نقد و بررسی Electronic Super Joy

نقد و بررسی Electronic Super Joy

بازی Electronic Super Joy یک عنوان سکوبازی است که میزبان چیزی کمی متفاوت است. این بازی دارای یک موسیقی متن EDM و یک بازی بسته بندی شده پر از تصاویر عجیب و گیج کننده است. با کنترل قهرمان کوچک خود ، وظیفه سختی را برای پاک کردن حدود ۸۰ مرحله و در حالی که با برخی از طرح های صحنه ای واقعاً سختگیرانه کار می کنید ، مرتکب می شوید.

بازی Electronic Super Joy تمام تلاش خود را انجام می دهد تا شما را به زمین بیندازد و در نهایت تعداد مرگ خود را محکم کند. شما یک تن در حال مرگ خواهید بود اما احساس دستاورد پس از امتحان کردن مرحله ۴۰ یا چند بار رضایت بخش است. شروع بازی نسبتاً ساده است اما به مراتب چالش برانگیز تر می شود.

در گیم پلی بازی Electronic Super Joy دیوارهای چسبنده برای پایین کشیدن و پرش از و ستاره های شناور که به عنوان ترامپولین عمل می کنند ، همه این عناصر بازی را به یک چالش واقعی تبدیل می کنند. علاوه بر این ، موشک های شلیک شده در اوایل ، لحظاتی ناامیدکننده را به وجود می آورد.

در بازی Electronic Super Joy مکانیک کنترل ساده است و محل های ذخیره سازی بازی  در اکثر موارد بسیار زیاد هستند. این به ویژه مفید است اگر به طور اتفاقی دشمن را که برای گرفتن سکو یا رسیدن به یک محوطه مجاور به آن استفاده کرده اید ، از بین ببرید.

Electronic Super Joy هر بار به بازی بازیکنان هشدار می دهد که می تواند باعث تشدید شود. اکنون ، من مطمئن نیستم که این یک زبان هشدار دهنده باشد یا یک هشدار واقعی است ، اما به راحتی می توان گفت که کسانی که با تصاویر چشمک زن یا گرافیک های دیوانه کننده مبارزه می کنند ، ممکن است بخواهند این مورد را صرف نظر کنند.

بازی Electronic Super Joy در طراحی بصری خود با هنر پیکسل مسطح و پیش زمینه های غیرقابل تصور ساده است ، اما کارهای برجسته ای را برای نمایش برنامه های سخت افزاری سخت و طاقت فرسا انجام می دهد.

بازی Electronic Super Joy همراه با متن های سریع اما خنده دار از متن در نقاط مختف بازی توجه به آن آسان است. به خصوص در باس فایت های بازی که در چندین مرحله تقسیم شده است ، شما هرگز به طور متوالی همان کارها را انجام نمی دهید. شما در حالی که دشمن خود را شلیک می کنید در حال پرواز هستید. سپس به یک سطح عمودی و در حال حرکت خواهید رسید که می بیند شما به سمت هدف حرکت می کنید.

بازی Electronic Super Joy دارای سطح دیوانه ای از سطح برای رسیدن به ، در حدود ۸۰ مورد در این مورد است.  بخش عمده ای از بازی در چهار دنیا پخش شده است که یک رئیس متعلق به هرکدام است ، اما با در نظر گرفتن بسته های اضافی Micro-Hell و Hot Sticky Mess DLC ، محتوای زیادی در اینجا وجود دارد.

طرفداران بازی های سکوبازی ۲D که از چالش یا مسخره شدن نمی ترسند ، تصاویر هیپنوتیزم را کنار می آورند ، اما کسانی که به دنبال یک تجربه آرام و داستانی هستند که حتی کمی هم حس می کنند ، بهتر است چیز دیگری را امتحان کنند.

حرف آخر

بازی Electronic Super Joy با ارائه تمام محتوای DLC ، موارد زیادی برای ارائه گیمرهایی که نمی توانند از بازی های سکوبازی چالش برانگیز دور شوند ، ارائه می دهد. این عنوان با داشتن موسیقی متن جذاب و تشدید کننده، تصویری گیج کننده و گیم پلی خوب تنظیم شده است. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک سکوبازی پیشنهاد می کنیم.

Verdict

With all the DLC content provided, Electronic Super Joy offers plenty to offer gamers who can’t get away from challenging platforming games. The title is set with a charming and resonant soundtrack, confusing visuals and good gameplay. We offer this entertaining and entertaining game to lovers and fans of style games

7.3

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده و مهیح
  • طراحی بصری زیبا و چشمگیر
  • مراحل متنوع و چالش برانگیز
  • موسیقی متن خوب

نقاط ضعف

  • عدم روایت داستانی
  • گرافیک ضعیف
7 گرافیک
7.5 گیم پلی
6.5 داستان
8 موسیقی