذشته که شخصیت خود را در یک دوره از زمان، که می تواند مکانیک از بازی هیجان انگیز را گیر، اما هیچ چیز به عقب می آید، به جز برخی عود بصری قوی. هر معنای عمیق تر، که شما ممکن است به دنبال به تدریج محو دور.

، شما می توانید این بازی تنها با استفاده از کنترلر . اگر چه آن را به خوبی کار می کند با حرکت آزاد، آن است که ناامید کننده است که چنین چیزی به عنوان یک سیستم ترکیبی با کنترلر  و یا سیستم را انتخاب کنید بین این دو شرکت وجود دارد کنترل کنید.

شما نیاز به پرتاب یک مصنوع راکت مانند دارید، به ارائه یک سیستم کنترل بصری تر ارائه شده توسط حرکت می کند. باز هم، کنترل ناوبری سونی همراه با حرکت، حرکت و یا در درجه اول هیچ آنالوگ، به عنوان این را حس می کند کمی، از آنجا  به عنوان مثال بزرگ از یک راه حل کامل است. واضح است که چنین شکایت بی فایده است در هنگام بازی در کامپیوتر، زیرا در کامپیوتر بهترین VRکنترل است.

حرف آخر

این بازی برای تکنولوژی VR به بازار عرضه شده است و یکی از بهترین بازی های عرضه شده ی این پلتفرم می باشد. با اینکه بازی دارای مشکلاتی نیز می باشد اما بطور کلی بسیار خوب و قوی طراحی شده است و با وجود بازی های بسیار بدتر از این در بازار برای این تکنولوژی می توانید مطمئن باشید که پول خود را دور نمی ریزید و با بازی کردن آن یک تجربه ی تازه بدست خواهید آورد

Verdict

This game is marketed for VR technology and is one of the best games released on this platform. Although the game has some drawbacks, it is generally very well designed and robust, and despite the much worse games on the market for this technology you can be sure you won’t waste your money and play an experience You will get a new one

7.5

نقاط قوت

  • بازی برای تکنولوژی VR منتشر شده است
  • نمای 360 درجه با VR

نقاط ضعف

  • یک سری مشکلات گیم پلی در VR
  • افت فریم و کاهش کیفیت صفحه
7.5 گرافیک
7.5 گیم پلی
7.5 داستان
7.5 موسیقی